Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 13
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
II Zlot fanów Newcastle United - Wisła 2007 - 16-18.02
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post II Zlot fanów Newcastle United - Wisła 2007 - 16-18.02 
Dyskusja na temat zjazdu Wisła

Zbiórka na flagę:
http://www.nufc.pl/forum/viewtopic.php?t=504

Ostatnio zmieniony przez Krzychu dnia 10.11.2006 20:14, w całości zmieniany 6 razy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Krzychu konkurs skoków w Zakopanem odbędzie się 20 i 21 stycznia 2007. Czy ten gościu z Rzeszowa zdąży do tego czasu uszyc naszą flagę czy raczej są nikłe szanse ? Można mu powiedzieć że zależy nam bardzo by sie wyrobił do tego terminu bo organizujemy zlot kibiców i flaga była by cholernie widziana. Wydaje mi się że powoli można założyć nowy temat na forum II Ogólnopolski Zlot kibiców Newcastle United i szukać już jakiejś miejscówki w Zakopcu bo poźniej może być ciężko z zakwaterowaniem, wiadomo zimą Tatry są ostro atakowane przez turystów a juz nie mówiąc podczas konkursów skoków narciarskich. Trzeba też wziąśc  pod uwagę, że musi to być jakiś pensjonat czy ośrodek bo mało nas pewnie nie będzie i dobrze by było jakby wszyscy się pomieścili pod jednym dachem.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem na ten termin (kiedy beda skoki) organizowac zlot to nie jest najlepszy pomysl.

Tak jak Okupa napisal, zima Tatry sa oblegane, tymbardziej kiedy beda konkursy...
Znalezienie w miare taniego pensjonatu z kilkunastoma wolnymi miejscami TERAZ moze udaloby sie bez problemu, ale przeciez by zarezerwowac miejsca trzeba wiedziec ile osob i przede wszystkim wplacic zaliczke...
Dochodzi do tego niepwenosc czy gosc od flagi zdazy uszyc...
Biorac pod uwage powyzsze optuje za terminum pozniejszym, np. luty i moze niekoniecznie Zakopane - moze Wisla lub Szczyrk? Napewno taniej, blizej i tez atrakcyjne miejsca.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Niestety to bylby wiekszy wydatek (dochodza jeszcze bilety na skoki) i pewnien problem. Tańszą alterntywą jest po prostu spotkanie w jakims lokalu i obejrzenie meczu naszych. Zobaczymy na co bedzie wiecej chetnych, bo zlot w wielkim tlumie ludzi to chyba tez nie najwieksza przyjemnosc.
Na razie poczekajmy do wtorkowego losowania.

ps. Koszt flagi po ostatnich zmianach wzrosl do 330 zl, ale to akurat nie powienin byc problem.

Odpowiedz z cytatem
Czyli jakby NUFC grało w Krakowie to spotkanie odbyłoby się bez flagi, bo rozgrywki grupowe kończą się jeszcze w tym roku....

Co do tzw. spotkania zimowego to OK, ale równiez uważam że niekoniecznie podczas skoków ...przez ten weekend ceny rosną tam niemiłosiernie, bo wiadomo, ze ludzie i tak zapłacą więcej żeby zobaczyć Adasia w akcji  Cool  Cool

Krzychu co masz na myśli pisząc o spotkaniu i obejrzeniu meczu ????
Chodzi Tobie o spotkanie parogodzinne, że oglądamy meczyk, robimy pamiątkowe foty z flagą i zwijamy się ???

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Zawsze mozna goscia probowac przycisnąć, że nam sie spieszy i moze jakoś wyrobi sie do polowy listopada z tą flagą.

Moze byc tak jak mowisz Dyer na jeden dzien, ale wtedy jak beda chlopaki z Gdanska chcieli przyjechac to jest to pewnien problem. Moze byc tak, ze obejrzenie meczu bedzie cenralnym punktem powiedzmy tego weekendowego zlotu. Warunek jest taki, ze ten mecz musi byc na Canal+. Nawet w Wisle powinien sie znelezc bar z teleziworem Smile

Odpowiedz z cytatem
Nie no Panowie o zlocie jednowieczorowym to nie mowmy, ja mam zamiar przyleciec na ten zlot wiec uprzejmie prosze by byly conajmniej 2 dni  Cool

Odpowiedz z cytatem
Nie no Panowie o zlocie jednowieczorowym to nie mowmy, ja mam zamiar przyleciec na ten zlot wiec uprzejmie prosze by byly conajmniej 2 dni  Cool

wygląda na to, że ktoś tu proponuje II Ogólnopolski Zlot....  Cool  Cool  Cool

trzeba pomysleć o tym

Odpowiedz z cytatem
Panowie jak organizować zlot to nie parogodzinny, nie bądźmy śmieszni. Przecież niektórym osobom więcej czasu zajęło by dotarcie na miejsce niż sam zlot. Dlatego uważam, że jak już coś organizować to niech to będzie dwu dniowe spotkanie i niech nazywa się II Ogólnopolski Zlot kibiców Newcastle United. Oczywiście Krzychu masz rację że losowanie grup P. UEFA moze dużo zmienić w temacie bo a nóż, widelec, łyżeczka trafimy na Wisłę i Sroki przylecą do Krakowa na Reymonta...

Odpowiedz z cytatem
Flaga bardzo dobra, napewno też sie dorzucę do tego projektu tylko szansa na to bym udał się na skoki w Zakopcu są praktycznie minimalne bo jak wiadomo w tym okresie zaczyna sie największy zapiernicz na uczelnii Sad

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz z cytatem
Okupa masz na myśli taką zimową wersję Nieborowa 2006 ??? Razz  Razz

Poczekajmy na losowanie a potem to juz jak wolicie.....

Odpowiedz z cytatem
Jutro po 12:00 będziemy wszystko wiedzieć. Czy będzie nam dane zawitać na sektorze gości przy Reymonta czy organizujemy jakiś dwudniowy zlocik połączony z prezentacją nowej flagi.
Cinek ja tylko podałem jedną z propozycji by spotkać się podczas konkursów Pucharu Swiata w skokach w Zakopanem ale to jest jeszcze do przedyskutowania na forum bo może pojawią się następne propozycje i wtedy zlot odbędzie się w innym miejscu i czasie. Także nie ma co z góry zakładać, że się nie pojedzie tylko trzeba być dobrej myśli.

Odpowiedz z cytatem
Jako jeden z uczestnikow I zlotu fanów NUFC uważam ze mam prawo wlaczyc sie aktywnie do dyskusji i wyrazic swoje zdanie  Cool. Otóż moja obecnosc na ewentualnym II zlocie zalezy od tego gdzie on by sie odbyl. Od razu mowie, ze niestety na konkurs skokow nie przybede. Nie chodzi nawet o odleglosc bo troche ponad 400km to nic dla prawdziwego fana, ale o finanse. Nie mam tyle kasy, a jak wiadomo w zime w Zakopanem podczas skokow stawki sa niemilosierne. Jednak gdyby trafil sie meczyk Wisła- NUFC to moja obecnosc nie podlega dyskusji. Cena bylaby nizsza, a i wrazenie nieporównywalnie lepsze. Jednak oczywiscie co do ostattecznej decyzji trzeba sie wstrzymac do losowania ;]. Pozdrawiam i ciesze sie ze po udanym I zlocie pojawia sie mozliwosc zorganizowania nastepnego Smile.

Odpowiedz z cytatem
Dlatego jeszcze sie okaze, czy to bedzie II zlot czy po prostu spotkanie zwiazane z wykonaniem flagi, bo moze byc tak, ze 5 osob sie pojawi... Zobaczymy ile bedzie chetnych i jak ludzie sie wypowiedza o ewentualnych kosztach. To juz nie wakacje i trudniej sie wybrac, szczegolnie jak ktos ma dluga droge do przebycia. Na razie poczekajmy do losowania.

Odpowiedz z cytatem
Widze, ze zaczyna sie luzna dyskusja na temat "Zlotu nr.2", chcialbym zaznaczyc ze w moim przypadku niewykonalne jest przybycie na niego, jesliby odbyl sie jeszcze w 2006, z racji tego ze mam sporo obowiazkow, a co najwazniejsze wykorzystalem juz caly swoj tegoroczny urlop. :/ Niestety nawet gdyby Sroki zjechaly do Krakowa nie dam rady, mozecie mnie brac pod uwage, o ile zaplanujecie zlot w poczatkowym okresie roku 2007.

Odpowiedz z cytatem
Co do zlotu  podczas konkursu skoków narciarskich w zakopanym to ja odpadam ...;/
Niestety nie na mają kieszień ...
Jezeli zlot zostałby zorganizowany podzczas meczu Wisła - Nufc..to oczywiście zrobi wszytko , żeby tam być i chodzby miało by sie palic , walić itp;) to tam będe bo jednak na codzien nie mam okazji oglądac Srok na żywo;) i przebywać z ich kibicami i sie integrowć Cool
Co do flagi to na moje 25 zł Krzychu moze liczyć na dniach wpłace...

Wieć nie pozostaje nam nic innego jak tylko trzymac kciuki , żeby NUFC wylosowało Wisełke Smile
Mam nadzieje , że ekipa z Nieborowa sie nie wykruszy i przyjedzie większa cześć...no niestety juz nie będzie Szczura ale mam nadzieje , ze reszta nie da ciała Evil or Very Mad i licze tez na "nowych" zjazdowiczów Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Kilka zdan ode mnie Panowie w kwestii zlotu.
Jesli nasi wylosuja Wisle - ciezko bedzie mowic o zlocie chyba, gdyz bedzie to czwartek, wiec bedzie to raczej kilkugodzinne spotkanie przy okazji meczu. W kazdym razie ja nie bede mogl byc napewno.

Co innego zima. Bedzie flaga, bedzie pretekst do dwudniowej imprezy.
Proponuje  weekend 17/18 luty w Wisle.

Jesli ten temat zostanie przez Was podchwycony obiecuje, ze przywioze ze soba prawdziwego Geordie, chlopaka z Chopwell (miasteczko pod Newcastle), kibica Newcastle United  Exclamation

Mysle, ze bylaby to nie lada atrakcja dla wszystkich kibicow Srok z Polski - moc pogadac, pospiewac czy wypic piwko z angielskim kibicem "po szalu".

Rozmawialem juz z kumplem, jest bardzo chetny na przyjazd na taka impreze, bedzie to dla niego zaszczyt reprezentowac angielskich kibicow Srok podczas Zlotu i prezentacji flagi.

Co Wy na to?

Odpowiedz z cytatem
Brzmi fajnie, chcialbym pogadac z takim kibicem ktory milosc do NUFC wyssal z mlekiem matki Wink. Szczegolnie fajnie by sie gadalo po kilku piwach Razz. No ale niestety w zime moja obecnosc na jakims zlocie, szczegolnie w gorach odpada. Z powodow niezaleznych ode mnie (brak kasy, matura...), wiec jesli nei na meczu to spotykamy sie dopiero w wakacje.

Odpowiedz z cytatem
Chłopaki co Wy się tak wykruszacie ???? Confused  Confused

Crouch ty się tu nie tłumacz maturą, do matury jeszcze duzo czasu  Wink  Wink  Wink zdążysz się nauczyć wszystkiego  Wink  Wink

pomysł z angolem bardzo konkretny, to byłoby coś  Cool

Odpowiedz z cytatem
Mnie możecie liczyć, jeśli chodzi o góry  Cool

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 13
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny