Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 15
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
III Zlot fanów Newcastle United - Kórnik 2007 - 27-30.07
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post III Zlot fanów Newcastle United - Kórnik 2007 - 27-30.07 
Na początek spróbujmy wybrać miejsce. Tradycyjnie coś poza wielkimi aglomeracjami  Cool
Jakies propozycje?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
ja bym proponował góry, może zakopane  z tego wzgledu ze za nocleg mysle ze duzo by nie chcieeli bo to nie ich sezon i stawki nie bylyby jakies zawrotne jak nad morzem np. dojazd tez bylby chyba nienajgorszy....

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
A może tym razem coś na północy a nie ? Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
A może tym razem coś na północy a nie ? Very Happy

dokładnie...była juz centralna polska, południe, teraz czas na północ :]

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
Nie tam Suwałki Very Happy Jeśli chodzi o północną Polskę to jest multum interesujących miejscowości i jestem pewny, że kolega Pepel się ze mną zgodzi Smile Możnaby wybrać np Krynicę Morską nad Zalewem Wiślanym, chyba jedno z ładniejszych nadmorskim miasteczek turystycznych, całkiem niedaleko Trójmiasta. Nie jest niestety najtańsza, ale jeśli interesowałoby coś w klimatach Nieborowa i pierwszego zlotu, możnaby wybrać jakąś miejscowość np. na Kartuzach. Z resztą kolega z Gdyni zapewne więcej będzie mógł o nich powiedzieć Wink

Odpowiedz z cytatem
no właśnie klimty morskie w wakacje mogą być troche zawrotne...  trzymaj dla mnie krzychu juz miejsce Smile

Odpowiedz z cytatem
Ja tez tak sobie myslalem zeby zjazd odbyl sie albo nad morzem albo na mazurach. Fajnie by bylo dostac jakies niedrogie domki, z dostepem do morza albo jeziorka, z pobliskimi boiskami do pilki i moze siatki, z barem z zimnym piwkiem...  Cool. A na date proponuje tak jak w nieborowie to bylo ostatni weekend lipca (27-29.07). Wiadomo ze nigdy nie trafi sie termin dogodny wszystkim, ale ten jest chyba najbardziej optymalny. Ciekaw jestem ilu kiboli zjedzie na zlot. Ja z Gandamem jestesmy pewniakami, zima nie moglismy byc co mowilismy od dawna, ale zlot letni to oczywiostosc :]. Ja licze tak na 15 osobowa ekipe, chdz jak bedzie mniej to tez nic sie nie stanie. Piszcie co sadzicie o tym terminie.

Odpowiedz z cytatem
troche przycichła dyskusje na ten temat. wiem ze zostalo jeszce troche czasu ale chyba lepiej zalatwic to wczesniej niz szukac pozniej na ostatnia chwile. moxze byc polnoc. w koncu jeszcze tam nie poznali mozliwosci eljota i spolki Twisted Evil

Odpowiedz z cytatem
Mi też odpowiada północ.Jak wcześniej pisał   Tonny jedziemy na 100% Cool

Borys na północy też poznali możliwości eljota Cool zapewne szczur i szymon do dzisiaj opowiadają o nim legendy. Cool

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Jako ze nikt nie podal zadnych konkretow to ja podaje propozycje dotyczaca ewntualnego miejsca III zlotu kibiców NUFC. Propozycje ta podalem juz wlasciwie w Nieborowie i czesc byla przychylna mojemu pomyslowi, teraz takze Dyer zachecil mnie do tego. A wiec wpadlem pomysl, zeby zlot zorganizowac w podtoprunskim Okoninie. Osrodek jest bardzo klimatyczny, posiada jeziorko wraz z plaza i pomostem, bary, sklepy, bosiko do siatki plazowej. W osrodku tym sa domki kilkuosobowe, moge zapewnic ze fajne bo bylem z kumplami na tydzien 2 lata temu i bylo naprawde zajebiscie. Ogolnie osrodek posiada wszytsko co powinien, oprocz jednego: nie ma niestety boiska do pilki. Nie wiem czy jest to dla was jakis katastrofalny problem, bo boisko zawsze mozna szybko zorganizowac jakies prowizoryczne, 4 kije na slupki i gramy ;]. Woda w jeziorku jest I klasy czystosci, sam kapie sie tam czesto latem wiec potwierdzam to co napisali na stronie (www.okonin.pl). I nie myslcie ze proponuje to miejsce bo mieszkam od niego 20 km. Ja pojade w kazde miejsce Polski na zlot. Ale mysle ze pomysl jest ciekawy, wiec piszcie co o tym sadzicie  Cool

Odpowiedz z cytatem
Popieram Okonin. Ciekawa okolica. Po co pchać się w tłum ludzi nad morzem ?! Poza tym Toruń już w Nieborowie zadeklarował się, że zorganizuje 3 spotkanie, więc maja pierwszeństwo  Razz  Także jestem ZA !!

pozdro  Cool

Odpowiedz z cytatem
Nie tam Suwałki Very Happy Jeśli chodzi o północną Polskę to jest multum interesujących miejscowości i jestem pewny, że kolega Pepel się ze mną zgodzi Smile Możnaby wybrać np Krynicę Morską nad Zalewem Wiślanym, chyba jedno z ładniejszych nadmorskim miasteczek turystycznych, całkiem niedaleko Trójmiasta. Nie jest niestety najtańsza, ale jeśli interesowałoby coś w klimatach Nieborowa i pierwszego zlotu, możnaby wybrać jakąś miejscowość np. na Kartuzach. Z resztą kolega z Gdyni zapewne więcej będzie mógł o nich powiedzieć Wink

To może Shadowm jednak zaproponujesz jakąś konkurencyjną oferte do Okonina :] bo ja jednak za dużo o jakichś fajnych i tanich lokacjach nie powiem Smile

Odpowiedz z cytatem
Ja proponuję Boszkowo. To jest typowo sezonowa wioska koło Leszna (wielkopolskie) z czystym jeziorem i całkiem fajną plażą. Dużo pubów, dyskotek etc., a klimat jest taki, ze można się poczuć jak nad morzem. Jedynym mankamentem jest to, że latem odpoczywa tam sporo ludzi, chociaż dla niektórych może to być plus Wink. Ceny też nie są aż tak wygórowane. Ja miałem domek campingowy w tamtym roku 20zł/doba.

Odpowiedz z cytatem
Ja proponuję Boszkowo. To jest typowo sezonowa wioska koło Leszna (wielkopolskie) z czystym jeziorem i całkiem fajną plażą. Dużo pubów, dyskotek etc., a klimat jest taki, ze można się poczuć jak nad morzem. Jedynym mankamentem jest to, że latem odpoczywa tam sporo ludzi, chociaż dla niektórych może to być plus Wink. Ceny też nie są aż tak wygórowane. Ja miałem domek campingowy w tamtym roku 20zł/doba.

No to jest ciekawa oferta , a są tam boiska do piłki ?

Odpowiedz z cytatem
Hmmm, tego niestety nie wiem. Na pewno były do siatki na piasku, ale ośrodki wypoczynkowe są dookoła całego jeziora, więc myślę, że na pewno gdzieś powinno się znajdować boisko. Trzeba by było przeglądnąć oferty ośrodków, bo naprawdę jest w czym wybierać.

Odpowiedz z cytatem
ostatnio gadałem na gg z Krzychem i zaproponowałem swietne miejsce jakim jest Sieraków (wielkopolska). Fajny ośrodek, jezioro, infrastruktura, rewelacyjne boisko tamtejszego ośrodka sportu i w ogóle odlot. W 2002 roku odbył się tam II Zjazd CeeManiaków, toteż jest to miejsce sprawdzone do tego typu imprez.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Odpowiedz z cytatem
Hmm no propozycja bardzo ciekawa, przede wszystkim ze wzgledu na boisko :]. Ja w sumie jestem na tak dla kazdej propozycji, miejsce nie jest wazne, ale trzeba je jak najszybciej wybrac wiec pora zaczac ustalac konkrety.

Odpowiedz z cytatem
Postaram sie pozbierac informacje i zrobic jakas ankiete, bo trzeba ruszyc z tym do przodu.

Jak ktos ma jeszcze cos ciekawego albo jakies uzupelnienie do tego co zostało napisane, to niech smiało zapodaje.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Jeśli będzie to spotkanie na północy, to ja sie piszę. Dotychczas nie mogłem przyjechać ze względu na odległość. Tak więc czekam na oficjalne ogłoszenie miejsca spotkania.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 15
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny