Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Typer
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
mi tez nie dziala typer... czy to jest ten szeroko pojety profesjonalizm organizatorow???

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
[quote="ViSNiAL vel Eljot"][quote="Dajer"]Eljot to Ty założyłeś ten temat z tym hejtowaniem?[/quote]

Chcesz mnie obrazić czy o drogę pytasz? Wink Szanujmy się. [/quote]

żartowałem Cool ale mimo wszystko ktoś ma fantazję Very Happy

[quote="ViSNiAL vel Eljot"][quote="Dajer"]mi typer nie działa[/quote]

może osoby z ostrzeżeniami mają blokadę na obstawianie nowego typerka  Wink[/quote]

na to wygląda. mówi się trudno  Laughing

Odpowiedz z cytatem
mi zadzialalo ale tylko na Bartek DW, na Bartus nie moglem oddac glosow wiec niech szanowny administrator skasuje profil bartusia, trzeba bedzie wygrac jako Bartek DW, ten jeden punkt postaram sie zdobyc...Smile pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
też założyłem 2 konto i zadziałało tym razem

zatem nie trzeba anulować 1 kolejki  Wink

Odpowiedz z cytatem
uważajcie tylko żebyście nie dostali bana na typerka za posiadanie dwóch lub więcej kont  Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
[quote="ViSNiAL vel Eljot"]uważajcie tylko żebyście nie dostali bana na typerka za posiadanie dwóch lub więcej kont  Wink[/quote]
jak już mam 2 konta to trzeba jechać ze zdwojoną siłą
przy odrobinie szczęścia wpadnie i koszulka i plakacik  Laughing

ps. tak dla formalności na 2 koncie podałem adres sąsiada. może weryfikator nie kapnie się  Wink

Odpowiedz z cytatem
Prosze o zapoznanie sie czescia regulaminu dot tego jak zglaszac programy techniczne - nie zawsze przegladam na biezaco wszystkie posty i komentarze na stronie.

Tak jak prosiliscie konta 'Bartus' i 'Dajerek mówiący' sa teraz wylaczone i nie bedziecie mogli sie na nie zalogowac. Pojawia sie na nich tylko na koniec kolejki losowe typy, ktore dodalem kiedy przejalem kontrole nad tymi kontami zeby sprawdzic czy da sie. Może polskie znaki i spacja gryzly sie na Twoim komputerze? Nie sa zalecane we wszelkich loginach, bo systemy www maja problem z rozpoznawaniem ich

W razie powaznych problemow z typowaniem prosze raczej o wyslanie maila z typami najpozniej do 12:00 pierwszego meczu kolejki i na maila podanego w regulaminie, niz zakladanie nowego konta.

Zycze powodzenia i pozdrawiam

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
i tak nie macie co typować bo ja zbiorę wszystkie nagrody Very Happy

Odpowiedz z cytatem
[quote="MaTTiX"]i tak nie macie co typować bo ja zbiorę wszystkie nagrody Very Happy[/quote]

3 konta mosz ja?  Laughing

Odpowiedz z cytatem
Chciałbym podzielić się nieco małą niejasnością odnośnie typerka. Pewnie jedyną osobą, która będzie w stanie odpowiedzieć mi na zagadnienie będzie Marcin i na to liczę. Jeśli dobrze pamiętam przy okazji któregoś z naszych kibicowskich spotkań powiedziałeś, że konta na typerku i na nufc.pl są całkowicie niezależne. Ja jednak, kiedy jestem zalogowany na typerku i odświeżam niezalogowaną wcześniej stronę główną nufc.pl, zauważam, że jestem jednak zalogowany (imię + nazwisko pobrane z danych wpisanych w typerku). Nie mogę pisać komentarzy z tego konta, ale muszę się wylogować i dopiero wtedy wejść w swoje zwykłe konto. Nie przeszkadza mi to w użytkowaniu, bo wystarczają dosłownie dwa kliknięcia myszki, ale jestem ciekawy jak to działa i może będzie to materiał do drobnej poprawki.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2