Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Relacja live!
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
To jak jest teraz Irc tylko dla wybranych jakis wewnetrzny??Very Happy osz kurde dyskryminacja??Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Irc jest dla wszystkich. A była niezła atmosfera, czekamy na kolejny mecz Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Atmosfera fajna Wink Tylko jednak najbardziej denerwuje to, ze kazdy ma inna minute meczu Very Happy I jeden drugiego np. uswiadamia o golu hehe.[url=http://mailing.nie-spamuj.eu/kampania.html][img]http://www.nufc.pl/forum/templates/aphrodite_mc/images/black/bg_postbottom.gif[/img][/url]

Ostatnio zmieniony przez emate dnia 21.03.2012 15:33, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Te seory ludziska to jak sie uzywa IRKA ?Very Happy

Odpowiedz z cytatem

1.Ściągnąć
2.Włączyć
3.Zmienić na swój nick i rozmawiać Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Pany, może byśmy tak zaczęli znowu z IRC'a korzystać? Wydaje mi się, że to jest o wiele lepsze rozwiązanie podczas meczów Srok, niż spam pod newsem ;]

Odpowiedz z cytatem
Jestem za, ale IRC ? To jeszcze jest Wink ?
Pewnie czesc ludzi nawet nie wie juz co to takiego Wink

Odpowiedz z cytatem
mozna sprobowac z IRC-iem. zawsze to szybsza, lepsza forma komunikacji i konwersacji podczas meczu niz komentarze Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Świetny pomysł Mawet, ale wątpię, żeby "komentatorzy" przenieśli się na kanał IRC skoro stronią nawet od forum. Mimo to trzeba spróbować i zachęcić ludzi do tej formy komunikacji.

Odpowiedz z cytatem
Adonis, jak nie IRC, zawsze może być coś innego Wink. Znasz jakiś podobny program?

Hehe, zawsze można blokować możliwość dodawania komentarzy pod newsami przed samym meczem, ale wiem wiem. Już więcej zachodu itp. Lecz i tak warto spróbować.

Odpowiedz z cytatem
wystarczy 20 aktywnych osób na IRC, by nie dało się nadążyć tego czytać, nie mówiąc już o oglądaniu meczu

Odpowiedz z cytatem
zawsze sa komunikatory glosowe (cos jak Skype, ale nie obciazaja az tak procka i przesylu) jak np. Mumble, TeamSpeak czy Ventrillo. choc u nas, kazdy bardzo emocjonalnie przezywa mecz, wiec moglo by to nie wypalic ;d

Odpowiedz z cytatem
może SHOUTBOX na stronie? na mIRCu nie byłem od czasów licealnych, czyli już ponad dekadę temu, choć wciąż z sentymentem wspominam czas spędzony na przeróżnych kanałach  Twisted Evil

Odpowiedz z cytatem
[quote="ViSNiAL vel Eljot"]może SHOUTBOX na stronie? na mIRCu nie byłem od czasów licealnych, czyli już ponad dekadę temu, choć wciąż z sentymentem wspominam czas spędzony na przeróżnych kanałach  Twisted Evil[/quote]

Któryś z "adminów" pisał już, że "żadne zmiany nie są przewidywane", więc raczej o ShoutBox'ie możemy zapomnieć.  Razz

Odpowiedz z cytatem
Dokładnie, o "shoutbox" już była rozmowa, mi też nie wydaje się to dobrym pomysłem.

Urban, wydaje mi się że komunikatory głosowe to zły wybór. Zobacz, jak by to wypaliło (załóżmy że TS), jakbyś chciał mecz oglądać? Parę osób na raz bym zaczęło mówić i totalne zagłuszenie, po 5min wkurzony byś wyłączył. Natomiast IRC, skrobiesz, skrobiesz, spokojnie oglądasz. No i nie ma takiego spamu w komentarzach. Więcej na ten temat już nie piszę, chce zobaczyć co inni myślą na ten temat (mam na myśli znacznie większą grupę).

Odpowiedz z cytatem
Konkurencyjna strona wyczaiła te wcześniejsze rozmowy i proszę. Jest ShoutBox. Very Happy Moim zdaniem przydałoby się coś w stylu właśnie Shoutboxa lub IRCa. Komentarze nie są zbyt wygodne.

Odpowiedz z cytatem
Shoutbox byłby dobrym rozwiązaniem, ale...

Pomysł ten padł już jakiś czas temu i jestem jak najbardziej za, ale Ja mało mogę. Działam w redakcji i wiem, że w obecnej chwili jakiekolwiek zmiany są nierealne. Mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości coś się zmieni...

Na tym zakończę mój komentarz ponieważ nie chce wyciągać Redakcyjnych spraw na forum publiczne.

Odpowiedz do tematu Strona 4 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4