Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Pytania do "WYROCZNI"
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Jak Edynburg to nie Twój problem, skoro tam mieliście samolot... Pochwal się za ile jechaliście z Newcastle do Edynburga i o której godzinie Laughing

Oczywiście, ze wszyscy sa równo traktowani.

[quote="Pepel24"]Poza tym nie wiem o co chodzi z traktowaniem kogoś z góry??  Ja tego nie zauważyłem!

A co do tego jakiegoś walnego zebrania to już w ogóle nie wiem o co chodzi?? )[/quote]

[quote="woody111 vel Beye"]Moim skromnym zdaniem, nie ma podzialu na lepszych i gorszych. Dlatego nie wiem skad zakladasz taka teze. [/quote]

[quote="RIQ10"]Nowicjuszami byli wtedy także Rombi i Mamut. Myślę, że oni również mogą wypowiedzieć się w podobny sposób i nie mają nic do zarzucenia jeśli chodzi o klimat tamtego spotkania. Pamiętam jak dobrze byłem wtedy przyjęty... [/quote]

[quote="Mike"]Chłopak może nie jest tak przebojowy jak Papug, ale na pewno nikt celowo, nie dał mu odczuć, że nowy = gorszy.[/quote]

Ze Schwarzerem juz dawno rozmawiałem, sprawa jest wyjaśniona i teraz będzie się w miarę możliwości szykował na zlot.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Załatwione jest teraz, gdybym nie rozdmuchał ciekawe, czy bys z nim rozmawiałSmile
I nie chodzi o załatwiene, tylko równe i lepsze traktowanie "nowych" członkówSmile
Po czasie można sobie pogadac:D
Ale coś się stało i się nie odstanie, a wszyscy piszą, co piszą, ale ktos jednak, też coś
napisał, więc nie kulaj tu, że jest ok.
Teraz może i jest, ale nie było i całiiem inaczej wyglądałoby GDYBYM ZNOWU SIE NIE ODEZWAŁ.

Jak jechalismy?Smile
Jechaliśmy o 1330 z Newcastle, samolot na 2 dzień mieliśmy, więc nie wiem o co Ci chodzi:)
Plan był by właśnie wczesniej jechac, by sobie Edi pozwiedzac, bo gdybys zapomniał
była to ekipa "wycieczkowa"Smile

DŁUGO BĘDZIEMY JESZCZE CZEKAC, NA ODPOWIEDZI, NA PYTANIA W PIERWESZYM POŚCIE ZADANE???

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Bajki opowiadasz. Ze Schwarzerem nie rozmawiałem teraz, tylko w następny dzień po turnieju, po tym jak napisał o swoich odczuciach. Jak on sam powiedział "wszystko zostało wyjaśnione", a ze od tamtego czasu usilnie próbujesz dalej stwarzać nieistniejące problemy, to tych "cegiełek pod fundamenty przedszkola" już jest mnóstwo.

Dobra, o 13:30 wyjechaliście, ale jaka była cena biletu?

Odpowiedz z cytatem
[quote="Krzychu"]Bajki opowiadasz. Ze Schwarzerem nie rozmawiałem teraz, tylko w następny dzień po turnieju, po tym jak napisał o swoich odczuciach. Jak on sam powiedział "wszystko zostało wyjaśnione", a ze od tamtego czasu usilnie próbujesz dalej stwarzać nieistniejące problemy, to tych "cegiełek pod fundamenty przedszkola" już jest mnóstwo.

Dobra, o 13:30 wyjechaliście, ale jaka była cena biletu?[/quote]

Tak, jak już napisał, jak został potraktowany:)
Będziesz miał czas na takie audiencje, jeśli to się nie zmieni.

Ty nie masz rozmawiac po fakcie, a masz robic  tak by do takich faktów nie dochodziło.

I nie wal tu jakimis wytłumaczeniami, bo stało sie.
I tym, że pogadałeś sobie, nie zmienisz tego, jak ktos sie poczuł.
A jak równo, to dlaczego nie było mnie i Schwarzera, przy ustaleniach, związanych ze zlotem.

A może właśnie dlatego, że ktos sie odważył Pana Nieomylnego Krytykowac?
Że ktoś miał coś, do powiedzenia?SmileŻe ktoś się przeciwstawiłSmile
Każdy, kto się głośno odezwie, badz powie, że cos zle robisz, będzie tak traktowany?Very Happy
Odzywac sie nie wolno?Smile

ODPWOIEDZ NA ZADANE W PIERWSZYM POŚCIE PYTANIA.

PANIE NIEOMYLNY

Autokar był bukowany z Londynu do Newcastle i z Newcastle, do Ediego.
Wszystkie razem dla 4 osób, więc dokładnej ceny teraz Ci nie podam,
bo nie pamiętam, ale rozdrabnijąc, to coś koło 5f ale 100procent pewności nie mam.
Byłoby o wiele taniej, gdybyśmy z jedna osoba nie mieli pewnego, nie zawszedobrego nawyku:)

Odp na Twoje pyt.

Twoja kolej:)
A jeśli nie, ok przylece, na zlot, tam pogadamy:)

Ostatnio zmieniony przez Skadi dnia 6.06.2009 17:34, w całości zmieniany 1 raz

Odpowiedz z cytatem
Gdybym tylko miał moda na tym forum to bym cały ten temat wyjebał,bo ręce już opadają jak to się czyta. Macie jakieś żale do siebie to pogadajcie sobie na gg albo zadzwońcie do siebie. Ten temat nic nie wnosi a wręcz przeciwnie psuje tylko atmosferę. Więc panowie, poluzować gacie i do przodu.

Żeby już nie musiał was upominać  Cool

Odpowiedz z cytatem
[quote="Papug"]Gdybym tylko miał moda na tym forum to bym cały ten temat wyjebał,bo ręce już opadają jak to się czyta. Macie jakieś żale do siebie to pogadajcie sobie na gg albo zadzwońcie do siebie. Ten temat nic nie wnosi a wręcz przeciwnie psuje tylko atmosferę. Więc panowie, poluzować gacie i do przodu.

Żeby już nie musiał was upominać  Cool[/quote]

Problemem jest to, że ktos myśli, że JEST MEGA NIEOMYLNY .
I unika odpowiedzi, na pewne pytania, chociaz, ja juz skończyłem, bo
pokazał, że jednak jest inaczej niz twierdzi i nie musiał nawet odpowiedac:)
W sumie, to co odpowiedziec, gdy sie argumentu nie ma.
A, co do sensu, to pewien jest skoro pewne słowa, na gg czy pw dostaje.
Bynajmniej nie krytyki.

Odpowiedz z cytatem
Mnie wali czy ktoś ma argumenty czy nie i czy ktoś ci pisze na gg lub pw. Takie sprawy nie powinny być załatwiane na forum.

Koniec tematu

Odpowiedz z cytatem
Ja ze swojej strony napiszę tylko jedno: Skadu, ciągle piszesz że Ty i wiele osób czeka na odpowiedzi na Twoje pytania. A pozwól, że ja o coś zapytam: kim są te osoby? Bo jak na razie to tylko Ty piszesz swoje żale itp. Ok, masz do tego prawo, po to jest forum, ale mieszasz w to innych, których ten problem zupełnie nie dotyczy. Ja byłem na 4 zlotach, w tym jednym turnieju, siedziałem głownie na lawce i co tez mam mowic ze bylem nierowno traktowany? Nigdy nikt nie dal mi odczuc ze jestem gorszy, ze nie pasuje, ze mnie nie lubia.. Uwazam ze stanowimy grupe i powinnismy sie trzymac razem, i podobnie jak Papug mysle ze ten temat nalezaloby usunac.. Pozdrawiam.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Coś te 5f mało wiarygodne, zwłaszcza, że słyszałem od Pepela i Borysa co innego. Dlatego konkretne informacje by się przydały.

Odpowiedz z cytatem
Zbiore może pytania Skadiego z pierwszego postu i dajmy na nie odpowiedź i skończmy te kłótnie RAZ NA ZAWSZE
[quote][b]1. [/b]jak to jest  i będzie z członkami, ludzmi jeżdżącymi,
zwłaszcza tymi nowymi.Według mnie jeśli się udzialają, czy jeżdżą, jak inni, powinni miec, jakieś prawo głosu.[/quote]
Dla mnie nowy czy nienowy jest kibicem tego samego klubu i za to trzeba go cenić, bo wybrał Newcastle a nie jakieś tam Manchestery, Arsenale i inne L.poole... tu chyba zgoda jest wszystkich
[quote][b]2. [/b]Więc wytłumacz NAM proszę, gdzie te równe prawa były, w trakcie "luznych ustaleń" zlotu??[/quote]
nie byłem w kalwarii, więc nie mogę skomentować, ale było parę osób i nikt nie stwierdził, że były jakieś luźne ustalenia...
[quote][b]3. [/b]Tak samo wytłumacz Nam, dlaczego Schwarzer, poczuł się troche inaczej?
Jakby na uboczu, jakby gorzej potraktowani, od innych. [/quote]
tak jak wyżej - nie byłem, nie widziałem, ale skoro już to zostało wyjaśnione więc możemy zamknać ten wątek..
[quote][b]4. [/b]Kolejnym moim pytaniem, jest sprawa, pozostawienia, bez odzewu np kwestii
większego zaangażowania moderatorów, w kontrolę komentarzy, oraz tematu banów[/quote]
tutaj rzeczywiście można by trochę to ogarnąć, żeby nie bylo takiej samowolki, bo nieraz żal czytać tego co jest pod newsami, a jest sporo osób co nawet tam nie zagląda z wiadomych powodów...
[quote][b]5. [/b]Kolejne pytanie, dlaczego tylko Dajer oficjalnie wyraża chęc zrobienia czegoś?
Bo wygląda to wszystko, tak jakbyś w ogóle nie chciał współpracowac,
przykład- wyżej zadane pytania, na temat pewnych propozycji i braku odzewu.
Może chcesz robic WSZYSTKO SAM, nikogo nie dopuszczając, do tego? [/quote]
Mogę mówić tylko za siebie, skoro zostałem wywołany do tablicy, więc ja mogę i chcę pomóc skoro obecnie mam trochę czasu... Może po prostu nie trzeba o wszystko prosić Krzycha tylko samemu coś zacząć robić? Sytuacja, że jedna osoba wszystkim kieruje nie jest dobra i - mam nadzieję - założenie Stowarzyszenia wyjaśni tą sprawę
[quote][b]6. [/b] I mam nadzieję, że w jakiś sensowny i odpowiednio mocno uargumentowany sposób odpowiesz, na te pytanie mi i ludziom myślącym o czynnym udziale, w tworzeniu, działalności i życiu TOON ARMY POLAND, które własnie ludzie maja tworzyc, nie Ty:)[/quote]
Tutaj zgadzam się z tym, że TOON ARMY POLAND to nasz wspólny projekt i każdy jest jego częścią, nie ma lepszych i gorszych... wszyscy razem kombinujmy/działajmy/pracujmy na dobro TOON ARMY POLAND i skończmy te kłótnie kto, gdzie, kiedy, za ile i dlaczego tak drogo, za plecami, nie przy wszystkich i po kryjomu....

więcej pytań nie odszukałem w pierwszym poście tego tematu... sorry, że odpowiadam na nie ja, ale oczyśćmy w końcu atmosfere i podajmy rękę na zgodę...

PEACE  Exclamation  Exclamation  Exclamation

Odpowiedz z cytatem
[quote="Krzychu"]Coś te 5f mało wiarygodne, zwłaszcza, że słyszałem od Pepela i Borysa co innego. Dlatego konkretne informacje by się przydały.[/quote]

Napisałem "coś koło" i dalej też cośSmile-proponuje uważniej czytac Smile

I może odpowiedz najpierw na zadane Ci pytania, chyba, że nie potrafisz?Smile

Jacy inni?Smile
Ci, co pisza, na gg, czy na PW.

I, Ci, którzy myślą o przyłączeniu się, bo jak zauważyłeś, nie tylko Ci którzy piszą,
są kibicami, jest wiele osób, które np nie były jeszcze nigdzie.
Chyba, że dla Ciebie tylko piszący i jeżdący są kibicami?

A dotyczy ich to jaknajbardziej, bo jeśli wszystko jest takie piękne,
to dlaczego to wszystko sie dzieje?Smile
Bo ""Zły" Skadi sie przyczepił?
Chyba nie.

I skończcie się bawic w adwokatów, bo nie Was pytałem,
niech odpowie osoba, do której skierowane były pytania.

A, ktoś niech, w końcu popatrzy obiektywnie na siebie:)
Bo nieomylny, jak to chce wszystkim udowodnic, NIE JEST, jak nikt z Nas,
tylko, tak boli przyznanie sie do błędu.

Ale, jak juz widzieli wszyscy takim nie jest.
Więc po cholere dalej swoje?:)On swoje, ja będę swoje.

Myślałem, że może bez netu byłeś, czy coś, że nie odpowiadasz,
ale wystarczyło napisac coś o wyjezdzie od razu, się pokazałes.
Więc niech to, będzie też pewnym pokazem, Twoich argumentów, których w tym
wypadku nie masz  żadnych, bo piszesz wszystko, byle sie nie odnieśc.

Dajer, dzięki za odpowiedzi, z całym szacunkiem, ale pytania nie do Ciebie kierowałem,
więc lej na nie, niech odpowie zapytany
 Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Więc po cholere dalej swoje?:)On swoje, ja będę swoje.
 [/quote]

Więc blokuję ten temat, każdy kolejny post o podobnej tematyce w innych tematach będzie kasowany. Koniec tej szopki

Z dniem 6 czerwca na stronie nufc.pl skończył się ten bezużyteczny i do niczego prowadzący temat.

Dziękuje za uwagę.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2