Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 14
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
V Zlot fanów Newcastle United - Jadwisin 2008 - 7-10.08
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post V Zlot fanów Newcastle United - Jadwisin 2008 - 7-10.08 
Wiem, że jeszcze niektórzy nie ochłonęli po wyjeździe na mecz Smile , ale chciałbym wiedzieć czy są osoby zainteresowane letnim zjazdem. Termin - najlepiej koniec lipca.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Dla mnie najlepszy termin to początek lub koniec Sierpnia. Cały Lipiec będę w Niemczech :/.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Ja będę miał już prawko (o ile zdam Razz) więc też bym się może wybrał Wink

Odpowiedz z cytatem
krzychu cos wpominal ze zamiast letniego zjazdu chce zoorganizowac kolejny meczyk. na mecz nie mam szans ze wzgledu na napiety ermniarz wrzesien - listopad ale na zjazd moglbym sie udac. co do terminu to najlepiej by bylo pierwwszy weekend sierpnia ale jakby co to zawsze sie dostosuje Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
byle nie w terminie Openera(4-6 lipca)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
ja bym się tak samo łapał na zjazd mi pasuje w wakacje każdy termin, a wyjazd na mecz też mógłby być Smile

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
ha, a krzychu zarzekał sie, ze w tym roku zjazdu nie będzie. Ciekawe jak zareaguje na presję społeczną SmileSmile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Odpowiedz z cytatem
[quote="A. De Raph"]ha, a krzychu zarzekał sie, ze w tym roku zjazdu nie będzie. Ciekawe jak zareaguje na presję społeczną SmileSmile[/quote]

zarzekał sie??

zjazd to nie taki wielki problem... mamy tego dowód przed wyjazdem do Anglii - udało sie zmontowac fajną ekipę, choc czesc osób wcale nie leciała z nami...

co do pomysłu to spoko, ale moze lepiej poczekac na nowy terminarz to zrobiloby sie jakis wyskok...wiecie gdzie... cos nowego...kebab, piwo w parku za stadionem  Cool  Laughing

Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, ile osób jest takich, że wolą odpuścić letni zlot, żeby móc polecieć jesienią do Toon. Bo wiem, że takie też są.

A to, że teraz wszyscy chcą zlotu mnie nie dziwi, bo tak jest co roku.

Odpowiedz z cytatem
TAk jak mówi Dajer, obiady w The Globe się przejadły, lepiej iść do parku za stadion lub na Kebab. Ja osobiście jestem i za zlotem i za wylotem na mecz. Kto ma lecieć na mecz ten poleci, kto ma lecieć na zlote ten bedzię. Dużo ludzi gada, mało robi. Więc panowie proszę o konkretne odpowiedzi, bo dużo ludiz piszę że przyjedzie a potem widze cały czas te same twarze Cool

Odpowiedz z cytatem
na mecz jesienią raczej nie, ale na zlot w te wakacje sie pisze

osobiście to planowałem odwiedzić Toon w sierpniu 2009

Odpowiedz z cytatem
ja jak wczesniej mowilem na mecz na jesien nie dam rady. ale  w przyszłym roku chetnie. ja jestem za zlotem

Odpowiedz z cytatem
A Panowie ci co byli na meczu z ruskimi tak średnio to ile wydaliście na ten cały wyjazd ?? Bo mnie to zastanawia ;]

Odpowiedz z cytatem
[quote="mamut"]A Panowie ci co byli na meczu z ruskimi tak średnio to ile wydaliście na ten cały wyjazd ?? Bo mnie to zastanawia ;][/quote]

wyprawa nie należała do tanich...

w moim przypadku:
member - 45f
bilet na mecz - 31f
samolot - ok. 84f
życie, jakieś pamiątki ze sklepu, piwo w parku  Cool  - 200f

Daje to razem: 360f, czyli jakiś [b]1500 PLN-ów[/b]
Tak mniej/więcej przed wyjazdem kalkulowałem... oczywiście kolejny raz bedzie (powinien przynajmniej być) tańszy, bo mieliśmy troche niespodziewanych wydatków  Wink

pierwszy raz zawsze najtrudniejszy..
Mam nadzieje, że nikogo nie zniechęciłem moim wyliczeniem, bo abstrahując od kosztów było naprawde warto jechać na ten mecz  Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Ja bym chcial pojawic sie i na zjezdzie (jak bedzie) i na meczyku Newcastle. Na zlocie bede na 99% na meczyku na 80%

Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich po długiej nieobecności na forum Wink. Ja takze chcialbym zeby w tym roku odbyly sie jeszcze 2 zloty, jeden tradycyjny, gdzies na miejscu, a drugi na meczu w Newcastle. Wiadomo ze nie wszyscy daliby rade byc na obu, głownie z przyczyn finansowych. Gdyby wiec trzeba by wybierac, to ja jestem za zlotem w Anglii, chcialbym w koncu zrealizowac marzenie o pojechaniu na meczyk Wink. Czekamy na wasze opinie, i licze ze temat sie szybko rozwinie.

Odpowiedz z cytatem
Dajer to git ja liczyłem że taki wypad to by mnie ze 2000 zł kosztował i tyle mam zamiar odłożyć Smile I najchętniej jak wszyscy kibice chciał bym pojechać na mecz  z Sunderlandem i przed listopadem bo później to nie bede wstanie przez co najmniej 2-3 miechy Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Skoro troche osób już wyraziło zainteresowanie letnim meetingiem to może dajcie jakieś propozycje odnośnie miejsca - macie coś na oku ?  Cool

Odpowiedz z cytatem

Jeśli zlot odbyłby się końcem lipca, jestem Very Happy
Do Polski wybieram się 25-27 lipiec może 28, nie wiem dokładnie jeszcze
jak z urlopem będzie, bo ok 10sierpnia Norwegia, więc trzeba dokładnie pokombinowac.

Miejsce hmm, co powiecie na góry?

Bielsko Biała, a dokładnie Wilkowice Bystra znam tam fajną miejscówke,
chatka studencka Rogacz:)
Koszty to chyba 10zł za dobe, dawno nie byłem, ale można też odpracowac,
np porąbac drewno i takie tam prace społeczne:)

Pozdrówki:)

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 14
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny