Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Gadżet na turniej GRAMY Z SERCEM TRZCIANKA 2016 !!!!!
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Gadżet na turniej GRAMY Z SERCEM TRZCIANKA 2016 !!!!! 
Jest opcja, żeby NASZA DRUŻYNA na turnieju w TRZCIANCE dała na licytację piłkę ręczną z podpisami POLSKICH kadrowiczów którzy wezmą udział w ME 2016 roku które odbywają się w naszym kraju. Teraz pytanie. Czy obecni na forum ludzie mogą dołożyć jakąś małą cegiełkę na wykup tej piłki ???? Każda suma się przyda !!!!! W końcu mamy GRAĆ Z SERCEM W TRZCIANCE !!!!! Jeśli ktoś byłby chętny wesprzeć tą akcje to proszę o wpłaty na konto (każda kwota jest ważna):

68 2490 0005 0000 4000 1696 5572

Piotr Jankowiak
w tytule: Gramy z Sercem

Pozdrawiam
[url=http://postimg.org/image/lzvdu19id/][img]http://s10.postimg.org/lzvdu19id/12281957_738047912998248_1580601814_o.jpg[/img][/url]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Dobrze, gdyby poszło to na główną nufc.pl w końcu chodzi o szczytny cel (a kibiców trochę mamy), ale znając życie ogłoszenie pojawi się na stronie... miesiąc po turnieju  Rolling Eyes
żeby nie rozmywać to moją deklaracje znasz co do piłki  Wink

Odpowiedz z cytatem
[quote="Dajer"]Dobrze, gdyby poszło to na główną nufc.pl w końcu chodzi o szczytny cel (a kibiców trochę mamy), ale znając życie ogłoszenie pojawi się na stronie... miesiąc po turnieju  Rolling Eyes
żeby nie rozmywać to moją deklaracje znasz co do piłki  Wink[/quote]

Wiem Prezesie  Very Happy  Cool Mam nadzieję, że reszta kibiców też pokaże gest. Jeśli ktoś nie może uczestniczyć i reprezentować TOON ARMY POLAND w Trzciance to mam nadzieję, że chociaż symbolicznym "gestem" wspomoże tą akcję  Exclamation  Exclamation  Exclamation  Smile

ps. Czy administrator mógłby to wydarzenie wrzucić na stronę główną??

Odpowiedz z cytatem
[quote="junior"]ps. Czy administrator mógłby to wydarzenie wrzucić na stronę główną??[/quote]
Najskuteczniejszą opcją byłby news [u]podwieszony[/u] na głównej do czasu turnieju.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Junior, mała cegiełka ode mnie poszła. Pozdrawiam  Smile

Odpowiedz z cytatem
[quote="łukasz00544"]Junior, mała cegiełka ode mnie poszła. Pozdrawiam  Smile[/quote]

Dzięki dobry człowieku  Very Happy  Very Happy  Very Happy i to raczej Cegła, a nie cegiełka Smile  Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
[quote="ViSNiAL vel Eljot"]poszło, daj znać jak dojdzie[/quote]

Dotarło  Very Happy Do zobaczenia w weekend  Twisted Evil

Odpowiedz z cytatem
Widzę, że jednak ludzie umieją tylko głupio komentować, a jak dochodzi do jakiejś inicjatywy to wszyscy milczą. ŻAL !!!!!

Pozdrowienia to wszystkich którzy zaangażowali się w tą akcję !!!!! i do zobaczenia z co niektórymi w Trzciance !!!!! Evil or Very Mad

Odpowiedz z cytatem
Ja pytałem prezesa i orzekł, że można na miejscu się dorzucić, to przelewu już nie robiłem Wink

Odpowiedz z cytatem
[quote="Diego"]Ja pytałem prezesa i orzekł, że można na miejscu się dorzucić, to przelewu już nie robiłem Wink[/quote]

Ciebie akurat to nie dotyczyło  Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Napisałem tak na zaś, żeby nie było Very Happy

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1