Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Inicjatywa kibicowska - Rozwój FC
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
ktoś mądry zamknął temat o czechach - naszych bratankach, więc muszę odkopać ten wątek (liczę na jakąś złotą łopatę w związku z takim wykopaliskiem  Cool )

Zatem: napisał do mnie Danny z czesko-słowackiej strony nufccz.cz i zaprasza nas jako Toon Army Poland na coś w rodzaju spotkania/mini turnieju (na nasze to byłoby zapewne zlot  Wink ) do miejscowości Libchavy (mają to zorganizować coś około lutego 2012). Zacna inicjatywa. Poprosiłem o szczegóły Danny'ego żeby mi napisał wiecej. Chłopaki ze Śląska/Zagłębia nie mają tam daleko... Jak dostane wiecej informacji to napisze!

Powoli zbliżamy się do końca roku. Za nami już wszystkie wydarzenia związane z Toon Army Poland - były turnieje, był zjazd, był tez wyjazd do Newcastle! Pod tym względem utrzymujemy stałą formę kolejny rok. To może cieszyć. Gorzej z frekwencją - nie rośnie a wręcz maleje a bez ludzi nawet najlepsza i najciekawsza inicjatywa umrze. Co przed nami? Początek roku to zapewne turnieje halowe... Wiem, że jeszcze jest baaaardzo dużo czasu ale lepiej zacząć wcześniej rozmawiać niż potem szukać ludzi na gwałt!

Jakie zatem są cele przed Toon Army Poland na 2012 rok?
- turnieje zimowe i letnie - jest zapotrzebowanie na uczestniczenie w takich wydarzeniach?
- coroczny zlot - to już chyba reguła i nieodzowny punkt każdych wakacji niczym wyjazd z rodzicami za czasów szczeniackich  Wink
- wyjazd do Newcastle - od 4 lat stawiamy się w Newcastle jako Toon Army Poland (ostatnio przeważnie jako Division Warsaw) - tendencja jest dobra, w tym roku to 6 osób z Polski plus jedna z Irlandii. Biorąc pod uwagę koszty organizacji takiego wypadu jest dobrze. Mam nadzieję, że ekipa wyjazdowa będzie utrzymana, że starzy będą kontynuować tradycję corocznego wyjazdu na mecz do Anglii, ze młodzi nie skończą na jednym wyjeździe i kliku zdjęciach ze stadionu, że będzie to dla nich magnes, coś jak narkotyk - raz spróbowałeś, było fajnie, potem masz niedosyt i chcesz kolejny raz. Tak... to takie uzależnienie od Newcastle! Potrzebujemy takich! (ładnie to napisałem, co?)
- własne/nowe inicjatywy: tutaj możemy zrobić coś więcej niż to, co powyżej. Tak jak np. wspomniane na początku spotkanie z innymi fanami z naszej części Europy. Spotkanie z fanami z Rosji ostatecznie nie wypaliło, ale to było przedsięwzięcie o wiele bardziej skomplikowane niż wylot do Anglii na mecz. Co do Czech/Słowacji na pewno jest o wiele mniej barier i wszystko tak naprawdę zależy od chęci i czasu... Inny pomysł, który czasem gdzieś tam pojawiał się w naszych rozmowach to organizacja turnieju pod patronatem Toon Army Poland. To na pewno ciekawa inicjatywa - zrobić coś po swojemu, na własnych zasadach, pod szyldem kibiców Newcastle z Polski. Pomimo, iż turnieje są organizowane i pojawiamy się na nich, to zawsze są jakieś niedociągnięcia, rzeczy, które sami byśmy zrobili inaczej, lepiej, ciekawiej. Mamy kilka aktywnych ośrodków takich jak północ kraju (Toruń i okolice), centrum (Warszawa, Łódź), czy południe (Górny Śląsk/Zagłębie D.). Jeśli będą chęci to i taki projekt jesteśmy w stanie przygotować i podołać mu.

Jeśli macie jakieś pomysły, sugestie, coś do powiedzenia w ww. tematach zapraszam!

Tyle ode mnie. Z prezesowskim pozdrowieniem
 Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Od nas jest 300 kilometrów, z tego co widzę.
Co z turniejem styczniowym w Jaworznie? Odzywali się organizatorzy?

Odpowiedz z cytatem
[quote="Mike"]Turniej w Czechach może być ciekawy.
Co z turniejem styczniowym w Jaworznie? Odzywali się organizatorzy?[/quote]
sprawami turniejów zajmuje się mój dobry człowiek - Eljot  Wink on będzie informował co jak gdzie i kiedy

Odpowiedz z cytatem
[quote="Dajer"]ktoś mądry zamknął temat o czechach - naszych bratankach, więc muszę odkopać ten wątek (liczę na jakąś złotą łopatę w związku z takim wykopaliskiem  Cool )[/quote]
[url=http://postimage.org/image/4q13kpawf/][img]http://s3.postimage.org/4q13kpawf/zlotalopata.jpg[/img][/url]
[i]Złota Łopata dla Ciebie Dajer.[/i]

Ostatnio też przeglądałem ten temat i cieszę się, że wrócił. Na pewno warty przedyskutowania. Nie mówiąc już o uczestnictwie. Podobnego wypadu jeszcze nie próbowaliśmy. Tym bardziej jest to ciekawa inicjatywa. Nie różni się to faktycznie od naszego zjazdu, bo i dla niektórych będzie to bliżej niż gdzieś w Polsce. Osobiście chciałym w tym uczestniczyć i wydaje mi się, że to powinien być dla nas "numer 1" na zimę.

[quote="Dajer"]Początek roku to zapewne turnieje halowe... Wiem, że jeszcze jest baaaardzo dużo czasu ale lepiej zacząć wcześniej rozmawiać niż potem szukać ludzi na gwałt![/quote]
Myślę, że tu trzeba rozpocząć nowy temat i wtedy zorientować się jak kadrowo wyglądamy. Osobiście styczeń i luty to dla mnie wyjątkowo niewygodne miesiące ze względu na sesję. Jednak postaram się być na turnieju lub na wyjeździe do Czech. Tu przyznam, że zapewne jedno uniemożliwi mi uczestnictwo w drugim. Głównie ze względu na czas.

[quote="Dajer"]- turnieje zimowe i letnie - jest zapotrzebowanie na uczestniczenie w takich wydarzeniach?[/quote]
No właśnie, dobre pytanie. Myślę, że każdy turniej należy przeanalizować gdyż uczestnictwo na siłę może doprowadzić do niepełnej kadry, czego byśmy nie chcieli. Jak to bywa początkowo mamy ludzi na dwa składy, niektórzy kręcą nosem i zastanawiają się czy dadzą radę "wedrzeć się do składu" (tak jest szczególnie z nowymi twarzami), a jak przychodzi co do czego to mamy na boisku nawet i docelowych kibiców. Jak wygląda ławka rezerwowych nie wspomnę. Podejrzewam, że uczestnictwo z mojej strony w zimie będzie wyglądało tak, że dam radę pojawić się na jednym wydarzeniu. Na jakim? Zależy od terminu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Dzięki za łopatkę. Coś tam może jeszcze pokopię w wolnej chwili. Tak gwoli ścisłości to w lutym otrzymamy więcej informacji na temat tego spotkania organizowanego przez czechów. Tak to jest jak on pisze do mnie po czesku a ja do niego po polsku to dogadaliśmy się jak Bartek z barmanem w pubie Shearer'a  Wink Samo ich spotkanie/zjazd/turniej (jakkolwiek to nazwać) ma być podobno jakoś na początku lipca, ale na szczegóły trzeba jeszcze poczekać.

A inni?
Co sądzicie o turniejach, wojażach po sąsiednich krajach, organizacji przez nas jakiegoś turnieju?

Odpowiedz z cytatem
Zloty i turnieje w innych krajach jak najbardziej. Ale organizacja jakiegoś turnieju przez NUFC.PL/Toon Army Poland pewnie skończy się tak, jak próba założenia stowarzyszenia. No ale jeśli się uda, to jestem jak najbardziej na tak Wink Nawet mogę coś pomóć (w miarę możliwości oczywiście).

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Witam. Nigdy jeszcze nie byłem na takim wyjezdzie ale na turniej w Czechach raczej bym się pisałSmile a co do organizacji turnieju to sam chce zorganizować  II turniej o puchar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jako że w zeszłym roku byłem jednym z organizatorów tego turnieju tak więc myśle że mógłbym Nas wkręcić na ten turniej jeżeli byłyby chętne osoby:0 Turniej ten jest organizowany w Wielkopolsce. 70km od Poznania i 100 od Wrocławia. Jak co to pisaćSmile

Odpowiedz z cytatem
[quote="Dajer"][quote="Mike"]Turniej w Czechach może być ciekawy.
Co z turniejem styczniowym w Jaworznie? Odzywali się organizatorzy?[/quote]
sprawami turniejów zajmuje się mój dobry człowiek - Eljot  Wink on będzie informował co jak gdzie i kiedy[/quote]

jeśli chodzi o turniej w Jaworznie to 3 edycja tradycyjnie ma odbyć się w styczniu, najprawdopodobniej w drugiej połowie miesiąca.

Jesteś Mike już do gry?

Generalnie jeśli chodzi o turnieje to ja osobiście jestem zawsze za, jeśli zdrowie akurat jeszcze pozwoli to do gry, a jak nie to jako kibic.

Wojaże po sąsiednich krajach - coś nowego, oczywiście na to również się piszę.

Organizacji przez nas jakiegoś turnieju - ciekawy pomysł i pewnie możliwy do zorganizowania, w miarę możliwości chętnie pomogę w tej inicjatywie.

Odpowiedz z cytatem
Post podbijam 
temat o Jaworznie już jest

a jeśli chodzi o bratanków Czechów to może my wcześniej zorganizujemy miniturniej u nas i ich zaprosimy, np. 16 czerwca we Wrocławiu  Wink

Odpowiedz z cytatem
Co do organizacji turnieju, to w styczniu dowiem się czy będę pracował w biurze promocji miasta Łowicza. Jeśli będę to już z mam napisany projekt na turniej kibiców. Praktycznie wszystko będzie sponsorować urząd miasta, plus świetna lokalizacja może zwabić wiele fan clubów a dla mista będzie to znakomita forma promocji.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
jesli taki bedzie turniej jak Ty sie pojawiles papugu na jednym z meczow ligowych newcastle w warszawie to predzej zagramy skladem ze skierniewic na st.james park z sunderlandem w derbach pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
Niczego nie obiecuje, tylko będę się o to starał. Bartek jakbym miał choć jeden weekend wolnego to bym z chęcią do stolicy pojechał zobaczyć z wami meczyk.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2