Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 6 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Stowarzyszenie Toon Army Poland
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Papug, co ty się tak spinasz, pisanie pracy nie idzie, czy co??? Very Happy

Nie ma się co spuszczać, trzeba działać!!!

Każdy jest mądry przed komputerem, ale jak przychodzi co do czego, to nikt się nie udziela. Evil or Very Mad

Także weźmy wszyscy dupe w troki i załóżmy to Stowarzyszenie!!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Woody, ja się nie spuszczam, bo spokojnie rok czekałem. Wiem, że dużo ludzi gada a gówno robi, dlatego my musimy to zmienić i bez zbędnych słów działać. Niech zarząd powie jakiej pomocy oczekuje, a zapewne ją dostanie. Jeśli stowarzyszenie może być zarejestrowane w Łodzi to przyślijcie mi papiery i ja pójdę do sądu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Jak tam. Ruszyło się coś ze stowarzyszeniem?? Może papiery byśmy załatwili na turnieju w Jaworznie(podpisy itp) i potem po prostu ktoś by to zaniósł do sądu?

Odpowiedz z cytatem
I jak Papug, wysłano Ci te papiery i byłes w sadzie?

Odpowiedz z cytatem
Gdyby tak się stało to bym o tym poinformował. Cisza, cisza, cisza

Odpowiedz z cytatem
gdybym mogl w czyms pomoc to dawajcie znac, kiedys jedno stowarzyszenie udalo mi sie zalozyc Razz
wiec jesli trzeba cos pomoc redagowac w statucie, etc to sie zglaszam na ochotnika
najlepiej mnie lapac na maila alan AT artliberation.org

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Odpowiedz z cytatem
W temacie, który jest zamknięty dla większości osób(tylko te 15 osób ze spotkania założycielskiego ma do niego dostęp) toczy się zażarta dyskusja na temat stowarzyszenia. I jesteśmy w impasie, ponieważ nasz wybrany prezes uważa, że nie ma sensu na razie zakładać stowarzyszenie. Według niego nie jesteśmy przygotowani na to. W dość dużym skrócie jest nas za mało, aby coś zrobić. A jak już mamy zakładać stowarzyszenie to musimy najpierw zastanowić się nad celami i statutem, nad którymi wtedy nie debatowaliśmy.

Większość osób, które się tam wypowiadały(ja, marcin, pepel, krzychu, crouchu) uważa jednak, że przydałoby się założyć stowarzyszenie, ponieważ co nam szkodzi? To nic nie kosztuje, a tylko może pomóc nam w rozwoju.

Proponuję przenieść dyskusję tutaj niech każdy się wypowie co o tym sądzi. Czy jest nam potrzebne stowarzyszenie oraz jak powinny wyglądać jego cele i statut?

Odpowiedz z cytatem
[quote="lechmlody"]Proponuję przenieść dyskusję tutaj niech każdy się wypowie co o tym sądzi. Czy jest nam potrzebne stowarzyszenie oraz jak powinny wyglądać jego cele i statut?[/quote]

Jestem za!
Trudno dyskutowac, przedstawiac argumenty za, skoro nie wiem dlaczego niektorzy uwazaja ze jest nas za mało?
Skoro jest impas w dyskusji na zamkniętym forum otwórzcie je, albo przeniescie tutaj.

Odpowiedz z cytatem
[quote="lechmlody"]W temacie, który jest zamknięty dla większości osób(tylko te 15 osób ze spotkania założycielskiego ma do niego dostęp) toczy się zażarta dyskusja na temat stowarzyszenia. I jesteśmy w impasie, ponieważ nasz wybrany prezes uważa, że nie ma sensu na razie zakładać stowarzyszenie. Według niego nie jesteśmy przygotowani na to. W dość dużym skrócie jest nas za mało, aby coś zrobić. [/quote]

Z przyjemnością przeczytam gdzie prezes stowarzyszenia, którego jeszcze nie ma, powiedział takie słowa. Bo coś mi się zdaje że bardzo mocno koloryzujesz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
jak prezez stowarzyszenia moze powiedziec zeby nie zakladac stowarzyszenia to jak moze byc prezesem skoro nie ma stowarzyszenia to czemu prezesuje wiec jak moze miec moc decyzyjna? Smile czyli decyzja unicestwiajaca prezesa, tak?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Odpowiedz z cytatem
Troche Lechu przeinaczyles fakty. Doszlismy do wniosku, ze musimy wyciagnac wnioski z Leby i ustalic pare spraw zeby stowarzyszenie mialo rece i nogi. Trzeba sie zabrac za to solidnie, a to czy zalozymy stowarzyszenie czy nie to kwestia otwarta i zalezy od zaangazowania polskich kibicow Newcastle United.

Druga sprawa zarzad wybrany w Lebie nie jest odpowiedzialny za stowarzyszenie i wybierzemy nowy, a kto w nim zasiadzie jest do ustalenia. Teraz stowarzyszenie jest w rekach nas wszystkich. Dobrze ze udalo nam sie to ustalic, bo teraz mozemy wszyscy zabrac sie do roboty.

Temat zamykam i bedziemy go kontynuowac w nowym watku.
[url=http://nufc.pl/forum/viewtopic.php?p=16935]Stowarzyszenie Toon Army Poland - 2011 podejście drugie[/url]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 6 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6