Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Cenzura w komentarzach na głównej...[!!!]
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Ojej De Raph cóż na miła niespodzianka Very Happy

Wielkie dzięki, bardzo ułatwi mi to pracę, bo w końcu będę mogła się mylić bez konsekwencji.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
mozesz od razu pobawic sie zeby wyniki wygladały tak: 2-1, 3-2 zamiast 2:1, 3:2 Razz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Odpowiedz z cytatem
wiedziałem że zgoda przyniesie same korzyści... logujemy się na główną... OK. Teraz pytanko: kto tam wszystkiego pilnuje i usuwa zbędne komentarze ??!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
hm... pewnie jakaś Niewidzialna Ręka Smile

Pewnie któryś z pociotków ŚP. towarzysza Wiesława macza w tym swe palce, ale ja osobiście nie wiem. Nie stworzyłem "loga czynności" w panelu i niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie.

Odpowiedz z cytatem
Raph, jak będziesz miał czas to zwróć uwagę jeszcze na jedną rzecz:

Przy dodawaniu newsa w panelu za każdym razem mam "z góry" wpisany inny (wygląda na losowy? ) adres mailowy. Oczywiście można to zmieniać ręcznie (tak teraz robię), ale przed wprowadzeniem logowania było ok.

Pzdr Smile

[quote]wiedziałem że zgoda przyniesie same korzyści... logujemy się na główną... OK. Teraz pytanko: kto tam wszystkiego pilnuje i usuwa zbędne komentarze ??!![/quote]

O coś konkretnego chodzi? Podczas ostatniego meczu ja wyrzuciłem kilka komentów w których kilka osób obrzucało się mięsem z fanem Boro i już lekko przesadzili. Do innych rzeczy się nie przyznaję Wink

Odpowiedz z cytatem
czyli kolega z Malborka jest od mięsa....

Odpowiedz z cytatem
Shadowm, a dziś sprawdzałeś? Wczoraj robiłem drobne poprawki panelu (abstrahując od automatu do aktualizacji tabeli ligowej) i mi wyskakuje właściwy (czytaj: mój) e-mail. Jeśli nadal problem istnieje, napisz, jak nie - też napisz Razz

PS. Ban-maszynkę testował? :>

Odpowiedz z cytatem
Raph, niestety to samo. Rano sprawdzałem i miałem mail Okupy, a teraz patrzę i mam Emate'a.

A ban-maszynkę? Niee, jakoś nikt się ostatnio nie chce reklamować w komentarzach i ban-maszynka stoi i się kurzy Very Happy A co zmieniałeś? Smile

Odpowiedz z cytatem
dziś wieczorem się temu przyjrzę. powiedz mi tylko jedno, czy wchodzisz do panelu będąc zalogowany na stronie, czy wchodzisz przez osobne logowanie?

Odpowiedz z cytatem
o, nie zauważyłem, że coś pisałeś. Do panelu wchodzę będąc zalogowany na stronie, z autologowaniem.

EDIT: Sytuacja zdaję się dotyczy wszystkich, Dyer też o to pytał. Także nie jestem odosobniony Smile

Odpowiedz z cytatem
domyslam się, ale wazna jest dla mnie metoda logowania się. Prosiłbym o test i zalogowanie się do panelu osobno i poinformowanie o efekcie Smile

Odpowiedz z cytatem
hmm jeśli wyloguje się na stronie i muszę się logować jak wchodzę do panelu to wszystko działa.

Odpowiedz z cytatem
o to mi chodziło, to znam już źródło problemu Smile

[size=9][color=#999999]Dodano po 1 godzinach 8 minutach:[/color][/size]

no i chyba go już rozwiązałem, ale czekam na potwierdzenie Smile

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
Dlaczego została zablokowana mi opcja dodawania komentarzy?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Ok widzę, że się nie doczekam odpowiedzi od panów moderatorów więc napiszę tak.

Skoro już stosujecie na stronie takie komunistyczne zasady, karząc użytkowników za wyrażanie swojego zdania w sposób nie cenzuralny to róbcie to w każdym przypadku a nie w jednostkowo. Po drugie zamiast banować proponuję wstawić na stronę opcję która sama cenzuruje wulgarne słowa wtedy nie będą one Was raziły w oczy bo będziecie widzieć same gwiazdki. Każdy ma prawo do wyrażania swoje zdania. Sytuacja w klubie jaka jest każdy wie a to procentuje w wulgarne wypowiedzi...

Nie chodzi mi tu od przywrócenie opcji dodawania komentarzy bo mi na tym nie zależy wręcz przeciwnie leję na to. Chodzi i sprawiedliwe traktowanie nie robienie dodatkowego gówna na stronie i rozdzielanie na użytkowników i użytkowników.

Odpowiedz z cytatem
mucha nie od dzis wiadomo ze utaj sa rowni i rowniejsi:)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
[quote="MUCHA"]Dlaczego została zablokowana mi opcja dodawania komentarzy?[/quote]
Dostales bana za komentarze o tresci rasistowskiej i popieram tutaj w pelni decyzje moderatora

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
komentarze o treści rasistowskiej... obawiam się, że Crouchu ma bana do końca świata i o jeden dzień dłużej  Laughing
a krzyż można mieć w awatarze czy tych treści też nie można głosić?

no i na koniec moje ulubione pytanie: co to za "tajemniczy" pan moderator rozdaje te bany i - jak zwykle - udaje, że nie widzi postów MUCHY

Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny