Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Wady i zalety
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Wady i zalety 
moje skromne uwagi.....
1.dlaczego przy moim nicku pojawia się non stop trampkarz jestem z wami od samego początku i choćby przez to  by sie coś z tym przydało zrobić myśle że inni też na to mogą ponażekać
2.kto pisze o championshipie troszke daje ciała bo gram w niego ostro a te rady to troszke na wyrost są....jedynie treningi zasadniczo są ok.
3.typer pomysł w deche tak trzymać
4.każdy kto chce sie zalogować powinien zdać test z wiedzy o NUFC przynajmniej będą na forum sami fani prawdziwi a nie oszołomy jak kiedyś się zdarzało
5.poza tym chłopcy tak trzymać czasem jestem dumny że jestem polakiem np. to jest ta chwila jak porównuje waszą stronke do zagranicznych Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz z cytatem
Post Re: wady i zalety 
[quote="mariusz"]moje skromne uwagi.....
1.dlaczego przy moim nicku pojawia się non stop trampkarz jestem z wami od samego początku i choćby przez to  by sie coś z tym przydało zrobić myśle że inni też na to mogą ponażekać[/quote]
Rangi (Trampkarz, Junior, itp.) zaleza od ilosci postow, a nie od stazu, ale od razu odradzam nabijanie postow bo jest tez specjalna ranga Nabijacz postow  Mad  . Istnieja jeszcze dwie specjalne rangi: Moderator i Administrator (dla osob pilnujacych porzadku na tym Forum). Po osiagnieciu liczby 30 postow Twoja ranga zmieni sie na Junior.

[quote="mariusz"]4.każdy kto chce sie zalogować powinien zdać test z wiedzy o NUFC przynajmniej będą na forum sami fani prawdziwi a nie oszołomy jak kiedyś się zdarzało[/quote]
Nie ma takiej mozliwosci. Kazdy ma prawo do wyrazania pogladow, a ja dopilnuje, aby przebiegala ona w sposob kulturalny Smile .

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Post to znowu ja z małą sugestią... :) 
chłopaki tak myśle czego mi tu najbardziej brakuje choć w zasadzie wszystko jest....jedna rzecz-   myśle że dosyć ważna tzn. przydałby się kącik klubów zaprzyjaźnionych z Newcastle i ewentualne linki do ich fan clubów oraz kluby (mówiąc delikatnie których nasi kibice  nie dażą wielką sympatią)...wiem że to jest do zrobienia Smile    pozdrawiam redakcje...

Odpowiedz z cytatem
Post Re: to znowu ja z małą sugestią... :) 
[quote="mariusz"]przydałby się kącik klubów zaprzyjaźnionych z Newcastle i ewentualne linki do ich fan clubów oraz kluby (mówiąc delikatnie których nasi kibice  nie dażą wielką sympatią)...[/quote]

Chodzi Ci o taka sekcje w linkach czy osobny dzial? Jesli dzial to co mialoby sie tam znalezc oprocz linkow?

[b]@EDIT[/b]

[quote="mariusz"]2.kto pisze o championshipie troszke daje ciała bo gram w niego ostro a te rady to troszke na wyrost są....jedynie treningi zasadniczo są ok. [/quote]

Wydaje mi sie, ze Kacik CM jest dobry chociaz dawno nie gralem juz w CM 01/02. Pamietam, ze jak Stachu mi go dawal to bardzo przypadl mi do gustu Very Happy . Mariusz napisz dokladnie o co Ci chodzi...

Ostatnio zmieniony przez Krzychu dnia 7.10.2004 22:58, w całości zmieniany 1 raz

Odpowiedz z cytatem
2.kto pisze o championshipie troszke daje ciała bo gram w niego ostro a te rady to troszke na wyrost są....jedynie treningi zasadniczo są ok.

To ja zająłem się kącikiem CM'a i nie bardzo wiem co rozumiesz przez "dawanie ciała"? Rady dotyczą CM 01/02 i wydaje mi się, że są one na tyle rzetelne i trafne, że formuła "dawanie ciała" jest tu nie na miejscu... Możesz sprecyzować co tak Ci nie przypadło do gustu w tym dziale? Wytłumacz,proszę, które rady są tam na wyrost... Question

Odpowiedz z cytatem
Post już się tłumaczę.... 
ad.1 tzn. kącik dla zaprzyjaźnionych klubów...linki + krókie historie...  znienawidzone kluby - karykatury, piosenki, dowcipy itd.

ad.2 championschip manager   dabizas to największa "parówa" w składzie zdecydowanie najsłabsze noty ,   speeda radze siępozbyć także co do roberta i bellamy'ego zgoda w 100% to są gwiazy a shearer co prawda strzela bramki ale rozglądałbym się już za nowym napastnikiem...to w zasadzie tyle moich uwag...pozdrawiam redakcje aha a lua lua przy dobrym treningu można opchnąć nawet za 9mln funtów

Odpowiedz z cytatem
Ogólnie nasza strona jest OK, ale buszowałam właśnie na stronie oficjalnej NUFC i urzekł mnie ich sklepik z gigantyczną ofertą. W związku z czym mam pytanie. Czy na naszej stronie nie dałoby się zrobić choćby namiastki takiego sklepu? Smile  No wiecie święta idą.

A jeśli nie to polecam, pooglądajcie sobie ich ofertę, czasami jest zaskakująca.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Wchodzac na Waszą stronkę nie ukrywam,że spodziewałem się czegoś innego,ale musze powiedzieć,że jestem baaaaaaardzo mile zaskoczony Wink Newcastle United jest drugim,po Manchesterze United,rzecz jasna,klubem angielskim,któremu kibicuje ,a co za tym idzie niezmieernie cieszy mnie fakt powstawania takich stronek jak ta . Stronka bardzo fajna,ciekawa koncepcja budowy ,a przede wszystkim sympatyczna atmosfera coprawda wśród małego,ale .. jednak grona kibiców Smile ( Nie to co na forach Arsenalu Very Happy) .

Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
to bez wątpienia jest najlepsza polska stronka o Newcastle, tak trzymać.
jestem na niej od niedawna (i pierwsze co zrobiłem, to złamałem kilka zasad regulaminu Wink ), ale od razu przypadła mi do gustu.
fajny klimat, szczególnie na forum, tylko szkoda, że tak mało osób się na nim wypowiada.
 ogólnie, stronka super. pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
Powiem wam, ze jak dokopałem się do tej stronki, to mile mnie zaskoczyła jej wizja. Nie ma zbyt wielu dzieci, choc ostatnio troche sie ich mnozy, bo do klubu przybył pewien pan (bynajmniej nie chodzi o akwizytora ani o komornika Wink). Fajnie byłoby, gdyby chociaż jakies linki z bramkami były wrzucane, bo nie wszystkie bramki są na stronie.

Odpowiedz z cytatem
ja jako najmłodszy w tej małej subkulturze (9 lat) jestem przewodniczącym tych dzieci, co to się nie znają na piłce i kibicują tylko Kluivowi

jak możesz Quite  Very Happy   Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem

czy ja np. , chociaż jestem na stronie od miesiąca, to  wyglądam na fana Kluiva Surprised ?

Odpowiedz z cytatem
oprócz  nicka, avatarka i podpisu nikt by tak nie pomyślał Smile

tak na serio, to mądrze mówisz i nie wyglądasz na jakiegoś specjalnego fana Kluiva. Nie to co ja :]

Odpowiedz z cytatem
Kluivert jest moim faworytem i (prawie) zawsze nim był.
rzeczywiście, nie ukrywam, że zainterwsowałem się tym klubem od kiedy Pat się tu sprowadził (a co? nie można?). tak jak kiedyś byłem fanem Barcelony tak teraz jestem fanem Newcastle (i zostanę z wami przez najbliższe 3 lata Mr. Green ) i jak sobie z kolegami obstawiamy wyniki meczów to zawsze mówie, że wygra NU i twierdze, że nie ma lepszego klubu. a jak ktoś ma coś przeciwko, to jego problem.

nie powiem, ta strona też przyczyniła się do tego, że lubie teraz NU, to jedna z najlepszych stron, na jakich kiedykolwiek byłem, chwała wam za to

Odpowiedz z cytatem
Odezwały się dzieci, nawet nie wywoływane. Uderz w stół... Wink A tak poza tym, dzieci i ryby... Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Ja mam pytanko jedno: Dlaczego nie moge dodawac komentów w newsach?? Straszne!! Nie moge sie wypowiedziec na bierzące tematy:( Juz tak od wczoraj rano (od 25.01)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
[quote="SholaAmeobi"]Ja mam pytanko jedno: Dlaczego nie moge dodawac komentów w newsach?? Straszne!! Nie moge sie wypowiedziec na bierzące tematy:( Juz tak od wczoraj rano (od 25.01)[/quote]
U mnie jest wszystko w porzadku. Przed chwila dodalem komentarz zeby sprawdzic czy wszystko jest OK i dzialalo. To pewnie jakies chwilowe klopoty jesli dalej masz z tym problem skontaktuj sie ze mna.

Odpowiedz z cytatem
nie wiem czy ktos to zauwarzyl ale ten temat jest jednym z najspokojniejszych i moim zdaniem jednym z najfajniejszych tematow bo wszyscy pisza cos milego oprochz Sholi ameobiego ktory nie moze dodac komentarzy przykra sprawa ale powodzenia  Wink

Odpowiedz z cytatem
ja myślę że powinniście jeszcze zamieścić bramki nufc z meczy i kącik z klubami zaprzyjażnionymi i znienawidzonymi.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Ja mam takie pytanko. Nie dało by się zrobić takiej opcji "Nieprzeczytany post", jak sie wchodzi po jakimś czasie na forum to się można po gubić.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy hehe...Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny