Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Problem ze stroną/komentarzami
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Problem ze stroną/komentarzami 
Witam,

Mam pytanko. No aż Mi się wierzyć nie chcę. Wchodzę na stronę normalnie bez problemu czytam newsy itd.
Jednakże gdy kliknę w komentarze to Mi się internet wyłącza.
Haha od czego to może być ? Tylko na tej stronie to mam

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Jak chcesz cos skomentowac to nie naciskasz na ten krzyzyk w prawym gornym rogu ekranu tylko na komentuj-pod  danym newsem Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem ze stroną/komentarzami 
[quote="sycylijczyk"]Witam,

Mam pytanko. No aż Mi się wierzyć nie chcę. Wchodzę na stronę normalnie bez problemu czytam newsy itd.
Jednakże gdy kliknę w komentarze to Mi się internet wyłącza.
Haha od czego to może być ? Tylko na tej stronie to mam[/quote]

Internet Ci się wyłącza, czy przeglądarka?  Cool

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem

Wchodzę na stronę NU wystarczy że nawet już odświeżę i wszystkie inne strony które mam odpalone wyskakują brak połączenia jakbym nie miał neta. Nigdzie nie mam takich kłopotów nigdy nawet o takim czymś nie słyszałem.
Wchodzę na naszą stronę i nagle wszytskie strony robią się ofline i musze czekać jakieś 15 sekund aż znowu wszytsko wróci do normy, znowu odświeże i to samo. Nawet gg siada haha, cyrk.

Odpowiedz z cytatem
[quote="sycylijczyk"]W przeglądarce Mozilli i IE :

Wchodzę na stronę NU wystarczy że nawet już odświeżę i wszystkie inne strony które mam odpalone wyskakują brak połączenia jakbym nie miał neta. Nigdzie nie mam takich kłopotów nigdy nawet o takim czymś nie słyszałem.
Wchodzę na naszą stronę i nagle wszytskie strony robią się ofline i musze czekać jakieś 15 sekund aż znowu wszytsko wróci do normy, znowu odświeże i to samo. Nawet gg siada haha, cyrk.[/quote]

Masz antywirusa? Jeśli nie to zapuść COMBOFIX . Ściągnij też CCleaner i Eusing Registry Cleaner i przeskanuj nimi kompa. Powinno pomóc.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
[quote="Baczek"][quote="sycylijczyk"]W przeglądarce Mozilli i IE :

Wchodzę na naszą stronę i nagle wszytskie strony robią się ofline i musze czekać jakieś 15 sekund aż znowu wszytsko wróci do normy, znowu odświeże i to samo. Nawet gg siada haha, cyrk.[/quote]

Masz antywirusa? Jeśli nie to zapuść COMBOFIX . Ściągnij też CCleaner i Eusing Registry Cleaner i przeskanuj nimi kompa. Powinno pomóc.[/quote]

Dziękuje, Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi.
Działa  Exclamation     Laughing

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1