Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 11
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
IV Zlot fanów Newcastle United - Busko-Zdrój 2008 - 7-10.02
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post IV Zlot fanów Newcastle United - Busko-Zdrój 2008 - 7-10.02 
Najpierw chciałbym zobaczyć jak jest z zainteresowaniem zimowym zlotem, więc proszę żeby zainteresowane osoby sie tutaj wpisywały.

Jako miejsce proponuję tym razem bardziej południowo-wschodnie rejony Polski, np, świętokrzyskie, gdzie stosunkowo blisko będą mieć ludzie z Podkarpacia, Małopolski, Śląska czy nawet Mazowsza.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie. Chcę się w konću wybrać na zlot i uważam że miejsce jak najbardziej odpowiedznie. Jeśli chodzi o dni to ja pracuje od poniedziałku do soboty godzin rannych plus uczelnia więc w moim przypadku te dni odpadają i mógłbym dotrzeć dopiero w sobote popołudniu no i do niedzieli bym został.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Jak bedzie przystepny termin i niedaleko to chetnie wpadne. Mam nadzieje ze zrobimy zjazd w moje ferie bo w wtedy bedzie mi łatwiej wytlumaczyc rodzicom ze w klasie maturalnej zamiast sie uczyc to gdzies sie szwedam. Proponuje znalesc jakis osrodek sportowy jako miejsce zjazdu zeby międzi testowaniem przełyku popykac w gałke

Odpowiedz z cytatem
Ja sie pisze jeśli termin podpasuje. Fajne byłoby zobaczyć stara załogę z Nieborowa. Lokalizacja zlotu w górach fajna choć boisko może być krzywe Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Zagramy na hali Wink tylko jeszcze nie wiadomo jakiej. pewnie trzeba bedzie narciarzy przepedzic

Odpowiedz z cytatem
Ja jak juz mowilem wczesniej nie wiem czy uda mi sie byc na kolejnym zlocie. Wszystko zalezy od terminu i miejsca. Z finansami nie powinno byc problemu, ale z czasem moze sie tak zdarzyc, ze bedzie to weekend podczas ktorego bede mial jakies wazne wyklady (studiuje zaocznie) a w pracy nie bede mogl wziasc wolnego i kicha Confused. Dlatego ja sie wstrzymuje z udzieleniem jednoznacznej odpowiedzi, i pewnie bedzie tak do samego konca, a o tym czy pojade zdecydujue krotko przed rozpoczeciem ewentualnego zlotu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Ja jestem jak najbardziej za. Jeżeli tylko nie przeszkodzi mi w tym obrona pracy magisterskiej to pojawiam się na pewno. Miejsce nie gra roli Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
ja bede napewno. na 99 %. 1 % na jakies wypadki Cool

Odpowiedz z cytatem
Ogólnie jestem za. Miejsce proponowane przez Krzycha też dobre... nie  musimy już gdzieś pod południową granicę jeździć tym bardziej, że większość z jeżdzących na te spotkania to środek bądż północ Polski. Co do pewności czy będę to mam podobnie jak Crouch...pewnie będę wiedział jakoś na początku 2008 roku albo przed samym zjazdem... proponuję, żeby najlepiej Krzychu ustalił jakiś termin (weekend), który będziemy brali za pewnik, bo teraz okazuje się że w zasadzie każdy może no ale jak padnie konkretna data to wtedy okaże się czy ktoś tam nie ma sesji czy ktoś może ma ferie w tym czasie i może jechać a może ktoś inny ma wesele w ten weekend, więc lepiej rozmawiać o jakiejś (wstępnie) konkretnej dacie... tyle ode mnie... ale widzę, że same znajome mordy udzielaja się  Cool

Odpowiedz z cytatem
Bede kolejna osoba ktora nie napisze nic konkretnego jestem za aleeee... wlasnie jak przedmowcy bede wiedzial na 100% pewnie na krotko przed zlotem. Miejsce ok nie zadaleko nie za blisko:D

P.S. Tylko gdzie ja tam jakies bagno znajde??? Sad

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz z cytatem
eee tam miejsce Wink mogą być nawet Ustrzyki Razz wszakże każdy wie że zlot zaczyna się już w podróży

Odpowiedz z cytatem

Włoszczowa oprócz dobrych połączeń komunikacyjnych ma jakieś zalety?  Smile

Odpowiedz z cytatem
ja w to wchodze. jesli nie bedzie jakiejs zwaly na uczelni to bede jechac z wroclawia - zapewne samochodem. byc moze jeszcze jedna Sroka wroclawska bedzie ze mna wiec zapewne z 2 miejsca beda wolne jakby ktos sie pisal.

czekam na jakies konkrety Krzysiek.

pzdr
Kejsper

Odpowiedz z cytatem
ośrodek w świętokrzyskim Very Happy [url]http://www.sielpia.com.pl[/url]na pewno niektórym może się spodobać...... nazwa Very Happy

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
ja bym nie był taki smutny, bo w Sielpi którą moja szkoła wybrała za główna baze wycieczkowa jest tak dupa ze az szkoda gadać a jedyna atrakcja jest wódka( w  sumie to wszedzie jest jedyną atrakcja)

Odpowiedz z cytatem
kejsper. ja mieszkam na trasie opole-brzeg wiec jakby co to rezerwuj miejsce Laughing . a dlugosc to chyba jak ostastnio. 4 dni. latwiej sie bedzie w poniedzalek wydostac Laughing
ps. torun trzeb odseparowac od napoi z procentami bo znowu zadyme beda robic. albo lepiej. zlot bez ludzi z torunia Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Odpowiedz z cytatem
Oj Borys, ty to sobie nagrabiłeś od ostatniego zlotu ostro, wiec w przypadku naszej obecnosci bedziesz mial lipe i nie damy ci znowu zasnac  Twisted Evil.

Odpowiedz z cytatem
ps. RoDi- wybierasz sie??

Odpowiedz z cytatem
A z wielką chęcią bym się wybrał a lokalizacja może być gdzieś na lubelszczyźnie bede miał blisko hehehehe Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 11
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny