Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 6
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Kto według was powinien odejśc z Newcastle?
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Kto według was powinien odejśc z Newcastle? 
Oto moje typy:
O'Brien- Mecz w którym przez niego nie straciliśmy bramki jest meczem straconym.
Butt- Ma już dośc zaawansowany wiek, jest bez formy, więc za dużo pożytku z niego nie będzie
Bowyer- Miał swoje dobre mecze w tym sezonie, ale ma on problemy z psychiką wiec lepiej go nie trzymać
Robert- Zero zaangażowania w obronie. Na 5 meczy to średnio 1,2 mu wychodzą
Faye- Beznadziejny w wyprowadzaniu akcji, kreatywny jak mało który pomocnik, pełno podań do przeciwników i głupio straconych piłek. Po co my go wogóle kupiliśmy ?!?!
Kluiv- Podobno w lecie (pozwala nam na to klauzula) mamy zerwac z nim kontrakt. Ja bym nie miał nic przciwko bo formę to on ma podobną do Robert'a.
Ameobi- Praktycznie nie miał żadnego dobrego meczu w tym sezonie
Shearer- Kontrakt przedłuzamy tylko za zasługi i dla rekordu.
Souness- Zrobił z czołowego klubu premiership średniaka. Dla mnie (obok Guilt'a) będzie najgorszym trenerem jaki trafił nam się historii.
A tak w/g mnie powinna wyglądać nasza 11-tka w nastepnym sezonie
*************************Given********************
Carr/????******Bramble/Taylor******Boumsong *****Babayaro
Milner/Ambrose****Dyer/Viana****Jenas/Viana****N'Zogbia/????
****************Bellamy*******????

W/g mnie trzeba powywalać te nasze niby-gwiazdy i sprowadzić ponownie Bellamy'ego i Viane. Też można by było Choprze przedłużyć kontrakt byśmy mieli w miare dobrego rezerwowego.
Jeżeli chodzi o transfery to napewno trzeba nam przynajmniej jednego napastnika.
Wskazane by było też kupić klasowego Lewoskrzydłowego.
Nie obraziłbym się gdybyśmy Też za Carr'a kupili bocznego obrońcę, a także kogoś na prawą pomoc sprowadzili. Ale najważniejsze jest SOUNESS OUT !!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z większością tych rzeczy które wymieniłeś ale Alana zostaw w spokoju  Smile <<< Kluivert niech pali motor jak najszybciej bo mam dosyć tego dziadowania!!!!!!!!!!!!!! Newcastle jest jednym z najbogatszych klubów a nie może kupić zawodników którzy by spełnili oczekiwania przedewszystkim NAS KIBICÓW !!! Boumsong to jeden z nielicznych który jest dobrym zakupem,a tak to : Faye,Butt,właśnie Kluivert,Bowyer (co oni w ogole dają) prawie wszyscy z nich to zawodnicy którzy KIEDYŚ byli dobrzy,POWTARZAM KIEDYŚ<<<<<

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Post chcialem zalozyc podobny temat :P 
Brawo cinek..   moje typy wygladaja tak:

1. robert - moja cierpliwosc dobiegla konca
2. O'brien - nawet nie chce mi sie komentowac
3. butt - wyeksploatowany stary dziad bez podstawowych umiejetnosci technicznych
4. - kluivert, jesli nie zacznie grac w koncu
5. - dyer i bowyer- jesli nie odplaca fanom za swoja kompromitacje
6. - viana - nie chce dla nas grac to kij mu w ryj
7. - elliot i hughes - potrzebni pilni ich zastpcy
8.-  ameobi jesli nie zacznie grac jak czlowiek

sluchajcie ja naliczylem 10 osob----- nie zastanawia was to ??????

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz z cytatem
W sumie to sie z Wami zgadzam w zupełności.Wymienione przez Was nazwiska to tzw ''piąte koło u wozu" w naszym kochanym klubie.Po rewanżu ze Sportingiem uważam że przydało by sie dwóch dobrze wyszkolonych technicznie pomocników.Niektóre sytuacje, zmuszają do tego żeby przytrzymać troche piłke, a nasi piłkarze grający w środkowej formacji jakoś w tej kwesti nie spełniają moich wymagań.O obrońcach nie ma co pisać bo nie licząc Boumsonga i Babayaro to klasowych defensorów na dzień dzisiejszy nie mamy.Jedno jest pewne zmiany MUSZĄ być!!!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
O'Brien, Elliott, Butt, Ambrose, Bowyer, Ameobi

Kluivert nie out  Cool  tak to bardzo subiektywne wiem wiem, ale moze nie uwierzycie, ale nie kazdy akliamtyzuje sie w pierwszym sezonie w tak specyficznej lidze, jakl angielska. Do tego te kontuzje, dwoch napastnikow nie kupimy, a zdrowy Kluivert daje wiecej druzynie niz Ameobi, zwlaszcza w duecie z Bellamym, czy Yakubu, a nie zawodnikiem o takich samych predyspozycjach jak on.

