Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
Zimowe transfery
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Zimowe transfery 
Tegoroczne zimowe okienko transferowe zapowiada się dal fanów Geordies bardzo ciekawie. Co prawda prezes już załątwił wolnego Johnsena, ale na tym wzmocnienia chyba się nie skończą. Mi osobiście brakuje alternatywy dla Butta na DMie i stopera.
Ostatnio przeczytałem coś takiego:

"Dzisiejsze wydanie angielskiego dziennika „The Sunday Mirror” donosi, iż pomocnik Celticu Glasgow, Bobo Balde znalazł się na celowniku Newcastle United. Jak podaje gazeta, do transferu może dojść już podczas styczniowego okna transferowego.

Wiadomość ta nie jest plotką, bowiem na łamach dziennika potwierdził ją menadżer mistrza Szkocji, Martin O’Neill.

„The Sunday Mirror” spekuluje, że Celtowie mogą sprzedać Balde, mimo, że ciemnoskóry zawodnik jest jednym z filarów całego zespołu. O'Neill ma swoje plany transferowe i prawdopodobnie będzie potrzebował odpowiednich funduszy na ich zrealizowanie. Jednym z rozwiązań powiększenia klubowej kasy może być sprzedaż Balde."

To narazie tylko przypuszczenia, ale świetnie by było mieć takiego zawodnika w kadrze. Dla mnie lepszy od Woodgate'a, a napewno pożyteczniejszy. Nizłym rozwiązaniem byłby też Brown.

Jakie są wasze propozycje tranferów, czy są one w ogóle potrzebne?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Hmm z tego co wiem to Balde jest obrońcą a nie pomocnikiem  Rolling Eyes

Odpowiedz z cytatem
owszem, to nie moje słowa zresztą, tylko cytat

ale mniejsza o to =p

Odpowiedz z cytatem
Dlatego nie lubię jak ktoś wkleja cytaty z innych stron. Jak chcesz coś zrobić to przeczytaj sobie newsa a potem napisz to co najistotniejsze.

Odpowiedz z cytatem
Pożyjemy zobaczymy.Do stycznia jest jeszcze trochę czasu.Cierpliwości panowie Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Wkleiłem cytat, aby to wyglądało wiarygodnie, a ty się czepiłeś jeden pomyłki małej :/  tak wogóle to Balde może grywać jak DM nawet

di_marco, ja się nie niecierpliwię jakoś pecjalnie, tylko chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat, a tak wogóle to zarząd powinien się już zastanawiać nad wzmocnieniami powolutku

peace

Odpowiedz z cytatem
Widzę Dodo, że jedziesz metodą Rijkaarda. Jak ktoś gra na obronie to wcale nie znaczy, że może grać również DM.

Odpowiedz z cytatem
heh rzeczywiście Rijkaard tak kombinuje z Edmilsonem i Marquezem, ale Balde nieraz grywał z konieczności jako defensywny pomocni,  oglądam troche meczy Celtów.
Co nie zmienia faktu, że jest urodzonym stoperem.

Odpowiedz z cytatem
Właśnie w sieci wyczytałam, że Souness jest zainteresowany Damienem Duffem z Chelsea. Chciałby go kupić w zimowym oknie transferowym. Pewnie to zwykła plotka, bo nie sądzę aby Mourinho chciał się go pozbyć. Ale pomysł wydaje się być ciekawy Wink
Ja w każdym razie jestem za. Ale mam nadzieję, że nasi włodarze mimo wszystko pamiętają o obronie Question

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Duff jest świetnym piłkarzem,nie ma co.Chętnie bym go widział w NU.Jeżeli chcemy mieć silny zespół na miarę LM,to musimy mieć wielu klasowych piłkarzy.Jestem na "Tak".

Odpowiedz z cytatem
Narazie nie ma sie co podniecać. Narazie to jakieś przypuszczenia, zreszta wątpie, żeby Mourinho chciał pozbyć się zawodnika walczącego z Robbenem o miejsce w pierwszej jedenastce.  Jeżeliby przyszedł, Robert out. Bo nie chciałby być rezerwowym. :/

Odpowiedz z cytatem
Duff raczej nie ma większy szans na powalczenie z Robbenem o pierwszą jedenastkę. Jak tylko Robben będzie w pełni sił i ustabilizuje formę to Duff stanie się rezerwowym. Zresztą Chelsea tanio go nie sprzeda a ważniejsze jest teraz wzmocnienie defensywy.

Odpowiedz z cytatem
tak to nieraz jest, że naet jeśli zawodnik nie jest dużo lepszy, to jeżeli został sprowadzony za dużą sumę, to będzie grał tak czy siak

Duff w Newcastle to byłoby coś świetnego, chociaż skryzdłowych ci u nas pod dostatkiem. No ale lepsze ejst wrogiem dobrego i zapewne któregoś (Dyer, Robert?) się pozbędziemy.

Odpowiedz z cytatem
Mi osobiście nie pasowała by taka wymiana,albo się wzmacniamy,albo pozostajemy w środku -czyli nic do przodu.Broń Boże przed osłabieniami Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Dyer i Robert niech zostaną w klubie. Są dobzi i bardzo ich lubię ale mieć skrzydła skłądające się z Duffa i Dyera, a zmiennikiem Robert to było by coś wielkiego. Trzeba defensywę wzmocnić. Może Hemdani lub Van Buyter??ale ostatnio to oni na DM grają Sad  Propozycja Doda w sprawie Baldego jest interesująca, więc może też Valgaren, ale on ma już swoje lata. Można też starać się pozyskać Kevina Hoflanda z PSV lub Daniele Bonerę z Parmy  Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
[quote="di_marco"]Pożyjemy zobaczymy.Do stycznia jest jeszcze trochę czasu.Cierpliwości panowie Very Happy[/quote]

Dwa miesiaki ponad a Dodo nabic z tym tematem juz musial. Very Happy

A tak ja chcialem hehe Wink  Crying or Very sad

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
[i]Nie jest wcale przesądzona sprawa Roberta Hutha. Niemiec najprawdopodobnie zimą nie zostanie graczem Newcastle.

Jego agent potweirdził bardzo zainteresowane rozmowy ze "Srokami" i podobno obie strony doszły już do porozumienia w sprawie kontraktu.

Niemiec nie był zadowolony ze statusu jaki miał w klubie i postanowił odejść. Nie był faworytem trenera Jose Mourinho, który częściej wystawiał na środku choćby Williama Gallasa.

Mimo, że Huth często występował za kadencji Claudio Ranieriego, to teraz stał się niepotrzebny.

Jednak Huth nie zamierza odejść!

Niemiec w poprzednim sezonie grając 20 spotkań, a teraz żadnego podpisał nowy kontrakt z...Chelsea.

Jest to dziwna sytuacja, bowiem nie jest podstawowym graczem "Sky Blues".

"Robert jest młodym zawodnikiem i zamieża czekać na swą szansę. Nie jest sfrustrowany swoją pozycją, bowiem gra w światowej klasy zespole". -powiedział jego menadżer Manfred Schultz

"On jest szczęsliwy w swoim klubie, podpisał nowy kontrakt. Nie chce nigdzie odchodzić. Podpisał kontrakt do 2008 roku i chce go wypełnić".[/i]

na szczęscie :p jak najdalej z tym drewnem od NUFC. Ale na Gallasa nie ma co liczyc. Czyli moim zdaniem już 3 odpada - Huth, Brown, Gallas. Niektózy liczyli na Boumsonga, ale z nim akurat oczywiste było, że nie przejdzie.

Odpowiedz z cytatem
Post Zimowe transfery 
[color=darkblue][/color]Tej zimu NUFC musi wzmocnić obronę. W defensywie grają bowiem tragicznie. Jeszcze tylu niewymuszonych błędów nie widziałem a jestem fanatykiem NUFC od 1995 roku. Środek obrony to istna klapa. Przydałby się ktoś taki jak Puyol z Barcy, ktoś kto zmotywuje resztę chłopaków i zastąpi Alana jako kapitan gdy nadejdzie odpowiednia pora. A co do Duff'a to brałbym go do składu z zamkniętymi oczami.

Odpowiedz z cytatem
Ale nie wiadomo czy Duff zechce opuścić Chelsea, chociaż ja na jego miejscu bym tak postąpił  Razz   Jednak priorytetem jest obrona. Fajnie byłoby mieć Gallasa lub Balde w składzie, a najlepiej ich dwóch  Wink  Może by się udało pozskać HEmdaniego, choć on teraz raczej DM gra. Zobaczymy jak to będiz egdy okienko transferowe zostanie otwarte.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Piszę to po meczu z Fulham. Jestem gotowy na harakiri przed monitorem. Obrona grała tak, że żal dupę ściska Sad . Jeśli nie będzie wzmocnień w defensywie to marnie będzie w tym sezonie a ta sonda na temat ich miejsca na koniec sezonu będzie g..... warta. Sorry ale taka jest prawda o obronie NU. Z wyrazami szacunku dla tych którzy to przeczytają.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny