Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 14
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
VII Zlot fanów Newcastle United - Łeba 2009 - 13-16.08
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post VII Zlot fanów Newcastle United - Łeba 2009 - 13-16.08 
Witam, panowie i panie trzeba już zacząć ogarniać temat VII już zlotu kibiców NUFC. W tym roku ma on się odbyć nad morzem, bo każdy inny rejon Polski był już najechany przez Sroki.

Więc jeśli macie jakieś ciekawe miejsca w tym rajonie Polskie, to dawajcie znać, wspólnie rozpatrzymy każdą  propozycję w duchu wzajemnego szacunku i akceptacji Cool

Ja daję swoją, bo sprawdzoną przeze mnie kilkukrotnie:

http://www.lzs.ta.pl/dane/index.html

Do morza jest zaledwie 300m, a śpimy przy samym boisku. Również samo miasto jest "letnią stolicą Polski" więc o atrakcje nie trudno  Laughing

Cena też nie jest wygórowana, jak tylko będę miał więcej informacji natychmiast dam znać.

Również warto zastanowić się nad gadżetem zlotowym.

Czekamy na propozycje.

Ostatnio zmieniony przez Papug dnia 29.06.2009 19:07, w całości zmieniany 5 razy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Wstępnie po luźnej rozmowie ustaliliśmy, żeby to zrobić w sierpniu tym razem, tym bardziej, że już czerwiec na karku. Oczywiście jak zwykle można się wypowiadać, kiedy komu pasuje, albo kiedy komu nie pasuje, to będziemy manewrować terminem.

Jeśli ktoś daje propozycje ośrodka, to najlepiej żeby był już zorientowany, czy są jeszcze wolne miejsca (i przede wszystkim czy da rade na tylko 4 dni).

Ostatnio zmieniony przez Krzychu dnia 31.05.2009 22:37, w całości zmieniany 1 raz

Odpowiedz z cytatem
co Woody powiesz na zlot w Mielnie?  Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
ja od razu chcialbym zaproponowac zeby to nie bylo w ten weekend 19-23. Sierpnia ze wzgledu na HH Kemp Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Nie no panowie trochę nie przesadzacie znów więcej w pociągu niż na zlocie :/ Nad morze z chęcią ale kurwa trochę daleko w chuj

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Mamut, Pepel też nie miał blisko do Kalwarii a dał radę więc wystarczy chcieć. Woody, czekam na Twoją wypowiedź w sprawie Mielna (wobec opowieści z pociągu). Laughing

Odpowiedz z cytatem
dobry termin byłby do 20 sierpnia, w tym roku jest sporo maturzystów w śród nas  i trzeba się przygotowac na najgorze, czyli poprawka 25 sierpnia, najlepiej to nie zapeszać .  Very Happy mi jeszcze na początku sierpnia odpadają 4 dni bo jade na ukrainę. więc najlepszym terminem dla mnie jest miedzy 10-20 sierpnia

Odpowiedz z cytatem
ja tam sie nie wypoeiadam na temat miejsca, mi to nie robi roznicy, i tak wiadomo ze sie dostosuje. a pomyusl z   morzem dosc dobry, wreszcie pepel nie bedzie musial zapiperzac cala noc. w koncu to on zawsze mial najdluzsze jazdy:). a co do terminu, dla mnie najlepszym bylby pierwszy weekend sierpnia:)

Odpowiedz z cytatem

złóżmy hołd Pepelowi - takie wyjazdy jak Busko 2007 czy Kalwaria 2009 muszą robić wrażenie... chłopak blisko nie miał  Razz  ale czego się nie robi dla Toon Army Poland  Cool

Tak więc jestem jak najbardziej ZA morzem w tym roku...

Odpowiedz z cytatem

Do zadnego jebanego Mielna nie jade. Bylem w tej wsi juz cztery razy i wiecej nie zamierzam.

Nie zebym cos insynuowal, ale jak wypali ta miejscowka, to na tym zlocie mnie nie bedzie.

Pozdrawiam Very Happy

Odpowiedz z cytatem
nie lec w chuja woody, jak bedziesz najebany to i tak Ci to zadnegej roznicy nie zrobi:D. a moze poprostu zxa daleko Rolling Eyes ??

Odpowiedz z cytatem
Mam pytanie czy jest tam jakaś budka z hamburierami żeby nie wyszedł taki skansen jak Jadwisinem. I czy jest dostęp do morza Razz

Woody jak nie chcesz tam jechać to może masz jakąś inna propozycję ???

12 godzin w pociągu to chociaż żebym na zlocie żył w cywilizowanych warunkach !!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz z cytatem
Nie ma zadnej innej miejscowki. Ale  bede szukal na pomorzu, tak jak sie umawialismy z reszta chlopakow.  Very Happy

Licze tu na pomoc zwlaszcza Pepela i Rombiego, ktorzy maja wieksze szanse znalezienia czegos atrakcyjniejszego od Mielna. :

Wcale nie chodzi mi o odleglosc, bo na zlot moge jechac do Sydney(oczywiscie nie trumna z Air France).

Takze mam nadzieje, ze padna jeszcze jakies inne propozycje.

Odpowiedz z cytatem
Haha no faktycznie przejechać cały kraj wzdłuż to nie każdemu się chce Smile, ale faktycznie czego sie nie robi dla Toon Army Poland Wink zresztą na Pomorzu jest wiele fajnych miejscówek,a z tego co się nasłuchałem o Mielnie od Woodiego to faktycznie, ale chyba ta miejscówa odpada Papug Smile Zresztą faktycznie z Rombim trzeba się ugadać i coś znaleźć...tak żeby zadowolić Mamuta i Woodiego Wink bo reszta taka wymagająca chyba nie jest Smile

Odpowiedz z cytatem
No Pepel liczę na Ciebie że coś ciekawego wymyślisz Smile
A co do wymagań to mam takie żeby  było trochę lepiej niż w Trzciance Very Happy Very Happy Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Panowie jako, że ten zlot będzie miał na celu ustalenie wszystkich aspektów dotyczących stowarzyszenia Toon Army Poland, zapraszam wszystkich sympatyków Srok jeszcze mocnej!! Panowie tam miejmy nadzieję będziemy tworzyć historię  Cool

Niech każdy określa się jak najszybciej bo czas nas goni!!!

Nie przyjmuję do wiadomości wymówek typu:

- mam za daleko( Pepel na zlot w Busku Zdrój musiał jechać przez całą Polskę!!)
- wstydzę się ( jeśli wstydzisz się pokazać innym fanom Newcastle, to załóż torbę na głowę,  ważne żebyś miał NUFC w sercu)
-jestem kibicem Srok od niedawna ( każdy z nas musiał kiedyś zacząć kibicować, każdy nowy PRAWDZIWY kibic jest mile widziany i obiecuję, że z każdym po kolei napije się piwa)
- mam coś ważniejszego ( jeśli to nie żadne święto rodzinne albo coś  w tym stylu, to dawaj na zlot. Jeśli kobieta cię męczy żebyś nie jechał to rzuć ją, bo co to za miłość która zabrania realizacji swoich marzeń i pasji. Jest się kibicem NUFC albo popierdółką!!)

Ogólnie to nie ma żadnego ale, na tym zlocie frekwencja musi być rekordowa!!!

Pełna mobilizacja Panowie!!!!

Chłopaki z pomorza niech ogarniają tam jakiś nocleg... tak to do was Pepele i inni NUFComanniacy

Ja zgłaszam swoją obecność na 100%

Odpowiedz z cytatem
Szperałem trochę w poszukiwaniu odpowiedniej miejscówki jednak Mamut wyszedł z propozycją zjazdu w środkowej części Polski i nie chcę szukać na próżno. Mi to jest bez różnicy. Tylko pytanie czy dalej jesteśmy przy morzu czy jednak rozważamy nowy pomysł? Wink

Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o termin to lipiec u mnie odpada.Wolne tylko mam w sierpień,wiec dla mnie w grę wchodzi tylko sierpień,a gdzie to będzie to dla mnie nie ma różnicy,chociaż opcja z morzem jest moim zdaniem najlepsza i najbardziej sprawiedliwa dla Pepela Cool niech teraz ma w miarę blisko do domu Twisted Evil

Odpowiedz z cytatem
Szukajcie miejscówek nad morzem, trzeba Pepelowi wynagrodzić jego poświęcenie. Ja również optuję za terminem sierpniowym i najlepiej tak kolo 12, bo wtedy ja z Woodym mamy urodziny, a 13 Alan.

Odpowiedz z cytatem
Papug, normalnie łezka mi się w oku zakręciła po Twojej wypowiedzi Very Happy. Masz rację, niech wbija jak najwięcej nowych głów, bo ciągłe patrzenie na te same mordy nie jest wskazane  Laughing . Nie martwcie sie, nie robimy dla kotów kolonijnych chrztów, wystarczy napić się z wujkiem Eljotem czegoś mocniejszego i to by było na tyle ;]. Ja oczywiście także potwierdzam swój udział, i także bardziej pasuje mi sierpień, najlepiej początek ;]. Pozdrawiam całe TOON ARMY POLAND!!

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 14
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny