Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
Typer NUFC
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Typer NUFC 
Mam pytanie do osób które zajmują się typerem.

Dlaczego omijane są kolejki?
Dla mnie to nieporozumienie i niezrozumiałe zachowanie bo albo coś sie robi poważnie i stara się być profesjonalnym moim zdaniem albo lepeij darować sobie taką zabawę.
Działania typu opuszczanie kolejek lub jak kiedyś miało to miejsce anulowanie kolejki bo za mało osób typowało jest conajmniej śmieszne.
Czy dla porównania totalizator sportowy lub inna firma odwołuje losowanie bo za mało ludzi zakupiło kupony?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
a teraz nawet poirytowało, gdy odpada z typerka mecz z Chelsea, gdzie każdy wynik jest możliwy i ta kolejka mogłaby sporo namieszać w klasyfikacji...

nieśmiało zapraszam do typerka u siebie  Wink
jak zbierze sie z kilkanaście osób to i jakaś nagroda dla zwycięzcy się znajdzie
ja kolejek nie omijam i - mimo, że to zabawa - staram się przykładać do tego typerka, bo zawsze fajniej ogląda się meczyk Newcastle gdy dodatkowo rywalizujemy o punkty w typerku  Wink

Odpowiedz z cytatem
poproszę linka do typerka chętnie skorzystam i pewnie nie tylko ja Smile

p.s. nawet można zrobić zrzutkę po symboliczne 5 zł dla zwyciezcy i bedzie nagroda choc mnie nie chodzi o towar/produkt tylko o zabawę - rywalizację.

Odpowiedz z cytatem
chodzi o zabawe a dzisiaj na nufc.pl pozbawiono nas tej zabawy  Rolling Eyes

ps. link: http://division-warsaw.pl/typuj-kolejke/

Odpowiedz z cytatem
W poprzednich edycjach ludzie narzekali na kolejki, w ktorych byloby tylko 2 dni na oddanie typow. Nic nie stoi na przeszkodzie zeby takie kolejki byly tez grane i tak bedzie

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
[quote="Marcin"]W poprzednich edycjach ludzie narzekali na kolejki, w ktorych byloby tylko 2 dni na oddanie typow. Nic nie stoi na przeszkodzie zeby takie kolejki byly tez grane i tak bedzie[/quote]
skoro taki jest terminarz PL to musimy się dostosować tylko wtedy kolejka musi być rozliczona np. rano następnego dnia a nie w czwartek wieczorem czy piatek rano...

Odpowiedz z cytatem
[quote="Marcin"]W poprzednich edycjach ludzie narzekali na kolejki, w ktorych byloby tylko 2 dni na oddanie typow. Nic nie stoi na przeszkodzie zeby takie kolejki byly tez grane i tak bedzie[/quote]

Dzięki Marcinie. Moim zdaniem w czasach z tak rozpowszechnionym internecie gdzie typy mozna wysłać nawet z telefonu 2 dni to dużo czasu.

pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
No tak - raz podobno nie można obstawiać kolejki, bo są na to [b]tylko[/b] dwa dni, a innym razem to [b]aż[/b] dwa dni.

trochę powagi przy tym co się robi...

Odpowiedz z cytatem
Jak sie komus nie podoba to niech nie zapisuje sie do edycji typera i niech nie typuje proste. Tak jak wyżej ten typer ma byc okazja do zabawy, a nie spin na forum. Pozdrawiam

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
[quote="MJ"]Jak sie komus nie podoba to niech nie zapisuje sie do edycji typera i niech nie typuje proste. Tak jak wyżej ten typer ma byc okazja do zabawy, a nie spin na forum. Pozdrawiam[/quote]
Nic dodac nic ujac...

Odpowiedz z cytatem
Post Coś do dodania 
Zapisując się do typerka, zakładam że będzie on solidnie prowadzony i terminowo rozliczany, że będzie można zatypować we wszystkich kolejkach. Skoro coś promowane jest na głównej stronie, to mimo formy zabawy, nie powinno być rozliczane z partyzanta, czyli nie wiadomo nigdy kiedy poznamy wyniki ostatniej kolejki i czy będzie można tym razem obstawić kolejną. Po co robić coś dla innych, jeśli nie mamy potem czasu się tym zająć? Dwa czy nawet jeden dzień do typowania to sporo czasu i tego się należy już trzymać. Choć moim zdaniem kolejka powinna być rozliczana najpóźniej następnego dnia po zakończeniu ostatniego meczu.
A prawem rozczarowanego uczestnika jest wyrazić swoje niezadowolenie z pewnych niekonsekwencji organizatora tego konkursu, którym spora grupa osób się emocjonuje i chce w nim uczestniczyć. Dając tak jak np. ja szansę kolejnym edycjom, licząc na poprawę powyższych ułomności, gdyż jakiś progres powinien następować. Co to będzie za zabawa, jak większość osób z niej się wypisze, tak jak sam to uczyniłem od pewnego momentu poprzedniej edycji, podirytowany anulowaniem kolejki, w której trafiłem dokładny wynik NUFC.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Też tak to widzę. Tyle że ja nie odpuściłem ostatniego typerka choć też byłem zirytowany i też trafiłem dokładny wynik NUFC.
Ciągle wierzę, że ten typerek kiedyś zadziała jak trzeba.
Nie wiem co jest powodem tych opóźnień. Brak czasu admina? Skomplikowany skrypt? ...

Odpowiedz z cytatem
[quote="ar2rek"]No tak - raz podobno nie można obstawiać kolejki, bo są na to [b]tylko[/b] dwa dni, a innym razem to [b]aż[/b] dwa dni.

trochę powagi przy tym co się robi...[/quote]

http://nufc.pl/index.php?news=pokaz&no=9595
[quote]Spełniamy również Wasze prośby, aby kolejki nie były pomijane w zabawie ze względu na krótki czas pozwalający na oddanie typów. Prosimy zatem o śledzenie terminarza Premier League, ponieważ kolejka Typera odbędzie się nawet jeśli czas do następnej kolejki wyniesie tylko 2 dni. Sytuacja taka jednak w lutym się nie pojawi, ponieważ ze względu na Ligę Europy najbliższy mecz Premier League NUFC rozegrany zostanie dopiero 23 lutego. [/quote]
Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
Irytuje to jak nie wiem co... Szczególnie że trafiłem dokładny wynik i byłaby szansa na jakiś awans w tabeli...
brak słów  Rolling Eyes

Odpowiedz z cytatem
Zapraszam do Ligi Typerów na stronie division-warsaw.pl

typujemy dokładne wyniki, żeby nie dublować się z typerem na nufc.pl (nie chcemy konkurować ale być alternatywą)

szczegóły tutaj: http://division-warsaw.pl/2013/08/zagraj-w-typerku-division-warsaw-pl/

pozdrawiam i zapraszam

Odpowiedz z cytatem

po zalogowaniu mam komunikat: [b]Nie możesz już typować w tej kolejce![/b]

WTF?

Odpowiedz z cytatem
Wygląda na to, że poprzednia kolejka nie została podliczona, co automatycznie wyklucza obstawianie w tej kolejce...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
[quote="mamut vel Homer"]Wygląda na to, że poprzednia kolejka nie została podliczona, co automatycznie wyklucza obstawianie w tej kolejce...[/quote]
super...

Odpowiedz z cytatem
Kolejka 05-06 pazdziernika nie bedzie typowana. Jutro bedzie oddana do typowania nastepna po niej kolejka Premier League.

Odpowiedz z cytatem
dla chętnych zapraszam do typera na division-warsaw.pl

od 1.01.2014 ruszamy z kolejną edycją
http://division-warsaw.pl/2013/12/iv-edycja-typerka-juz-1-01-2014/

pozdrawiam

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny