Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Fanklub "Toon Army Poland"
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Chłopaki, żeby nie było.... nie pojechałem, bo nie udało mi się naprawić samochodu, a każdy z ekipy warszawskiej może potwierdzić, że robiłem co w mojej mocy, żeby doprowadzić go do stanu używalności... spasowałem, gdy było już późno w piątek - ok. 18-tej i wiedzialem już, że nic nie zdziałam przed weekendem. Inna sprawa jest taka, że troche kasy wydałem na niezbędne naprawy i żeby bardziej się nie pogrążać musiałem odpuścić Kalwarię, co po raz pierwszy mi się zdarzyło odkąd mieliśmy pierwsze spotkanie w Nieborowie  Confused

Epilog całej historii jest taki, że dzisiaj oddałem samochód do mojego  zaufanego mechanika, który dalej bedzie rozkminiał co jest nie tak.... przynajmniej nie wydoją mnie tak jak jest to  praktykowane w warsztatach samochodowych...

oczywiście co do wątku składek i ewentualnej naprawy to tutaj Krzychu dobrze domyśla się, że to są troszkę większe koszty, ale myślę, że nie będzie kłopotu z przeznaczeniem takich składek na coś związanego z Toon Army Poland, choć za wcześnie na to, bo nie jestesmy jeszcze zorganizowani jako grupa...

no ale to jest temat o fanklubie a nie kolejny odcinek pt. zepsuło się auto Dajerowi, więc myślmy jak tu zarejestrować nasze stowarzyszenie....

Po pierwsze:
[i]Zwołać Zebranie Założycielskie.
W zebraniu powinno uczestniczyć minimum 15 członków Założycieli. [/i]

Punkt powyżej pokazuje, że raczej nie odbędzie się to w innych warunkach niż zjazd, turniej etc. Potencjał mamy jaki mamy, więc nie ma co udawać, że taką liczbę możemy zebrać w dowolnej chwili. Oczywiście jak ktoś zagłębiał się już w tematykę zakładania stowarzyszenia to wie, że potrzebne są dane wszystkich osób (min. 15), ich własnoreczne podpisy, uchwały itd., itd.. Ogólnie mówiąc trochę papierkowej roboty. Wczoraj troszkę poruszyłem temat zalożenia stowarzyszenia z Krzychem - stanęło na tym, żeby odbyło się to wszystko nie w warunkach zjazdowych... ale chyba nie da rady inaczej...Pomijam już fakt, że nie każdy kto pojedzie na taki zjazd bedzie chciał być w takim stowarzyszeniu, ale na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Myślę, że w takim wiekszym gronie (możliwym na zjeździe) omówiłoby się parę ważkich spraw - m.in. składek miesięcznych, bo widzę że temat jest ciągle drążony. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że już bylo kilka okazji do zrobienia tego, zawsze mamy coś omawiać a kończy się jak zwykle... fajnie, jakbyśmy znowu nie stracili kolejnej okazji i rzeczywiście zrobili coś w kierunku późniejszego oficjalnego FC działajacego przy klubie. Na początek stowarzyszenie w Polsce...
Kolejna kwestia - statut... Niby nic odkrywczego... kto trochę przeglądał statuty np. ekip grających w Kalwarii zauważył pewnie, że są identyczne z małymi wyjątkami... Tymi wyjątkami są m.in. kwestie przyjmowania nowych członków (nie lubie tego słowa no, ale tak to się fachowo nazywa  Cool ), kwestie wspomnianych wyżej składek itd. Myślę, że wielkich kombinacji alpejskich nie ma co robić... przecież nie różnimy się niczym od innych stowarzyszeń kibiców - wspólne spotkania w kraju, wypady na mecze do Anglii, czy też w inne miejsca, jak Bozia da europejskie puchary  Wink
Proponuję, aby ten statut stworzyć wspólnie tu na forum, żeby nie była to praca jednej osoby. Przecież wszyscy mamy w tym siedzieć, być członkami (ehhh znowu...) tego stowarzyszenia. Jak pisałem - wielkich zmian nie będzie ,więc raczej nie powinno to nam sprawic więcej kłopotów...

OK. Jeśli komuś chciało się to doczytac do końca to fajnie, bo naprawdę chciałbym pomóc w ruszeniu tego wszystkiego do przodu, bo kłótnie czy ze składek wymienicie mi olej, czy zrobicie geometrię kół de facto nie posuwają nas do przodu nawet o centymetr...

Chętnie poznam Wasze opinie - może coś da zrobić się lepiej, szybciej, sprawniej....
Nie wskazujmy palcem jakiegoś prezesa, szefa, guru wszystkich tylko RAZEM zastanówmy się jak można pchnąć temat, abyśmy za niedługo cieszyli się z oficjalnego fanklubu, bo do tego dążymy...

[b]chłopaki dajcie odrobine na luz, bo polemika robi się coraz bardziej "nerwowa" a tego nam teraz nie trzeba...[/b]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4