i cozywiscie boski grim

Odpowiedz z cytatem
Wyp.....lić Tego Kluiverta !!!!!
Przecież on nic nie gra !!!!
Ludzie po co nam ten drewniak, który tylko szpanuje swoja techniką użytkową !!!!!
Dajcie jakiegoś dobrego napastnika !!!! Ten emeryt już sie powoli kończy, co nie znaczy że mało osiągnął w futbolu - wręcz przeciwnie dużo, tylko u nas juz nic nie zwojuje - niech jedzie do Kataru i tam się popisuje przed szejkami  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Butt - staruszek
Bowyer - cienki jest,te jego strzały Panu Bogu w okno
Robert - zero zaangazowania w wiekszosci meczów
Kluivert - coraz grubszy,przypomina mi Ronaldo,jak sie za siebie nie wezmie to 100% OUT
Ameobi - jak do konca sezonu nie pokaze czegos naprawde dobrego OUT

No i Souness OUT OUT OUT

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem

1. Souness - to nie jest dobry trener. Odkąd przyszedł to mamy same konflikty.

2. Sztab lekarski - dlaczego połowa naszych piłkarz ciągle leczy kontuzje. Chyba coś jest nie tak. Ile razy ma Kluivert wrócić do dyspozycji to zawsze jest to samo. Wejdzie na 30 minut i zaraz odnawia mu się uraz. Albo nie potrafią tego zaleczyć albo Souness wpuszcza piłkarzy mimo, że nie są do końca zdrowi.  

3. Bowyer - żaden z niego rozgrywający. Niech idzie daleko bo nie dość, że psuje atmosfere to jeszcze nic nie gra.

4. Faye - chybiony transfer. Bardzo niepewny piłkarz.

5. Elliot, Hughes, Obrien - no comment.

6. Shola Ameobi - ani podać ani strzelić nie potrafi więc fuera.

Inne sprawy:

1. Shearer - zostaje na rok a potem bye, bye.

2. Kluivert - Zostaje na rok ale niech go w końcu doprowadzą do zdrowia bo zawodnik, które wchodzi co 2 mecz na 30 minut nie może pomóc klubowi.

3. Robert - cokolwiek by się nie działo to i tak nie mamy lepszego piłkarza na skrzydło więc zostaje.

4. Obrona - tutaj potrzeba jeszcze dwóch wzmocnień.

5. Nowy trener - Hiddink, Oneil? W każdym razie ktoś kto sprawdził się już w jakimś klubie.

6. Nowy napastnik - Defoe, Kuyt, Hesselink.

7. Nowy skrzydłowy - to musi być dynamiczny piłkarz, który potrafi dobrze dośrodkowywać.

8. Defensywny pomocnik - marzy mi się Essien ale raczej mało realne.

Odpowiedz z cytatem
wypadało by coś pozmieniać w obronie.

Odpowiedz z cytatem
1. Souness - za chybiony transfer Faye, przedłużenie kontraktu z O'Brienem i ogólnie całokształt (Złota Malina 2005 dla NAJGORSZEGO managera).
2. O'Brien - najgorszy obrońca w ostatnich 10 latach!!! Współczuję przyszłemu pracodawcy Twisted Evil
3. Bowyer - jego brak odpowiedzialności psuje atmosferę w klubie, poza tm rewelacyjnie nie gra.
4. Faye - gra słabo. To wystarcza.
5. Robert - brak zaangażowania w grę obronną.
6. Butt - nic nie pokazał i starzeje się. kiedys był dobry. KIEDYŚ!!!
7. Ameobi - nie ma tego co powinien mieć napastnik, czyli umiejętności strzelania bramek.
8. Viana - chce odejść to nie róbmy mu problemów.

Jak sami widzicie nie pozostaje za wiele osób. Newcastle MUSI kupić drugiego obrońcę klasy Boumsonga (Taylor ma jeszcze czas na zdobycie doświadczenia), dobrego defensywnego pomocnika (najlepiej Essien - może przejdzie, ale Freedy musi wyłożyć konkretne pieniądze), dynamicznego lewego pomocnika (może Krzynówek?), musi wrócić Bellamy (miał kaprysy, ale grał najlepiej w tej drużynie) i dobry rozgrywający pomocnik (zainteresowanie Riquelme jest jak najbardziej na miejscu, no może Rosicky by był dobry?), ktoś na atak i na prawą stronę (najlepiej Wright-Phillips bo pozycja Dyera też nie jest zbyt pewna).

Odpowiedz z cytatem
Dla uzdrowienia klubu potrzebna jest rewolucja. Jestem jednak realista. Szczerze mowiac watpie czy Souness odejdzie. Wiec raczej IMO nalezy zapytac czy Souness odwazy sie jej dokonac.

Odejsc powinni:
- Souness (wedlug mnie raczej zostanie, zobaczymy jak dokonczy sezon)
- O'Brien - za caloksztalt (nasz manago niedawno podpisal z nim kontrakt...)
- Butt - stracil serce do gry, wydaje sie wypalony, bledy ktore nie przystoja tak doswiadczonemu pilkarzowi
- Viana - jesli nie chce grac u nas, jesli chce to mozna probowac, choc Premiership chyba nie jest dla niego
- Robert - chimeryczny, nierowna forma od lat, na dluzsza mete z takim brakiem konsekwencji nic nie osiagniemy, i tak juz niemlody, knabrnoscia psuje atmosfere w druzynie
- Bowyer - za brak panowania nad soba, nie jest tak wazny zeby mozna bylo mu wybaczyc
- Ambrose - co sie stalo z nastepca Solano?
- Bellamy - trudny charakter, za Sounessa juz nie zagra, w podobnym tonie wypowiadal sie prezes
- Kluivert? - jego fani moga sobie tlumaczyc, ze lekarze mu uniemozliwiaja dojscie do formy, jego "sportowa" sylwetka to wina dietetykow, a slaba gra nierowno posadzonej trawy, ale prawda jest taka, ze Holender zostal w Anglii zrownany z ziemia. Gra pewnie tyle co Woodgate, z tym ze tamten jesli juz gral, to robil to wybitnie, a ten nie. Jedyna rzecza warta wspomnienia, ktora zrobil w Newcastle jest gol z Chelsea. O zarobkach juz nie ma co gadac.

Jesli przyszedl by klasowy szkoleniowiec z glowa na karku, to na ten moment mocno sprzeciwlbym sie jedynie odejsciu Givena, Boumsonga i moze Dyera. Nie mowie o naglym pozbyciu sie reszty kadry, ale pozostali w mniejszym lub wiekszym stopniu zawodza, wiec moglby zrobic co chce w zaleznosci od ofert i swojej koncepcji. W tej chwili to nawet niewiele mamy do stracenia, bo wszystko trzeba budowac od nowa.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
napewno powinni wylecieć O'Banan, Bowyer, Souness. reszta musi sie pozbierać, a jeszcze inni muszą sie odnaleźć w klubie, bo potrafią grać dobry football.

co do Kluiverta, uważam, że jednak powinien opuścić klub, bo ten sezon jest podobny do tego jak grał w Milanie, skoro jeszcze sie nie odnalazł to raczej trudno mu będzie. taktyka NUFC, tzn. długie piłki na Alana mu nie służą i te kontuzje. a kiedy zobaczyłem jak sie spasł, to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać, ale sie śmiałem. Kluivert znany jest z tego, że jest leniem, więc nie wiem czy uda mu sie wrócić do poprzedniej wagi. może sie zmotywuje "powrotem do kadry" i zrobi coś ze sobą, ale do kadry i tak już nie wróci. myśle, że powinien łapać propozycje z Alkmaaru, bo raczej lepszej nie będzie, a jak będzie to niech wybiera jak najlepszy klub, bo gra z lepszymi od siebie zawodnikami motywuje do ciężkiej pracy. nie pozostaje nam nic innego jak życzyć mu powodzenia.

i choć Kluivert odchodzi, to ja wciąż będe ingerował w stronę. dziękuje.

Odpowiedz z cytatem
No i odszedl na razie Kluivert (jest osobny topic), McClen (od dawna wystawiony na liste transferowa) i [b]Aaron Hughes[/b].
Sprzedalismy najbardziej uniwersalnego obronce. Mimo ze wiele mu brakuje, to sezon w jego wykonaniu nie byl taki zly, a na lawce tacy ludzie sa niezbedni. Przyzwoicie zastepowal Babayaro. Kto teraz bedzie to robil? Mam nadzieje, ze prezes z Sounessem maja jakis plan, bo inaczej to glupota. Zarobilismy ponad milion funtow za pilkarza, ktory nigdy nie powiedzial slowa, kiedy trenerzy grali nim na roznych pozycjach. Nigdy nie powiedzial na klub nic zlego, a teraz podobno nie powiedziano mu nawet "dziekuje" za wieloletnia sluzbe. Raz chyba nawet przejal opaske kapitanska, kiedy Shearer zostal zmieniony.

Odpowiedz z cytatem

1.Bowyer
2.Robert
3.O'Brien
4.Bellamy

Kolejność przypadkowa  Smile

Odpowiedz z cytatem
O'Brien odszedl za 2 miliony co jest suma dosc spora. W komentarzach wielu jest do niego negatywnie nastawionych, ale gdy wroci do Newcastle zostanie przywitany brawami. Chlopak po prostu byl za slaby, ale zawsze byl lojalny wobec klubu i dawal ile z siebie mogl. Z Woodgate w skladzie prezentowal sie dobrze, jego kariera reprezentacujne tez sie uklada. Wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia! Transfer oszczedzi nam troche nerwow i O'Brienowi chyba tez wyjdzie na dobre. Szkoda tylko ze na trybunach nie bedzie juz:
Liam O'Brien. Andy O'Brien,
Any any any O'Brien.
Who put the ball in the Mackems net?
O'Brien, O'Brien!

Robert byc moze pod opieka Allardyce'a zacznie grac, ale chyba predzej czy pozniej ujawni sie jego leniwa natura. Zobaczymy, ale tak czy siak jego odejscie bylo wedlug mnie nieuniknione.

Bellamy wiadomo ze odejdzie, Bowyer pewnie tez, szczegolnie ze glosno o Parkerze i Emre, ktorzy maja byc lada moment.

Innym ktory moze odejsc jest Ambrose. Sam chce odejsc bo nie gra. A czemu nie gra? Po prostu nie rozwija sie dostatecznie szybko. Mial wszystko zeby moc zainstniec. Po odejsciu Solano nie mielismy prawoskrzydlowego. Stawiano tam Dyera, ktory bardzo czesto byl kontuzjowany. Niestety na bosiku Ambrose byl nieefektywny, chociaz zdarzalo mu sie strzelac bramki. Mial dwoch managerow, nie mozna mowic ze jeden cos przegapil. Nawet w tych ostatnich meczach nie gral znowu tak rewelacyjnie. A u Robsona mimo ze grywal dosc sporo, to na tym najwyzszym poziomie bylo tylko 45 minut z Chelsea, ktore pamietam. Trzeba nam pilkarzy, ktorzy juz teraz nas do czegos doprowadza, a nie liczyc ciagle na eksplozje formy mlodzikow. Wiele za niego nie dostaniemy, wiec moze zostac. W Ipswich po transferze mowili ze to wiekszy talent od Dyera. Jednak jak teraz sam mowi o odejsciu...

Odpowiedz z cytatem
Odszedł O'Brien.
Teraz czekam kiedy to samo zrobi Souness Twisted Evil

Marcin w końcu wróciłeś do starego avatara Smile

Odpowiedz z cytatem
[quote="Kaśka"]Moje życzenie połowicznie się spełniło.
Odszedł O'Brien.
Teraz czekam kiedy to samo zrobi Souness Twisted Evil [/quote]

no proste! poleciał O'banan to w przyszłym sezonie będzie 7 miejsce. poleci Souness to będzie mistrzostwo

Odpowiedz z cytatem
Allardyce jednak Roberta wychowywal nie bedzie. Francuz wybral Portsmouth glownie ze wzgledu na wymogi finansowe, ktorym nie mogli sporostac w Boltonie. Troche tez pewnie ze wzgledu na francuskiego managera Pompey.

Mogl byc Wielki, gdyby tylko chcial. Tak to widzielismy jedynie przeblyski geniuszu, ktory jednak czasami dawal nam ekspoozje radosci. Jesli nie macie na dysku kompilacji z nim w roli glownej to zapraszam do działu Klipy.

Odpowiedz z cytatem
Niby Robert slabo gral w tym sezonie, niby udzielal zbyt duzo tendencyjnych wywiadow, niby nie przykladal sie na treningach, ale Newcastle bez Roberta gralo "szary futbol". Co prawda mial duze wachania formy, ale od momentu przyjscia Sounessa, albo schodzil w 50 minucie, albo wchodzil 70 minucie, albo ogladal sobie mecz z lawki. Gdyby Souness zaufal mu przez pelne powiedzmy trzy mecze (to samo tyczy sie Klivert'a, ktory juz w ogole schodzi, czy wchodzil w dziwnych momentach). Wiadome jest, ze mecz trwa conajmniej 90 minut, a prawdziwy geniusz czasem potrzebuje dwie minuty by zostac bohaterem. A moim zdaniem Robert POTRAFIL byc geniuszem. Nie wiem, moze jestem tendencyjny, ale naprawde jest mi przykro.

Odpowiedz z cytatem
[quote="Sali"]Gdyby Souness zaufal mu przez pelne powiedzmy trzy mecze (to samo tyczy sie Klivert'a, ktory juz w ogole schodzi, czy wchodzil w dziwnych momentach).[/quote]

w sumie to nie można liczyć na trafne decyzje ze strony Sounessa. rzeczywiście Robert mógłby być wielki i strzelał ładne bramki. mysle, że to jest typ piłkarza, który woli strzelić raz, a dobrze niż 5 szmat. a skoro nie układało mu sie w klubie to nie ma sie co dziwić, że odszedł.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 6
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny