Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 14
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
VI Zlot fanów i Turniej Kibiców - Trzcianka 2009 - 12-15.02
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post VI Zlot fanów i Turniej Kibiców - Trzcianka 2009 - 12-15.02 
Tym razem zgodnie ze sprzyjającymi okolicznościami, postanowiliśmy połączyć zimowy zlot z turniejem piłki nożnej halowej, w którym oczywiście wystawimy swoją drużynę. Troche juz na ten temat pisał Dajer.

Zlot planowany jest na dni [b]12-15 lutego [/b](czwartek - niedziela), a turniej będzie rozgrywany w ostatnie dwa dni zlotu (sobota - niedziela).
Do trzcianki można dojechać autobusem, jak również PKP.
Odległości:
Poznań - 95 km
Szczecin - 170 km
Gorzów Wielkopolski - 110 km
Warszawa - 375 km
Gdańsk - 240 km
Piła - 24 km

[img]http://img140.imageshack.us/img140/2315/trzciankahl2.jpg[/img]

Zdecydować musimy jeszcze o kilku sprawach:
 Arrow nocleg - organizatorzy turnieju oferują zakwaterowanie w jakimś internacie (nie byloby większych problemów z ulokowaniem sie tam już w czwartek, ale też może to zależeć od liczby chętnych), pytanie, czy nam to odpowiada, czy szukamy jakiegoś swojego ośrodka
 Arrow proszę o wstępne wyrazenie zainteresowania uczestnictwem w zlocie z zaznaczeniem czy wchodzi w grę również obrona naszych barw w turnieju

Papug zajmuje sie strojami meczowymi.

Czekam na odpowiedzi i sugestie.

Ostatnio zmieniony przez Krzychu dnia 6.12.2008 14:54, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Tak więc ja się pisze na zlot oczywiście Smile Ale udziału w turnieju nie wezmę wiadomo z przyczyn zdrowotnych Smile

Troche kur bede miał daleko :] ale co trzeba ruszyć dupe z tej wiochy zwanej Lublinem.

Co do noclegu to w tym internacie może być dużo kibiców innych drużyn co może trochę przeszkadzać ale też może być o wiele przyjemniej bo można bedzie się integrować z innymi kibicami Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
a na zlot w terminie 14-17 (sobota-wtorek) nie ma szans? mi ten 13 lutego nie bardzo pasuje jak już wcześniej pisałem. Być może dopiero wieczorem tego dnia dałbym radę przybyć. A poza tym nie wiem czy to jest dobry pomysł żeby zbierać się we wspólnym gronie na aż 2 noce przed turniejem jeśli mamy go wygrać  Cool

ale ciekawie że można dojechać bezpośrednio pociągiem pośpiesznym do tej Trzcianki, a jedzie on przez Warszawę, Łowicz, Kutno, Toruń i jeszcze coś takiego dziwnego na b... więc po drodze może być ciekawie jak się znajome gęby zaczną dosiadać Smile

Ostatnio zmieniony przez ViSNiAL vel Eljot dnia 27.11.2008 23:24, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Ja na zlot pisze sie na 100% a jesli mnie powoła Pan Trener to obiecuje kogos ładnie wyciac równo z parkietem Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Ja też, na chwilę obecną, jestem chętny na uczestnictwo w zjeździe. Z przyjemnością zagram w turnieju i pomogę pokazać się nam wśród kibiców innych drużyn. Jeśli chodzi o nocleg to myślę, że gdyby udało nam się zakwaterować na miejscu już dzień wcześniej to taka opcja byłaby najwygodniejsza. Termin zjazdu mi odpowiada. Ten podany przez Eljota również mi pasuje.

Odpowiedz z cytatem
Ja także wstępnie deklaruję się, że przyjadę. Oczywiście zgłaszam się także do reprezentacji na turniej - każda pozycja poza bramką.

PS. Troszkę mi ten 12 luty nie pasuje bo sesja kończy mi się 14, ale najwyżej wszystko zaliczę w pierwszym tygodniu Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Odpowiedz z cytatem
to może tak: przybywamy do Trzcianki wieczorem 13 lutego (piątek). Spędzamy w miarę spokojną noc. Wygrywamy turniej i świętujemy do poniedziałku czy wtorku. To moja subiektywna propozycja na scenariusz zlotu do rozważenia. Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
Szukam sponsora na zlot koszt ok.250 zł ; Cool
Borys płacisz za mnie ?

Ogólnie panowie to " hajs" termin mi pasuje , tylko znowu ten  "hajs "
Zobaczymy , w końcu święta iii w ogóle  Cool
Ale wstępnie deklaruję i mogę wystąpić w roli Bartona
 Cool

Odpowiedz z cytatem
Ja bym optował za opcją piątek - poniedziałek. Ze względu na dojazd i powrót.
Skoro turniej jest w sobota/niedziela, to na miejscu wypadałoby być w piątek, bo np. z Katowic do tej Trzcianki to autem z 6 godzin się ponoć jedzie, a to jeszcze środek zimy, więc nie wiadomo jak będzie (nie mówiąc już o Lublinie).
To samo, jeśli chodzi o powrót. Wracanie w niedzielę po turnieju, który nie wiadomo, o której się skończy. Najprawdopodobniej w poniedziałek tak czy tak trzeba by było wziąć urlop.
Także wg mnie optymalnie jest wybrać się do Trzcianki w piątek, na miejscu spotykamy się w godzinach popołudniowych, sobota-niedziela turniej, niedziela wieczorem świętowanie zwycięstwa  Wink  i poniedziałek można wracać bez stresu.

Oddaję pod rozwagę.

Odpowiedz z cytatem
Przychylam się do zdania mojego przedmówcy Mike'a. Czekamy na zdanie innych, zwłaszcza samego kierownictwa

Odpowiedz z cytatem
NO JA JESTEM, NIE MOZE BYC INACZEJ. GANDAM TY KPISZ CZY O DROGE PYTASZ Very Happy ??

Odpowiedz z cytatem
Ja się piszę na turniej, ale czy przyjade w czwartek, czy nawet w piatek to nie wiem...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Odpowiedz z cytatem
Potwierdzam moją chęć uczestnictwa jako zawodnik Smile A opcja z zakończeniem naszego zjazdu w Poniedziałek jest bardzo dobra Smile

Odpowiedz z cytatem
trafiliście idealnie w koniec moich ferii zimowych
ja będę, termin mi pasuje, ale w niedziele będę musiał wracać do domu  Wink

Odpowiedz z cytatem
Jestem jak najbardziej na tak. Uwolnię się przynajmniej od tych walentynek Laughing  Co do kompletu piłkarskiego to są 2 opcje, komplet od Ziny w cenie max 150zł lub z firmy Kokott( cynk od Mike'a) i ten strój jest praktycznie o połowę tańszy. Co do jakości  strojów, to jedynie mogę się wypowiadać na temat tych "zinowskich", bo sam w nich gram , oraz  kilka klubów z naszej fenomenalniej ekstraklasy.

Więc chętni na wyjazd niech piszą jakie stroje wolą bo do połowy stycznia powinniśmy już złożyć zamówienie.

Odpowiedz z cytatem
Dla mnie może być to termin [b]13-16 lutego[/b] (piątek - poniedziałek). Macie racje, że turniej nie wiadomo kiedy się skończy (do tego opijanie) i w poniedziałek będzie łatwiej wrócić.

Dlatego teraz zapytam inaczej. Komu nie pasuje przyjazd do Trzcianki w piątek i powrót w poniedziałek?

Odpowiedz z cytatem
ja tez jestem za  opcja pt-pon Very Happy . co do turnieju. o oprawe muzyczna niee musicie sie obawiiac Very Happy  Very Happy  Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Mi tam obojętne kiedy ;] siedzę sobie teraz na zwolnieniu lekarskim tak więc nie robi mi różnicy :]

Odpowiedz z cytatem
Ja rowniez sie pisze na zjazd o ile byloby to mozliwe.
dodatkowa z wielka checia bym zagral w turnieju;-)
Pokazali bysmy mozliwosci NU;-)

PS:
Pasuje mi kazda pozycja.. wybredny nie jestem, raczej asertywny:)
w sumie jesli ma nas tam grac lacznie 11 to zawsze w razie zmeczenie zminnik chyba bedzie?Smile)

Odpowiedz z cytatem
Poszukujemy kogoś zdolnego grać na pozycji Bramkarza, jednym słowem naszego Givena. To jest teraz priorytetem i jeśli ktoś ma choć trochę kleju w łapach i lubi się przewrócić na ziemie w obronie naszego klubu, to właśnie znalazł powołanie Cool.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 14
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny