Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
I Zlot fanów Newcastle United - Nieborów 2006 - 28-30.07
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post I Zlot fanów Newcastle United - Nieborów 2006 - 28-30.07 
Przypomne, ze zjazd odbedzie sie w Nieborowie koło Łowicza (woj. łodzkie) w dniach 28-30 lipca (piątek - sobota - niedziela). Prosze takze napisac, czy dana osoba bedzie w stanie uczestniczyc jesli termin przesunalby sie o jeden tydzien wstecz (21-23 lipca).
Na razie sa to deklaracje, aby wstepnie zarezerwowac orentacyjna liczbe domkow i przekonac sie czy zmiescimy sie w ostatni weekend lipca. Gdy juz to bedzie jasne, to zrobie osobny temat z numerem konta bankowego i oficjalna lista osob, ktore uiściły oplate za nocleg w wysokosci, o ktorej jeszcze oficjalnie poinformuje (bedzie to okolo 30 zł).

Dodatkowo [url=http://www.nufc.pl/forum/viewtopic.php?t=428][b]tutaj[/b][/url] toczy sie dyskusja odnosnie zjazdowych koszulek.

Ostatnio zmieniony przez Krzychu dnia 10.06.2006 15:47, w całości zmieniany 10 razy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Caly czas probuje sie z nim jakos skontaktowac. Ostatnimi czasy niestety rzadko bywa, bo jest ograniczony czasowo.

Odpowiedz z cytatem
a tak przy okazji to jedzie ktoś z Wawki lub przez Wawke ????
to zabrałbym się jako autostopowicz  Cool  Cool

Odpowiedz z cytatem
Widzę że sprawa już bardzo konkretna więc zdecydowanie wyrażam chęć wyjazdu i oba podane lipcowe terminy zjazdu mi leżą a że z Wawy będę startował to podpisuję się pod pytaniem Dyera bo na dzień dzisiejszy to planowałem transport raczej jakże uroczą polską koleją do Łowicza i stamtąd jakoś komunikację do Nieborowa łapać

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Ja o tym czy będe jechał będę wiedział na poczatku lipca, choc zrobie wszsytko by nie zaprzepaścic takiej okazji bo szkoda by było czekac rok na takie wydarzenie.
Fajnie gdyby ktoś z Lublina by sie wybierał, sprawdzałem połaczenie z dworca głównego pkp i pociągi w stronę Łowicza kursują co 2 godziny więc problemu z połaczeniem by nie było, a cena biletu normalnego wynosi niecałe 40 złotych (nie wiem jak to jest z pkp ze zniżkami dla studentów i uczniów bo sam nie jęzdzę kolejami)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz z cytatem
Z chęcią też bym się wybrał na ten zlot, lecz termin lipcowy mi nie pasuje...życzę dobrej zabawy  Twisted Evil

Odpowiedz z cytatem
Cinek jak może bym pojechał.Jestem z Lublina więc moglibyśmy się zabrać we dwóch.Jak chcesz to napisz na gg 7422378.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
oczywiscie jak pozwolicie mi zabrac rodzine na zjazd  bo chyba nie bedziecie mieli nic przeciwko jak zabiore sobie moja familie Question

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Kurde nie pasuje mi termin ;/  Sad milego zlotu i oby byl kolejny...

Odpowiedz z cytatem
Boniek laduj sie ze wszystkimi, im wiecej nas tym lepiej. Fajnie bedzie zobaczyc fanow NUFC w roznym wieku, taka wymiana pokolen bedzie Wink.

Odpowiedz z cytatem
Marcin powiedzial zez rodzinką nie można   Wink
a tak powaznie to ja tez pisze sie na pociąg wiec zawsze bedzie razniej jechac w pare osob nie? i przy okazji bedzie mial kto zajac sie Nikosiem Smile

Odpowiedz z cytatem
Kurde, widze ze sie duzo zmienilo od czasu mojej ostatniej wizyty na forum, git ze sie wszystko nareszcie ruszylo :]

Zglaszam wstepnie swoja kandydature na przyjazd, 100% obecnosc jesli chodzi o termin 28-30, co do tygodnia wczesniej, to narazie 50%.

P.S. Toony, mysle ze moglibymsy sie ustawic w Toruniu i dalej ruszyc razem, daj znac co o tym sadzisz. Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Jezeli wyrobie sie na czas z prawkiem to jade na bank, ale sprawa bedzie wiadomo gdzies na poczatku lipca zapewne, bo teraz sa straszne problemy z oczekiwaniem na egzamin.

Odpowiedz z cytatem
Sali mam identyczny problem. Ja mam egzamin 13  Exclamation czerwca i jesli zdam (a mam nadzieje ze tak bedzie) to prawdopodobnie jade samochodem (wtedy oczywiscie mam kilka wolnych miejsc), jesli nie zdam to moze zdaze na nastepny termin, bo czas oczekiwania jest bardzo dlugi, podobnie jak odbiór dokumentu, co jest swego rodzaju paranoją ale mniejsza o to. Zakladajac ze nie bede mial prawka to oczywiscie jade pociagiem, szczur 20 jasne jest ze jedziemy razem (jesli bede jechal samochodem to tez mozesz sie zabrac). No ale to jeszcze nic pewnego, dam znac jak mi pojdzie Wink.

Odpowiedz z cytatem
Dla mnie najlepiej jakby spotkanie sie odbylo pod koniec lipca.
Mozna mnie wstepnie zaliczyc  do grona uczestnikow.
Na koszulke tez sie wpisuje.
Pozdrawiam i czekam na bardziej szczegolowy plan zajec i kosztow.

P.S Czy ktos wie jak dojechac do Nieborowa z Wroclawia ?

Odpowiedz z cytatem
Toony, mam nadzieje, ze dasz rade z tym prawem jazdy, pogadasz z instruktorem, jak bedzie to fan futbolu to powinien cie przepuscic. Very Happy

Na wszelki jednak ywpadek patrzylem juz na polaczenia pociagiem, moglibysmy sie ustawic w Bydgoszczy, bo stamtad startuje pociag do Lowicza. Przydaloby sie tutaj, zeby ktos podal, jakie sa mozliwosci dotarcia z Lowicza do tego Nieborowa.

Jeszcze pytanie do Marcina: Kiedy termin zjazdu bedzie potwierdzony na 100%???

Odpowiedz z cytatem
Odnosnie transportu z Łowicza do Nieborowa to jest łatwa sprawa gdyz obok stacji pkp jest stacja pks wiec tam autobusy kraza chyba co godzine wiec to nie ma problemu :]

Odpowiedz z cytatem
Dobra, mamy wstepnie zarezerwowane 22 miejsca (3 domki 6-osobowe oraz 4-osobowy domek dla bońka i jego rodzinki). Termin zgodny z planem, czyli 28-30 lipca.
Jutro zrobie posta gdzie bedzie dokladnie rozpisane co i jak, takze kwestie zbiorki pieniedzy.
Postaram sie takze pojechac do firm, ktore wykonuja nadruki na koszulkach.

Jesli ktos kogo nie ma na powyzszej liscie chce wziac udzial, to drzwi jeszcze nie sa zmkniete. Mozemy wynajac dodatkowy domek, jesli dojdzie kilka osob, byc moze ktos zrezygnuje. Ostatecznie mozemy nawet kogos przewaletowac w ktoryms z domkow.
Tak w ogole to za zgloszenie checi uczestnictwa uwazam wplacenie pieniazkow na moje konto. Powyzsza lista zostala stworzona tylko w celach orientacyjnych.

Odpowiedz z cytatem
No to trzeba zacząć planować podróż  Smile  Jedzie ktoś przez Katowice? Ja na razie mam sprawdzone połączenie pociągiem do Łodzi za 37 zeta. Pozostaje trasa z Łodzi do Łowicza. PKS pokonuje 60 km w 2 godziny i wcale mi sie to nie uśmiecha. Jesli ktoś zahacza o te miasta, to prosze niech sie zgłosi   Cool

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny