Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Fanklub "Toon Army Poland"
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Fanklub "Toon Army Poland" 
Czyli nasz najbardziej upragniony. Żebyśmy mieli oficjalny fanklub musimy zebrać [b]25 osób[/b], które mają wykupione członkostwo NUFC Membership, które kosztuje 30 funtów.

NUFC Membership daje możliwość kupna biletów online zanim jeszcze będą w sprzedaży w kasach i darmową wycieczkę po stadionie, która normalnie kosztuje 10 funtów. Poza tym korzyści głównie dla ludzi z Newcastle, jak np. darmowe wejścia na mecze Rezerw.

Wykupienie tego Członkostwa znacznie ułatwiłoby wyjazd na mecz, bo nie byłoby największego problemu, czyli z kupnem biletów na mecz. Z tego co jednak wiem (ale jeszcze sie będziemy upewniać) NUFC Membership jest ważne na sezon, więc w tym roku już nie zdążymy tego przeprowadzić, dlatego lepiej już teraz snuć plany na następny i zobaczyć jakie będzie zainteresowanie, bo jak mówiłem, żeby założyć fanklub takich osób z Członkostwem musi być przynajmniej 25.

Jeśli o sam fanklub chodzi, dostalibyśmy Certyfikat Przynależności i robią jakiś tam granitowy kamień z wygrawerowaną nazwą, który jest umieszczany na St. James' Park.
Podobno czasami daja też darmowe bilety na mecz, ale najważniejsze jest to, że z możliwością kupna biletów online łatwiej polecieć na mecz. Czekamy na terminarz na nowy sezon, wybieramy odpowiedni mecz i wtedy można spokojnie rezerwować samolot z dużym wyprzedzeniem, więc po niskiej cenie. No a funt spada i pewnie dalej będzie spadał.

Na razie generalnie czekam na jakieś opinie.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Krzychu znasz moja opinie i jest jak najbardziej na tak. Możesz na mnie liczyć.

Odpowiedz z cytatem
Spodziewałem się, że wcześniej czy później ktoś na poważnie poruszy ten temat. Jestem jak najbardziej za i z chęcią będę w gronie założycieli takiego fanklubu Smile A sprawa z zamawianie biletów on-line jest tylko dużym plusem takiej inicjatywy, na pewno ułatwiłoby nam to życie w przyszłości. Myślę, że te 25 osób na pewno się znajdzie...ogólnie można na mnie liczyć w tej sprawie Exclamation

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Ja sie pisze jak najbardziej. Troszke kaski jak dla ucznia ale postaram sie Wink

Odpowiedz z cytatem
No nareszcie coś się ruszyło w tej sprawie. Brawo Krzychu! Na mnie bez dwóch zdań możesz liczyć. Jeszcze mi troche funtów zostało Smile A poza tym zawsze marzyłem, żeby coś takiego jak nasz fan-klub powstało, więc można mnie dopisać do listy chętnych!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
Tak ja Ci już wcześniej pisałem na gg na mnie możesz liczyć.Jak najbardziej jestem za tą opjcą może kiedyś zrobimy zlot w Newcastle to by było coś Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Tutaj w Newcastle powstal juz sztab pod moim dowodztwem Cool
Jednak dzialamy w kilka osob.
Za sprawy w UK odpowiadam ja, w Polsce Krzychu.
Tutaj jest juz kilka osob, ktore chca dolaczyc, na sobote wyznaczylem spotkanie.
Zostana Oni, ze tak powiem sprawdzeni, bo nie chcemy ludzi w grupie bedacych,
dla samego bycia.
Tylko prawdziwi Fani Newcastle.

Bierzemy sie bardzo konkretnie za tą sprawe i liczymy na Was,
w koncu to dla dobra wszystkich polskich Kibicow:)

Zapraszamy nie tylko na mecz z Chelsea, jesli ktos ma ochote przyjechac na inny,
dajcie mi znac, i wszystko zostanie ogarniete.

Sprawa biletow na mecz, nie chce nic obiecywac, ale moze uda sie wylozyc pieniadze za
Was na mecz z Chelsea, kwestia tego, ile osob bedzie naprawde aktywnie tutaj dzialalo.

Warunkiem zalozenia w razie mozliwosci bedzie potwierdzenie od Krzycha
wplaty danych osob, na jego konto.

No wiec Panowie zaczynamy, tak naprawde ostro i z grubej rury.

Odpowiedz z cytatem
No to teraz trzeba pomyśleć nad warunkami, jakie trzeba spełnić żeby wstąpić do tego fanklubu.
Jakiś taki "door selection"  Smile

PS.
Co do Chelsea w tym sezonie to odpadam.
Co do fanklubu, to jeśli zostałbym przyjęty, to mogę wstępować od zaraz  Smile
Obgadamy to wszystko oczywiście na zlocie.

Odpowiedz z cytatem
Pierwszym i obowiazkowym warunkiem jest wykupienie czlonkostwa, bez tego
nie mamy co marzyc o oficialnym FC.

Tutaj jest kilku chetnych i na wejsciu maja zakomunikowane.
Jeslic hca byc musza wykupic czlonkostwo, wiec jesli ktos jest prawdziwym kibicem
i chce byc czlonkiem nie bedzie zalowal tych pieniedzy, tym bardziej,
ze bycie w FC daje troche, np wyobrazcie sobie Nasz kamien na alejce przy stadionie
TOON ARMY POLAND:D

Mysle, ze takze udzial w zjazdach itd.

Nie wiem, to Krzychu powinien zdecydowac, ja odpowiadam ze rekrutacje i dzialalnosc
tutaj w Newcastle, ale warunki jednakowe dla wszystkich powinny byc.

Wydaje mi sie, ze moze powinnismy je wszyscy razem ustalic.

Odpowiedz z cytatem
Krzychu do końce tego sezony musimy zebrać tych 25 ludzi , więc trzeba już się ogłaszać
Może daj ogłoszenie w newsach Cool  dużo ludzi nie czyta forum. Cool
A jak konkretnie ma wyglądać sprawa rekrutacji ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Fanklub będziemy tworzyć w następnym sezonie, teraz już jest niewiele czasu na zebranie tych ludzi i dla niektórych może być mało czasu, żeby wysupłać te 30 funtów. Poza tym jak zrobimy to po wakacjach, to myślę że więcej osób będzie mogło polecieć do Newcastle na mecz i przy okazji przyda się to członkostwo przy kupnie biletów online i darmowej stadionowej wycieczce. Zrobimy fanklubowy wylot na jakiś mecz Smile

Dlatego teraz już zbierajcie kase, albo na samo przystąpienie do fanklubu, albo na fanklub z wylotem na mecz. W zależności od możliwości.

Odpowiedz z cytatem
Ja sie na to pisze Wink W wakacje  30 funtow spokojnie sie znajdzie Smile Co prawda na zloty nie uczeszczam ale mecz w Newcastle i bycie w Polskim FC srok to inna bajka Cool

Odpowiedz z cytatem
[quote="Piotrek EL"] Co prawda na zloty nie uczeszczam ale mecz w Newcastle i bycie w Polskim FC srok to inna bajka Cool[/quote]

a co wątroba nie pozwala?  Razz

Odpowiedz z cytatem
[quote="adilegia"][quote="Piotrek EL"] Co prawda na zloty nie uczeszczam ale mecz w Newcastle i bycie w Polskim FC srok to inna bajka Cool[/quote]

a co wątroba nie pozwala?  Razz[/quote]

Moja watroba jest w wysmienitym stanie Wink Dobra nie rozmywajmy Very Happy

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
ja tez wchodze w to, prawdopodobnie na koniec sezonu bede wykupowal sobie czlonkostwo...

Odpowiedz z cytatem
Postanowilem troche odswiezyc temat naszego oficjalnego FANKLUBU, gdyz jakos cicho sie o nim zrobilo. Krzychu napisz jak to wyglada, kiedy bedzie mozna wplacac te pieniadze, czy robimy jakas zorganizowana zbiorke itp itd, bo ja juz sobie na ten cel kase odlozylem i tylko czekam na jakies wiadomosci w tej kwestii  Cool.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Akcja bedzie zorganizowana, ale wykupywać będziemy indywidualnie. Zobaczymy jak to bedzie, bo okazuje sie, ze sprawa membershipów nie jest taka prosta. Przy okazji wyjazdu na Chelsea bedziemy przecierać szlaki, a sprawa fanclubu to już na następny sezon.

Odpowiedz z cytatem
OK. Wracam do gry, i jakby co służe pomocą.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny