Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 6 z 7
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
[S] Stowarzyszenie Toon Army Poland - 2011 podejście drugie
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
[quote="Papug"]Jak dla mnie wypowiedź Marcina spójna i logiczna. Od dawna czuć w powietrzu niechęć, w szczególności Dajera do Marcina. To na pewno nie wyjdzie nam na dobre.[/quote]
[quote="Papug"]Największy problemy we wszystkim widzi Division Warsaw, bez urazu chłopaki.
[/quote]
Papug piękny kawalerze ja przynajmniej mam odwagę i piszę, gdy mi się coś nie podoba. Gdzie ja widzę we wszystkim problemy? To że Tobie się wszystko podoba to dla mnie fenomenalna informacja. Innym nie do końca może się podobać, ale Ty jesteś wielki pan moderator, więc co możesz? Musisz siedzieć cicho.
Ja do nikogo żadnej personalnej niechęci nie mam. Piętnuje tylko pewne zachowania, brak działań, wytykam pewne niespójności i za chwilę po raz kolejny to uczynię bez względu na to, czy znowu napiszesz o jakiejś niechęci do kogoś czy nie...

Zatem...

<fanfary>

Nareszcie doczekaliśmy się wypowiedzi na kilka spraw. Nie no chyba żeś kleił tego posta pół nocy albo z nocki wróciłeś  Wink
Z tej przyczyny będę miał na uwadze, że umysł o tak nieludzkiej godzinie nie funkcjonuje na pełnych obrotach.

[quote="Marcin"]Dobra odpowiem cytatem kto sobie co przypisuje...

Marcin napisał:
    Dzialamy z NUFC.PL tu juz prawie dziesiec lat i jestem dumny, ze zawsze przez ten okres mielismy konkretna, ambitna grupe ludzi, ktory chca zrobic cos dobrego i tak samo jest teraz.

nibykibic napisał:
    gdyby nie bylo division warsaw to oprocz tych internetowych wpisow jasiów napinaczy nic by nie bylo[/quote]
yyy....??? To było do mnie? Cytujesz Bartka odpowiadając na moje stwierdzenie? Ja - o ile dobrze pamiętam - nigdzie nie napisałem, że Division Warsaw to jest debest i wszystko tutaj jest dzięki tej grupie, więc jeśli możesz, to odpowiadaj na moje zdania swoimi słowami a nie cytujesz mi innych użytkowników...

[quote="Marcin"]Lubisz takie historie, wiec ja opisze. Na poczatku Marek mial strone nufc.gower.pl, ale po kilku m-cach postanowil ja zamknac i przekierowal na nasza. Po jakims czasie znowu powrocil ze swoja strona, ale po kilku mcach znowu postanowil ja zamknac i dolaczyc do NUFC.PL. [b]Od tej chwili wspolpracowal z nami prawie 4 lata, az nagle pewnego dnia sluch o nim zaginal[/b]. Nikt w redakcji nie wiedzial co sie z nim dzieje, wiec po kolei wyslalem wiadomosc na gg,  PW i maila czy wszystko z nim w porzadku, ale nie dostalem zadnej odp. Ponad rok pozniej pojawil sie z konkurencyjna strona. Marek nigdy nie powiedzial mi, ze mu cos nie pasuje, wiec nie wiem czy tak bylo czy wygrala chec posiadania czegos wlasnego. Zostaje mi uszanowac jego decyzje [/quote]
Ubawiłem się tym stwierdzeniem, które wyboldowałem. Nie no trzeba zgłosić sprawę do programu "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie"! Marku, jeśli nas teraz słyszysz: my tu wszyscy prosimy, wróć do NUFC.PL, daj jakieś znaki życia, pewnego dnia nagle ulotniłeś się jak kamfora. Jeśli ktoś widział Marka proszę o wiadomość na PW! Jestem wręcz niewyobrażalnie ciekawy jaka jest wersja "zaginionego" Marka i chyba coś ta historyjka powinna brzmieć inaczej...

[quote="Marcin"]Jesli jestes taki przeciwnikiem ukrytych for dlaczego prosiles o stworzenie ukrytego forum stowarzyszenia? Ten swiety Graal to forum redakcji. Jesli ktos nie wie "redakcja" to grupa osob, ktore dobrowolnie zglosily sie do tworzenia NUFC.PL. Tak, wtedy kiedy byly info o naborze, na ktore nie pofatygowaliscie sie odp. Tak, mamy ukryte forum, do ktorego dostep maja... (no zgadnijcie) tak! redakcja. Sa tam dane kontaktowe do redaktorow, organizujemy sobie tam prace, w koncu chcemy zeby to mialo sens, a nie wymieniac wszystkich wiadomosci miedzy nami na privach i PW. [/quote]
Ja chciałem ukryte forum? Czy może taki był pomysł wszystkich w Łebie?
Nie wiem czy zauważyłeś, ale wiele myśli i wątków i tak piszę na otwartym, bo tam na tym ukrytym forum to nie wiem czy do 2013 roku pofatygowałbyś się z odpowiedzią, dlatego celowo tutaj pisze swoje żale i uwagi. Co do Waszego ukrytego, redakcyjnego forum to OK. Miejcie, piszcie sobie do woli, tyle że nie zapominajcie o reszcie, która odwiedza stronę. Tak jak napisał Pepel: teraz bierzecie się za robotę strony O TAP, bez wiedzy TAP. Jemu też odpiszesz, że jest krzykaczem i niech siedzi cicho?

[quote="Marcin"]Skonczmy ta hipokryzje. Wiele relacji ze zlotow, turniejow, wyjazdow pojawilo sie na stronie dlatego, ze namowilem Was - opiszcie zlot/turniej moze jak ktos przeczyta to uzna, ze to cos dla niego. Kilka razy Eljot prosil mnie o dodanie newsa i to robilem, a pozniej reprezentacje TAP w redakcji przejal RIQ, ktory mial dodawac info o wspolnym kibicowaniu i dzialalnosci. Caly czas w ramach "Swojego czlowieka w redakcji ma kazda grupa kibicowska jest nim wyzej wymieniony Riq. Nie wszyscy zauwazyli, ze klub ma w nazwie United i kazdy kto chce zrobic cos dobrego dla polskiej spolecznosci kibiców i chce dotrzec do podobnych osob moze wyslac Radkowi tekst, ktory bedzie opublikowany." Nie wierze, ze RIQ odmowil komukolwiek z Was dodania tekstu.
[b]Odp na pytanie czy chodzilo o realny brak mozliwosci dodawania informacji czy zbyt duza dume jest raczej prosta.[/b]

Czy zmiana z wysle tekst, RIQ doda -> dodam sam tekst wnosic jakies nowe mozliwosci? IMO nie, a im wiecej osob wiekszy chaos, ale ok. Nie ma lepszych gorszych i jak Wawa ma dostac dostep, chce chce byc fair i dac tez reszcie. Wyslalem dane do konta Toon Army Poland 4 reprezentantom:
RIQ - Torun
Eljot - Warszawa
przemekdwa - Lublin
MaTTiX - Gorny Slask [/quote]
I co? Jednak można? Można! Korona spadła z głowy? Podejrzewam, że nie. Szkoda, że o taki banał jak zrobienie dostępu dla każdej grupy kibiców (szczególnie tych jeżdżących na turnieje/zjazdy) trwa ponad rok... To co tu mówić o poważniejszych sprawach. Człowieku życia nam zabranie niebawem...
Co do zdania wyboldowanego to rozumiem, że zachciało Ci się troszkę kpiny tak? Czytaj czasem posty o innej godzinie niż 6 rano to i procesy myślowe będą szybciej kojarzyły pewne fakty. Sam RIQ napisał, że nie jest to dobre rozwiązanie, bo: nie może potem edytować posta, gdy podpisze go ksywą osoby faktycznie piszącej artykuł, no i RIQ - wyobraź sobie - też ma swoje życie i nie siedzi - jak to uważasz - podobnie jak Marek aż 24h przed kompem. Wydaje mi się, że jak mamy coś do wrzucenia na stronę to powinniśmy to robić od razu a nie czekać aż kolega wróci z wakacji albo z popijawy weekendowej np.

[quote="Marcin"]1) Podzialy kliki, obgadywanie za plecami. Czlowieka, ktory pomagal organizowal 1 zjazd nazywa sie CWEL... I nie jest to w ramach zartu, pozdrowienia Papug, koledzy Cie bardzo szanuja

2) Sztuczny podzial zjazdowicze vs userzy NUFC.PL, wywyzszanie sie ponad innych uzytkownikow strony
- na kazdym kroku podkreslanie jak lepszym jestem kibicem, bo jezdze na zjazdy. Ja chociaz na nich bylem nie moge juz sluchac tego cwaniactwa, a nie co dopiero ktos kto na nich nie byl. Kilka lat temu kiedy jeszcze pomagalem przy org zjazdow, pamietam jak namawialem osoby ze strony jak czesto slyszalem "nie bede jechal na spotkania kolka wzajemnej adoracji", "nie chce mi sie jezdzic na popijawy elity". Niektorzy dalej wola desperacko akcentowac swoje kompleksy krzyczac jak jak lepszym jestem kibicem od reszty, a pozniej drapac sie po glowie dlaczego nikt z tych do ktorych krzycza nie przyjezdza. Wizerunek zjazdow i dzialalnosci Toon Army Poland siegnal dna i coraz mniej osob zaczyna wierzyc, ze na zjazdy jezdza wyjatkowi kibice i brac w tym udzial. Ewidentnie widac to po milczeniu w komentarzach / dosadnej odp dlaczego nie.
- NUFC.PL podaje info o zlotach, ale na zlotach NUFC.PL jest niemodne, bo tam nikt sie nie zna, wiec punktem honoru jest nie uzywac komentarzy. Kiedys inny uzytkownik strony to byl "brat po szalu", ktory potencjalnie mogl do mnie dolaczyc na zjezdzie. Teraz to jest tylko kibic nizszej kategorii w kapciach.

3) Traktowanie swiezych zjazdowiczow - niby chce sie nowych twarzy, ale pod warunkiem, ze pasuja do towarzystwa. Tutaj nie ma podejscia kibicujesz temu samemu klubowi dolacz do nas, niewazne kim jestes jestes kibicem tego samego klubu albo pasujesz i stajesz sie jednym z grupy albo jestes powietrzem. Pozdrowienia dla Arenciaka, z ktorym nie rozmawial prawie nikt oprocz paru osob. Nic dziwnego, ze widzielismy go 1 i ostatni raz jak wiele innych osob.

4) Ile razy widzialem, ze ktos przyjezdzal i widac, ze chcial pogadac o Newcastle, zyl tym sledzil strone i chcial wymienic mysli i jak bardzo szybko zauwazal jak sie rozczarowal. Im pozniejszy zlot tym tym mniej tematu Newcastle, a jesli sie pojawia to glownie zeby krzyknac Hughton/Pardew out/nabluzgac na pilkarzy. Co sie stalo z klimatem pierwszych zjazdow, gdzie chodzilo o NUFC bardziej niz o zrobienie kolejnej flaszki w gronie tych samych geb.

5) Redakcji, ktora dobrowolnie poswieca swoja czas zeby zrobc cos dla innych i budowac ta strone nie szanuje sie kompletnie. "-Nie bede przegladal zadnego stylebooka -Kazdy kto ma uprawnienia to zrobil -Daj nam uprawnienia -Ok ale stylebook -Nie, daj Division uprawnienia. Jestesmy najwieksza grupa i musimy miec wladze", Jestem lepszym kibicem niz jakis Rivv czy Serrano", "pisac newsy?wiekszosc newsow to jest kopiuj wklej" Jesli chodzi o moj wysilek to mam to w dupie, ale kiedy pisze sie tak o reszcie redakcji zostalem tu wczesniej wywolany do odp.   [/quote]
No nie wiem od czego zacząć... Zaskoczyłeś mnie. Jesteś lepszy niż Hans Christian Andersen. Zastanów się nad wydaniem  twórczości baśniopisarskiej. Ja chętnie ją kupię.
1) Starczyło tylko odwagi, aby napisać słowo CWEL i coś o Papugu? Tylko tyle masz tych rewelacji rodem z pudelka i pomponika.pl ? Jak w każdej grupie jedni lubią się bardziej, inni mniej i tu nie chodzi o Papuga, bo wymieniać możnaby długo. Tylko nie wiem co to wnosi do sprawy i jaki to jest wielki problem w funkcjonowaniu NUFC.PL, jeżdżeniu na zjazdy/turnieje etc...

2) Ładnie to sobie wytłumaczyłeś na swoje potrzeby. Dedukcja najwyższych lotów. To ja w takim razie od drugiej strony. Mam się chować i nie przyznawać, że pojawiam się na zlotach/turniejach itp? Kiedy to zrozumiesz, że najłatwiej siedzieć sobie w pokoiku, wejść w komentarze, pobluzgać na kilka osób i napisać, a jak: a kim ty jesteś? myślisz, że jesteś lepszy bo gdzieś tam pojechałeś? Trudniej już ruszyć dupę i "porozmawiać" na podobnym poziomie jak w komentarzach. Nagle nie mam 18stu lat, mam w tym czasie wyjazd, nie dostanę urlopu, nie mam kieszonkowego, zrywam tulipany. Osobiście lepiej mi się rozmawia, wymienia poglądy, nawet jak się z kimś nie zgadzam, z osobą, którą znam, bo ją widziałem. Internetowi trolle mają to do siebie, że wyznają zasadę " cwany w necie, gapa w świecie" (czy jakoś tak to leciało)... I nikt się nie wywyższa, tylko jak ktoś ci wali wiązankę, że uszy więdną to pierwsza propozycja jaka pada jest: człowieku przyjedź na zlot, poznaj nas, pogadajmy, może zmienisz opinię, może nie ale - na Boga - nie kozacz przez internet. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia, idź na facebooka i tam się wypisz jak pali ci się klawiatura...

3) Nie wiem... Jesteśmy kółkiem pedagogicznym? mamy po 12 lat? Leczymy się z kompleksów? Świat nas przytłacza? Nie umiemy otworzyć się na Świat? No proszę... Niektórzy wymagają specjalnej troski? Spacerów po lecie? Czytanki na dobranoc? A może wystarczy tylko chcieć rozmawiać? ... tak mało czy aż tak dużo?

[quote="Marcin"]Pozdrowienia dla Arenciaka, z ktorym nie rozmawial prawie nikt oprocz paru osob. Nic dziwnego, ze widzielismy go 1 i ostatni raz jak wiele innych oso[/quote]
Dobry przykład! A Ty z nim rozmawiałeś, że takie rewelacje nam przekazujesz? Może Arenciak niech sam za siebie wypowie się, podejrzewam, że nie potrzebuje adwokatów... Z tego, co pamiętam ja, jak i Ci co byli w Wałpuszu to Arenciak nie sprawiał wrażenia wyalienowanego. Pierwszej nocy chyba wygadał się ze wszystkimi i to porządnie, nie wspominając już, że integrację zaczął duuużo wcześniej niż my. Zapominasz jeszcze kolego o tak istotnych faktach, że był z osobą towarzyszącą a tak ogólnie to przyjechał ze swoją grupą znajomych, przy okazji niejako mając możliwość przebywania od czasu do czasu z nami. Ty też jak gdzieś jedziesz z kolegami i nagle spotykasz innych znajomych to zostawiasz tych , z którymi przyjechałeś i idziesz w tango na kilka nocy z dopiero co spotkanymi znajomymi?... Trochę ogarnięcia...

4) Każdy ma prawo wygłaszać to, co chce. Mamy nie mówić "Pardew Out", bo to odstrasza innych? Co za niedorzeczność?! Z racji tego, że ostatnio rzadko wpadasz na nasze spotkania to może nie wiesz, ale jest i czas na "Pardew Out", jest i czas na omówienie bieżącej polityki klubu i aktualnych wyników sportowych, ale przecież nie samym Newcastle człowiek żyje... Mam jechać na zlot i nawijać o piłkarzach, klubie, wynikach, rekordach 24h na dobę? Daj żyć człowieku. Mamy przecież NUFC.PL i tu też wymienia się poglądy a nie tak jak myślisz, że tylko są kłótnie i waśnie...

5) Redakcji nikt nie szanuje? A kto szanuje resztę użytkowników, gdy koteria nie widzi powodów, żeby czasem poinformować o planach strony na przyszłość? Nie wiem, kto pisze, że jest lepszym czy gorszym kibicem. Ja tylko zaznaczyłem, że swego czasu byłem w redakcji i trochę dla strony zrobiłem, co zresztą widać do dziś. A co mnie spotkało w zamian? Pisanie do "kolegi Radka" i łudzenie się, że może nie wyjechał na tydzień w góry i doda mi jakiś tam artykuł...

[quote="Marcin"]Sugerowalem delikatnie na zjazdach, ze moze nie wszystko jest ok, a jak napisalem wyzej, ale zaczynala sie postawa pasywno-agresywna. Zawsze mozna krzyknac "znowu sa te same geby, bo Marcin nie dal billboardu na cala strone i reklamy w TV i radiu" (tylko ze frekwencja jest od lat taka sama, a 5 lat temu nie bylo podwieszonych newsow, i bannerka zlotowego miesiacami nad newsami)! "No i musialbym wyslac newsa do RIQa, nie moglbym go dodac sam - to wszystko przez niego". Tylko czy to cos zmieni? Jak potrzebujecie kozla ofiarnego smialo, nie mam zamiaru dalej odpisywac na czepianie sie kazdego mojego slowa i obracanie go tak zeby mnie zdyskredytowac. [/quote]
Jak zwykle masz inklinacje do wyolbrzymiania problemów.  Piszesz, że żalimy się o to pisanie do RIQ a kilkanaście wersów wyżej dajesz uprawnienia każdej grupie? Czyżby zadziałał syndrom godziny 6 rano? Napisałem na początku, że będę brał poprawkę na to, więc tutaj uczciwie oszczędzę Twoją osobę...

[quote="Marcin"]Z INNEJ BECZKI
Pisalem na poczatku tygodnia do Eljota i podziele forum na kategorie jak Zjazdy, Turnieje, etc + Kategorie dla grup lokalnych jak Eljot w przyszlym tyg bedzie mial czas je poprzenosic. [/quote]
Brawo! Co za reakcja! Wystartowałeś z bloków niczym Bolt w finale olimpijskim!

Cytuje poniżej Eljota (data napisania postu: [b]8.02.2012[/b])
[quote="ViSNiAL vel Eljot"]Najwyższy czas na decentralizację na stronie! Umożliwmy już sprawdzonym przecież osobom, którym się jeszcze chce i poświęcają nawet resztki swego czasu, zrobienie osobiście czegoś konstruktywnego, bez czekania aż ktoś inny znajdzie czas na dodanie tego na stronie.
Każdy ma życie poza stroną, ale nie może tak wiele rzeczy zależeć od jednej osoby. Nie marnujmy tego ludzkiego potencjału i energii! Bo każdy zapał, co rusz natykając się na kolejne ograniczenia, słabnie i wreszcie wygasa...[/quote]
Ile to minęło panie Andersen? Bo coś nie mogę się doliczyć... To są te Twoje działania na rzecz rozwoju strony i podwaliny Stowarzyszenia? Rozumiem, że przeoczyłeś posta Eljota w nawałnicy mojego forumowego słowotoku i niestety dopiero teraz miałeś okazję go zauważyć tak? No dobrze, nic się nie stało Hansie Christianie. Wszystko będzie dobrze. Zatem Eljot zajmie się porządkowaniem spraw na forum a Ty możesz oddać się swojej nowej dyscyplinie - pisaniu bajek.

[quote="Marcin"]    falcker napisał:
    co z tymi linkami?

Mysle, ze dogadalismy sie w tej sprawie z MaTTiXem w sobote i czekam na wspolprace jak wroci z wakacji. Ktos chce poznac wszystkie detale zeby zobaczyc, gdzie moze zasiac ziarno niezgody miedzy nami i to zepsuc?[/quote]
Oczywiście, że chcę poznać wszystkie detale a co myślałeś? Do tej pory był to temat tabu a teraz nagle już "dogadalismy sie w tej sprawie"... Co się stało się, że jednak udało się? Już jesteście po wymianie wszystkich zasług dla Toon Army Poland i możecie normalnie wymienić się linkami? No proszę jaka przemiana! Ty tak serio z tymi zmianami czy to syndrom godziny 6 rano i za chwilę będziesz prostował niektóre wypowiedzi?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Panowie, zwykle nie wtrącam się między wódkę a zakąskę, ale według mnie takie "wyrzucanie brudów" na forum publicznym raczej nie pomoże w założeniu Stowarzyszenia. Będziecie mieli okazję do wyjaśnienia sobie wszystkiego już za tydzień, bo takim zachowaniem na pewno nie sprawicie, że kolejne osoby będą chciały wziąć udział w jakimkolwiek wyjeździe...

Tak więc proszę, zakończcie to tu i teraz, bo nie do tego miał służyć ten temat.

Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że ten temat właśnie ma służyć wymianie poglądów, polemice na temat kierunku rozwoju FC. A że przy okazji trzeba wyjaśnić kilka kwestii to już inna sprawa. Mam wrażenie, że taka mała terapia szokowa była potrzebna, bo coś czuje, że teraz ruszy się coś w temacie. Oby...

Odpowiedz z cytatem
Swojego czlowieka w redakcji ma kazda grupa kibicowska jest nim wyzej wymieniony Riq. Nie wszyscy zauwazyli, ze klub ma w nazwie United i kazdy kto chce zrobic cos dobrego dla polskiej spolecznosci kibiców i chce dotrzec do podobnych osob moze wyslac Radkowi tekst, ktory bedzie opublikowany.

Ps. Podoba mi sie pomysl obsadzania czlowieka kazdej grupy w organizacji. Powodzenia! Jak juz obsadzicie tak reprezentantami kazdej grupy klub Newcastle United, Wyborcza i Skysports dajcie znac takie uklady na pewno sie przydadza[/quote]
Eljot potwierdził mi otrzymanie uprawnień... Zastanawiam się właśnie jak się ma to do tej wypowiedzi powyżej?... Jeszcze kilka dni temu z uporem maniaka wmawiano nam, że kolega Radek jest od wszystkiego i że tak jest najlepiej i że mamy swoje rządy wprowadzać co najwyżej w Wyborczej... Potem jak gdyby nigdy nic każdy przedstawiciel grup kibicowskich otrzymał uprawnienia. Trochę brak w tym wszystkim konsekwencji. Skoro regularnie Eljot i jego prośby były olewane od czasów zlotu w Wałpuszu to i teraz przydałoby się trzymać fason i dalej być głuchym i niewidomym na kilka głosów wyrażających niezadowolenie...  Nie wiem sam jak mam to interpretować... Ściskanie tzw. władzy w ręku i wszyscy z zewnątrz to potencjalni wrogowie? Wywrotowcy chcący obalić jedyną i słuszną władzę? Trochę to dziwne zagranie, tym bardziej, że jak wiemy za kilka dni rozpoczynamy kolejny zlot kibiców... Czyżby działanie pod publiczkę?...

PS. Mamut zabieracie te wszystkie papiery do Soliny odnośnie Stowarzyszenia?

Odpowiedz z cytatem
Kurde Dajer, to może wasze podejście do tego tematu jest tu problemem. Każdy inny regionalny fan club nie miał żadnych problemów i nikt się nie kłóci oprócz was.

Osobiście mam dużo zastrzeżeń co do Twojego zachowania jednak wolę powiedzieć to osobiście jak się spotkamy.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
[quote="Papug"]Kurde Dajer, to może wasze podejście do tego tematu jest tu problemem. Każdy inny regionalny fan club nie miał żadnych problemów i nikt się nie kłóci oprócz was.

Osobiście mam dużo zastrzeżeń co do Twojego zachowania jednak wolę powiedzieć to osobiście jak się spotkamy.[/quote]
a gdzie my się spotkamy jak Ty nigdzie nie jeździsz?  Laughing
Nie myl kłótni z wymianą poglądów i polemiką.

[quote="Papug"]Każdy inny regionalny fan club nie miał żadnych problemów[/quote]
Jaja se robisz czy o drogę pytasz? Czytałeś ten temat uważnie czy tak jak lektury w podstawówce, co drugą stronę?
Może wróć się do pewnej wypowiedzi Mattixa i jeszcze raz przemyśl jak to jest z tymi regionalnymi FC...

Odpowiedz z cytatem
Skąd wiesz jak czytałem lektury w podstawówce? Jak Mattix wróci z urlopu to niech napiszę, czy swój problem załatwił czy nie. Moim zdaniem wszystko da się załatwić tylko trzeba umieć odpowiednio rozmawiać, a nie podchodzić do tematu jakby ci się wszystko należało z góry włącznie z pocałowaniem ręki za Twoje wielkie zasługi.

Taki sposobem za wiele nie zdziałasz.

Jak tylko mogę to jeżdżę na zloty czy turnieje, ale mam też swoje życie. Nie jeżdżę tam by pokazać, że jestem najlepszym kibicem NUFC, a inni siedzący w domu to leszcze, jeżdżę tam by pogadać o klubie i poznać nowych braci po szalu, a tego jest niestety jest coraz mniej.

Może warto spojrzeć na słabą liczebność na zlotach nie tylko przez pryzmat lenistwa innych kibiców ale też na swoje błedy, bo nie ukrywam ich jest u NAS dużo.

Odpowiedz z cytatem
[quote="Papug"]Skąd wiesz jak czytałem lektury w podstawówce? Jak Mattix wróci z urlopu to niech napiszę, czy swój problem załatwił czy nie. Moim zdaniem wszystko da się załatwić tylko trzeba umieć odpowiednio rozmawiać, a nie podchodzić do tematu jakby ci się wszystko należało z góry włącznie z pocałowaniem ręki za Twoje wielkie zasługi.[/quote]
Panie moderatorze przecież Mattix napisał swoje żale w tym temacie, to po co twierdzisz, że nie ma problemu. Masz kłopoty z czytaniem? Poza tym chodzi o sam fakt, że czegoś nie udawało się załatwić od dłuższego czasu a wystarczyło tylko napisać kilka zdań na forum i nagle porozumienie wisi w powietrzu... Widzisz jak czasem niewiele trzeba?

[quote="Papug"]Jak tylko mogę to jeżdżę na zloty czy turnieje, ale mam też swoje życie. Nie jeżdżę tam by pokazać, że jestem najlepszym kibicem NUFC, a inni siedzący w domu to leszcze, jeżdżę tam by pogadać o klubie i poznać nowych braci po szalu, a tego jest niestety jest coraz mniej.[/quote]
Ktoś jeździ po to, by pokazać, że jest najlepszym kibicem? W jaki sposób to robi? Ktoś nie ma swojego życia? Każdy ma! Myślę, że zarezerwowanie kilku dni na zlot, który odbywa się raz w roku to wcale nie jest Mission Impossible... No ale to najlepszy argument: mam swoje życie, praca, zakon, pielgrzymka, remont, egzamin, pobór do wojska... Zapewne wystarczy chcieć i to wszystko. Ja broń Boże nikogo nie namawiam ani nie wyciągam na siłę za rękę na zlot, ale mimo wszystko mógłbyś sobie darować te populistyczne hasła. Masz na myśli jakieś konkretne błędy? To napisz o nich, czy dalej będziemy prowadzić dyskusję o ogólnikach? Takich osób właśnie nie rozumiem. Masz jakieś ale? Napisz o tym, co jest wg Ciebie nie tak. Hasełka typu: to nasza wina, nie jesteśmy tutaj bez winy, szukajmy winy u siebie, to nie tylko lenistwo innych, uderzam się w pierś, nic nie wnoszą do tematu...

Odpowiedz z cytatem
To piszę co mnie denerwuję, oczywiście jest to moja subiektywna ocena, nie musisz się z nią zgodzić.

- traktowanie innych z góry;
-praktyczny brak rozmów na temat klubu, jedynie  teksty typu"Padrew  to chuj i niech spierdala"
- nie jesteś osobą kontaktową, ciężko z Tobą nawiązać jakąś poważniejszą rozmowę
- traktowanie zlotu jako głównie okazji do picia, zapominanie w jakim celu tam jedziemy ( zauważyłem to dosyć dawno temu)

na pewno jeszcze więcej dałoby radę napisać, jednak jestem w pracy i nie mogę za dużo czasu na to poświęcać.

a i jeszcze jedno, moim zdaniem nie nadajesz się na prezesa Stowarzyszenia Toon Army Poland, jesteś osobą za bardzo konfliktową. Bez urazy oczywiście.

Odpowiedz z cytatem
[quote="Papug"]To piszę co mnie denerwuję, oczywiście jest to moja subiektywna ocena, nie musisz się z nią zgodzić.

- traktowanie innych z góry;
-praktyczny brak rozmów na temat klubu, jedynie  teksty typu"Padrew  to chuj i niech spierdala"
- nie jesteś osobą kontaktową, ciężko z Tobą nawiązać jakąś poważniejszą rozmowę
- traktowanie zlotu jako głównie okazji do picia, zapominanie w jakim celu tam jedziemy ( zauważyłem to dosyć dawno temu)

na pewno jeszcze więcej dałoby radę napisać, jednak jestem w pracy i nie mogę za dużo czasu na to poświęcać.

a i jeszcze jedno, moim zdaniem nie nadajesz się na prezesa Stowarzyszenia Toon Army Poland, jesteś osobą za bardzo konfliktową. Bez urazy oczywiście.[/quote]
Ja się tak szybko nie urażam w przeciwieństwie do innych...
Trochę wyolbrzymiasz te problemy. Nikt nie jest dzieckiem. Wiadomo przecież, że dla większości osób to jest urlop a nie okres wakacji i przerwy w edukacji. Temat picia to sprawa każdego z osobna. Nikt nikomu nie wlewa browaru ani wódy na siłę (o czym chyba miałeś okazję się przekonać). Co do rozmów nt. klubu etc to już wypowiadałem się wcześniej na ten temat. Generalnie o wszystkim się rozmawia, nie wiem po co skupiasz się tylko na Pardew, piciu, brakuje jeszcze gwałtów i palenia okolicznych wiosek..
Co do stowarzyszenia to przecież go nie ma, więc nie wiem w czym problem?  Laughing  Widzę kolego, że mało w życiu konfliktów widziałeś. Nie zapominaj, że gdybym w tym temacie paru spraw nie poruszył to mielibyśmy status quo równo rok po ostatnim zlocie. Dla Ciebie to rozwój? W sytuacji, gdzie wszystko trzeba mozolnie wypisać na forum, żeby to odniosło jakiś skutek?
A na prezesa widziałbym m.in. Ciebie - młody, zdolny, operatywny. Nic nie stoi na przeszkodzie, tylko pojaw się, gdy będą wybory, bo tak zaocznie to chyba nie za bardzo można...  I to nie jest żadna ironia, żeby nie było (na prezesa samemu się nie można wybrać, ja też tego nie uczyniłem).

Odpowiedz z cytatem
Jako że zostałem wywołany do tablicy ,postaram się napiszać parę zdań. Po wypowiedziach w tym temacie i wymianie paru PW dotyczącej wizji rozwoju , współpracy i działania strony nufc.pl , TAP-u i oczywiście South Boys ,bo nie łudźmy się na tym najbardziej mi zależy [b]doszliśmy z Marcinem do porozumienia.[/b] Dostałem uprawnienia redaktorskie ,abym miał możliwość dodawania "niusów". Lecz ja z nich korzystać na razie nie będę ,uważam że spójna informacja od RIQ jest wystarczająca ,a dzielnie takich informacji na 3/4 newsy tylko zaśmieci i nie dotrze do większej ilości zainteresowanych czytelników. Natomiast jeśli powstaną poddziały tam będę umieszczać drobne ogłoszenia parafialne - i wszyscy zainteresowani będą sobie mogli poczytać o lokalnych wydarzeniach ,co więcej chce aby każdy z South boysów zwłaszcza tych z długim stażem miał możliwość dodawania swojego newsa w naszym poddziale - jak to wyjdzie i czy będą chętni pokaże przyszłość. Wszystkie ustalenia i wizję rozwoju strony oraz wszelkie moje decyzję przekażę chłopakom na najbliższym spotkaniu ,po moim urlopie.

Jedynie czego jest mi żal ,że trzeba było napisać parę ciepłych postów ,aby w końcu można było normalnie porozmawiać i wszystko wyjaśnić. Mam nadzieję że wszystko teraz pójdzie w dobrym kierunku. Wink

Pozdrowienia Panowie !

Odpowiedz z cytatem
Przepraszam MaTTiX, że znowu wywołuję Cię do tablicy, ale jedno zdanie mi tu zazgrzytało. Wiem, że masz wakacje, także odpisz na spokojnie i na trzeźwo najlepiej. Laughing
[quote="MaTTiX"]Po wypowiedziach w tym temacie i wymianie paru PW dotyczącej wizji rozwoju , współpracy i działania strony nufc.pl , TAP-u i oczywiście South Boys ,bo nie łudźmy się na tym najbardziej mi zależy [b]doszliśmy z Marcinem do porozumienia.[/b][/quote]
Ok, najbardziej zależy Ci na South Boys. Gdzie tu miejsce dla Toon Army Poland? Nie za bardzo się odcinacie Panowie przekładając dobro lokalnej grupy ponad rangę społeczności ogólnopolskiej, która nota bene powinna być priorytetem z racji swej definicji? W mojej opinii Wasze działanie straci sens jeśli będzie odizolowane od TAP.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem

Jednym ze zgrzytów był odnośnik na nasza stronę i w gruncie rzeczy o nią chodzi. Jeżeli się uda projekt to moja stronka zostanie przeniesiona tutaj bo już nie będzie potrzebna , jeżeli nie to pojawi się odnośnik Wink

Ostro walczę o działy na forum dla każdej grupy i aby wyznaczone osoby miały swoim dziale moderatorów którzy będą sobie pilnować w nich porządku.

Riqu nie przesadzaj , gdzie się odcinamy? Nie będę wypowiadać się przecież za chłopaków z Białegostoku z którymi nie mam żadnego styku, tylko przekazuje to co chłopaki mówią na spotkaniach. Chyba że uważasz organizację spotkań i walkę o frekwencję za odcinanie się i patrzenie tylko na siebie. Bo według mnie TAP = DW+EL+SB+others( kolejność przypadkowa żeby nie było jakiś niedomówień). Zdaje mi się że w tej wyliczance jeśli np. nasz FC zacznie się rozwijać to chyba wartość Toon Army też. Ale żeby funkcjonowało to jak trzeba musimy mieć poukładane wszystko organizacyjnie w lokalnym gronie i wszystkie Fan Cluby muszą współpracować.

Odpowiedz z cytatem
Chłopaki nie ma co czepiać się szczegółów. Zaraz wyjdzie, że Wy też jesteście jednostki konfliktowe (bez urazy) i do niczego się nie nadajecie  Wink Tutaj najlepiej siedzieć cicho i wmawiać sobie, że "na zjeździe się wszystko obgada i wyjaśni" a potem na żywo będą rozmawiały jak zwykle te same osoby...

Odpowiedz z cytatem
[quote="Dajer"]1) Starczyło tylko odwagi, aby napisać słowo CWEL i coś o Papugu? Tylko tyle masz tych rewelacji rodem z pudelka i pomponika.pl ? Jak w każdej grupie jedni lubią się bardziej, inni mniej i tu nie chodzi o Papuga, bo wymieniać możnaby długo. Tylko nie wiem co to wnosi do sprawy i jaki to jest wielki problem w funkcjonowaniu NUFC.PL, jeżdżeniu na zjazdy/turnieje etc...[/quote]
Tutaj zdecydowanie sie roznimy, ja nie wyobrazam sobie wspolpracy osob, kiedy czesc z nich nazywa sie cwelami. Zwlaszcza kiedy to sa kibice tego samego klubu i ma sie cos robic razem. Dlatego ja trace nadzieje, ze cokolwiek da sie w taki sposob zdzialac. Rozumiem, ze Ty sie w takiej atmosferze odnajdujesz i potrafisz dzialac Smile Pytanie czy te dzialania to bedzie jednoczenie czy dzielenie? Czy to nie bedzie przypadkiem dzialanie hermetycznej, jednowymiarowej grupce, ktora nigdy nie rozwinie sie ponad 10-15 tych samych osob? A potem ladnie wszystko bedzie mozna zrzucic na to, ze kibice sa leniwi czy 100 innych wymowek?

[quote="Dajer"]Piętnuje tylko pewne zachowania, brak działań, wytykam pewne niespójności i za chwilę po raz kolejny to uczynię bez względu na to, czy znowu napiszesz o jakiejś niechęci do kogoś czy nie...[/quote]
W tym co piszesz tez jest duzo niespojnosci i moglbym analizowac kazde slowo, szukac negatywow i Ci je wytykac, tylko po co? Po co nam destruktywne posty, ktore zniecheca nowych?

[quote="Papug"]Nie jeżdżę tam by pokazać, że jestem najlepszym kibicem NUFC, a inni siedzący w domu to leszcze, jeżdżę tam by pogadać o klubie i poznać nowych braci po szalu, a tego jest niestety jest coraz mniej.[/quote]
Papug idealnie trafil w sedno jaka jest roznica miedzy normalnym wyjazdem na zjazd, a wywyzszaniem sie. Taka jak napisal byla idea pierwszych zjazdow i powinna przyswiecac wszystkim kolejnym.

Tak jak Skorpion napisal strona pomiesci rozne formy kibicowania. Narzucanie czy uwazanie sie, ze ktos jest gorszy, bo preferuje INNY sposob kibicowania nigdy nic dobrego nie wniesie. Chyba nigdy o tym nie rozmawialismy z Papugiem, a dziwnym trafem zgadzam sie z wiekszoscia tego co napisal. Nie zamierzam kopac sie z koniem, jesli uwazacie, ze to jak wygladaja relacje z innymi kibicami i cala reszta jest super to ok. Wedlug mnie wypadaloby sie zastanowic nad tym na zblizajacym sie zjezdzie, bo to, ze kibice pisza, ze postawa "zjazdowiczy" zniecheca ich do wziecia udzialu czy brak komentarzy kiedy pod newsem meczowym wyzej jest ich 200 raczej swiadczy inaczej...

Odpowiedz z cytatem
Dzięki za odpowiedź! Szkoda, że znowu czekałem kilka dni i znowu pokusiłeś się na odpisanie o "nieludzkiej" godzinie!

[quote="Marcin"][quote="Dajer"]1) Starczyło tylko odwagi, aby napisać słowo CWEL i coś o Papugu? Tylko tyle masz tych rewelacji rodem z pudelka i pomponika.pl ? Jak w każdej grupie jedni lubią się bardziej, inni mniej i tu nie chodzi o Papuga, bo wymieniać możnaby długo. Tylko nie wiem co to wnosi do sprawy i jaki to jest wielki problem w funkcjonowaniu NUFC.PL, jeżdżeniu na zjazdy/turnieje etc...[/quote]
Tutaj zdecydowanie sie roznimy, ja nie wyobrazam sobie wspolpracy osob, kiedy czesc z nich nazywa sie cwelami. Zwlaszcza kiedy to sa kibice tego samego klubu i ma sie cos robic razem. Dlatego ja trace nadzieje, ze cokolwiek da sie w taki sposob zdzialac. Rozumiem, ze Ty sie w takiej atmosferze odnajdujesz i potrafisz dzialac Smile Pytanie czy te dzialania to bedzie jednoczenie czy dzielenie? Czy to nie bedzie przypadkiem dzialanie hermetycznej, jednowymiarowej grupce, ktora nigdy nie rozwinie sie ponad 10-15 tych samych osob? A potem ladnie wszystko bedzie mozna zrzucic na to, ze kibice sa leniwi czy 100 innych wymowek?[/quote]
Czy aby nie przesadzasz? W pracy też nie każdy się lubi, wręcz nawet nie trawi, ale to nie przeszkadza we współpracy i robieniu wyników w firmie. Tutaj może być podobnie. Kiedy zrozumiesz prostą zasadę, że nie każdy musi się tutaj kochać, ale to nie oznacza, że działanie pod wspólnym szyldem Stowarzyszenia musi zakończyć się fiaskiem...

[quote="Marcin"][quote="Dajer"]Piętnuje tylko pewne zachowania, brak działań, wytykam pewne niespójności i za chwilę po raz kolejny to uczynię bez względu na to, czy znowu napiszesz o jakiejś niechęci do kogoś czy nie...[/quote]
W tym co piszesz tez jest duzo niespojnosci i moglbym analizowac kazde slowo, szukac negatywow i Ci je wytykac, tylko po co? Po co nam destruktywne posty, ktore zniecheca nowych?[/quote]
Świetnie Marcin! Dalej! Więcej ogólników napisz to szybciej dojdziemy do porozumienia. Zatem też napiszę: dużo rzeczy mi się na stronie nie podoba, ale nie mam czasu ich wymieniać, bo nie chcę siać fermentu... Masło maślane. Albo jest polemika albo kończymy stwierdzeniem: "po co".

[quote="Marcin"][quote="Papug"]Nie jeżdżę tam by pokazać, że jestem najlepszym kibicem NUFC, a inni siedzący w domu to leszcze, jeżdżę tam by pogadać o klubie i poznać nowych braci po szalu, a tego jest niestety jest coraz mniej.[/quote]
Papug idealnie trafil w sedno jaka jest roznica miedzy normalnym wyjazdem na zjazd, a wywyzszaniem sie. Taka jak napisal byla idea pierwszych zjazdow i powinna przyswiecac wszystkim kolejnym. [/quote]
Co za zadziwiająca zgoda z Papugiem... Mówicie jednym głosem! Korzystając z okazji, że będziesz na tym zlocie w Solinie poproszę Cię, żebyś zwrócił mi uwagę, kiedy ktoś będzie wywyższał się, udawał lepszego kibica niż ustawa przewiduje itp. Ostatniego dnia zapytamy wszystkich nowych co im się nie podobało, czy byli zastraszani, bali się czegoś, czy ktoś im wlewał wódkę do gardła na siłę, zrobił kocówę, wymalował ostatniej nocy pastą, OK?

[quote="Marcin"]Tak jak Skorpion napisal strona pomiesci rozne formy kibicowania. Narzucanie czy uwazanie sie, ze ktos jest gorszy, bo preferuje INNY sposob kibicowania nigdy nic dobrego nie wniesie. Chyba nigdy o tym nie rozmawialismy z Papugiem, a dziwnym trafem zgadzam sie z wiekszoscia tego co napisal. Nie zamierzam kopac sie z koniem, jesli uwazacie, ze to jak wygladaja relacje z innymi kibicami i cala reszta jest super to ok. Wedlug mnie wypadaloby sie zastanowic nad tym na zblizajacym sie zjezdzie, bo to, ze kibice pisza, ze postawa "zjazdowiczy" zniecheca ich do wziecia udzialu czy brak komentarzy kiedy pod newsem meczowym wyzej jest ich 200 raczej swiadczy inaczej...[/quote]
Skorpion dobrze napisał. Ty potrzebowałeś przeszło roku, żeby to zrozumieć o czym napisał Skorpion! Napisz mi, co Cię tknęło do takich "rewolucyjnych" zmian na forum tuż przed samym zjazdem. Przecież my to krzykacze, co tych zmian chcieliśmy! Nie wierze, że posłuchałeś się krzykaczy albo - broń Boże - zacząłeś myśleć jak oni!  Shocked

Na koniec jeszcze kilka zdań podsumowania. Szkoda, że wybiórczo odnosisz się do moich wypowiedzi. Część (tą bardzo niewygodną) traktujesz, jakby jej nie było. Myślę, że taka polemika mija się z celem. Wybierasz sobie 2-3 zdania z ogółu i budujesz wokół tego kolejne mity. W zasadzie nie przedstawiłeś mi żadnych kontrargumentów, wiele kwestii przemilczałeś... Myślę, że wątek czyta wiele osób i one już sobie z tego wszystkiego wnioski wyciągną. Dalej nie wiem i pewnie już nigdy nie dowiem się dlaczego Eljot tak długo czekał na uprawnienia moda na forum. Dalej nie wiem dlaczego w trakcie zjazdu w Wałpuszu obiecałeś Eljotowi uprawnienia do pisania newsów a potem go zlałeś koncertowo ciepłym moczem... Nie odpisuj już na te pytania, to nie ma sensu. Nie potrzebujemy kolejnych bajek (swoją drogą kiedy premiera pierwszego tomiku wybranych dzieł?) w stylu nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem itd...  Masz rację - nie ma co "kopać się z koniem"!
Resztę swoich przemyśleń będę zamieszczał na http://division-warsaw.pl

Swoją drogą te Twoje "rewolucyjne" zmiany na forum spowodowały, że więcej na nim teraz o Toon Army Poland niż o klubie i aspektach sportowych... Moim zdaniem można byłoby ograniczyć działalność lokalnych FC do jednego działu. Teraz, gdy praktycznie każda znacząca grupa ma swoją stronę zapewne na nich będzie koncentrowała się działalność lokalnych społeczności. No, ale to tylko moje  rozważania. Ty tu rządzisz i wiesz, co będzie najlepsze!

Odpowiedz z cytatem
To juz nie mozna sie zgadzac?  Ja moge to wszystko podsumowac parafrazujac tytul film ' prywatna wojna Dajera'

Odpowiedz z cytatem
"Skorpion dobrze napisał. Ty potrzebowałeś przeszło roku, żeby to zrozumieć o czym napisał Skorpion! "
Ja to rozumiem od lat tylko patrzac pod komentarze pod newsem o Cardiff nie wydaje mi sie zeby wszyscy to rozumieli. Gdybym widzial te komentarze wczesniej to polecialyby tam bany i poleca nastepnym razem. Teraz juz nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, ale czytalem je z poczuciem zenady.

"Myślę, że taka polemika mija się z celem. Wybierasz sobie 2-3 zdania z ogółu i budujesz wokół tego kolejne mity. W zasadzie nie przedstawiłeś mi żadnych kontrargumentów, wiele kwestii przemilczałeś..."
Mam mniej czasu, a na pewno nie mam czasu odpisywac na kilka stron wywodow. A jak mam czas to i tak wole cos zrobic niz pisac 5 stronicowe eseje na forum czemu wyslanie newsa do RIQa daje taki sam efekt jak dodanie newsa samemu. Jak sie chce cos robic to sie robi, a nie unosi duma lub szuka wymowek. Co do kontrargumentow jak ich nie widzisz proponuje wzmocnienie szkiel.

"Dalej nie wiem i pewnie już nigdy nie dowiem się dlaczego Eljot tak długo czekał na uprawnienia moda na forum."
Dlatego, ze obrazaliscie Chelsea w temacie Warszawy, a potem kibicow, ktorych tak sprowokowaliscie. Dostawalem regularnie skargi od uzytkownikow strony zeby zrobic tam porzadek, w tym stanowczo odcielo sie od tego 2 kibicow, ktorzy wiem ze sa z Warszawy chociaz nie dzialaja w "Division Warsaw". Dlatego nie bylo mowy o osobych forach i samomoderacji tylko potrzebna byla obiektywna osoba z zewnatrz. Poza tym odrzuciliscie zasady strony i forum (upierajac sie, ze nie bedziecie sie stosowac do zadanych stylebookow), a na pilnowaniu zeby one byly przestrzegane polega praca moderatora. No, ale Eljot i inni dostali kredyt zaufania, zobaczymy co tego wyjdzie.

"Dalej nie wiem dlaczego w trakcie zjazdu w Wałpuszu obiecałeś Eljotowi uprawnienia do  pisania newsów a potem go zlałeś koncertowo ciepłym moczem... "
Odgrzewales tego kotleta co najmniej 5 razy i ze trzy razy Ci opisalem, az w koncu napisalem ze nie bede odpisywal na to pytanie kolejny raz, jakis rok temu. Jak pytasz o cos to czytaj wszystko, a nie fragmenty, w ktorych mozesz zasiac ziarno niezgody. Poza tym uprawnienia juz sa wiec zrob cos konstruktywnego, a nie zyj przeszloscia.
Zreszta skupiasz sie na tym, ze newsy ktore mozna policzyc na palcach 1 dloni trzeba bylo wyslac do RIQa, a nie dodac samemu zamiast czemu uzytkownicy pisza, ze zniechecacie ich do zjazdow lub olewaja te newsy. Budzi to watpliwosci do prawidlowosci Twoich priorytetow.

"Swoją drogą te Twoje "rewolucyjne" zmiany na forum spowodowały, że więcej na nim teraz o Toon Army Poland niż o klubie i aspektach sportowych... Moim zdaniem można byłoby ograniczyć działalność lokalnych FC do jednego działu. Teraz, gdy praktycznie każda znacząca grupa ma swoją stronę zapewne na nich będzie koncentrowała się działalność lokalnych społeczności. "
Moim zdaniem to dobra zmiana i latwiej bedzie dotrzec do kibicow na forum niz na zewnetrznej stronie, ale to Twoje prawo zeby zalozyc sobie strone i robic na niej co chcesz, nawet jesli bedziesz jednym z 5 odwiedzajacych.

"Tutaj zdecydowanie sie roznimy, ja nie wyobrazam sobie wspolpracy osob, kiedy czesc z nich nazywa sie cwelami. Zwlaszcza kiedy to sa kibice tego samego klubu i ma sie cos robic razem. Dlatego ja trace nadzieje, ze cokolwiek da sie w taki sposob zdzialac. Rozumiem, ze Ty sie w takiej atmosferze odnajdujesz i potrafisz dzialac  Pytanie czy te dzialania to bedzie jednoczenie czy dzielenie? Czy to nie bedzie przypadkiem dzialanie hermetycznej, jednowymiarowej grupce, ktora nigdy nie rozwinie sie ponad 10-15 tych samych osob? A potem ladnie wszystko bedzie mozna zrzucic na to, ze kibice sa leniwi czy 100 innych wymowek?

Czy aby nie przesadzasz? W pracy też nie każdy się lubi, wręcz nawet nie trawi, ale to nie przeszkadza we współpracy i robieniu wyników w firmie. Tutaj może być podobnie. Kiedy zrozumiesz prostą zasadę, że nie każdy musi się tutaj kochać, ale to nie oznacza, że działanie pod wspólnym szyldem Stowarzyszenia musi zakończyć się fiaskiem..."

Czy aby? Czy sytuacja, ktora jest teraz nie wyglada podobnie do opisanej. Nie jezdzi przypadkiem to samo 10 osob, ktore ma bardzo zblizone poglady i wizje, a reszta albo nie pojawia sie na zjazdach albo pojawia i na nie wraca albo w ogole nie chce miec z tym nic wspolnego i pisze, ze zostali do tego zniecheceni? Moze i nie wszyscy musza sie kochac, ale teraz coraz bardziej kocha sie 10 osob, a pozostale tysiace kibicow w najlepszych wypadku, jest do tego wszystkiego obojetna.

"Co za zadziwiająca zgoda z Papugiem... Mówicie jednym głosem! Korzystając z okazji, że będziesz na tym zlocie w Solinie poproszę Cię, żebyś zwrócił mi uwagę, kiedy ktoś będzie wywyższał się, udawał lepszego kibica niż ustawa przewiduje itp. Ostatniego dnia zapytamy wszystkich nowych co im się nie podobało, czy byli zastraszani, bali się czegoś, czy ktoś im wlewał wódkę do gardła na siłę, zrobił kocówę, wymalował ostatniej nocy pastą, OK?"
Nie zamierzam chodzic z linijka i bic po lapach kazdego kto bedzie sie wywyzszal. Napisalem, ze ewidentnie to szkodzi powiekszaniu grona i zdrowej atmosferze. Nikogo do niczego nie zmusisz jak ktos sam nie bedzie chcial to nic sie nie zmieni i niebawem bedziesz mogl zrobic flage na ktorej wymienisz te 10 osob, ktore bedzie sie angazowac. A tysiace na NUFC.PL dalej nie bedzie sie do Toon Army Poland przyznawac.

O reszcie mozemy pogadac na zlocie, ale ja teraz wiekszosc tego co wg mnie bylo wazne do powiedzenia wlasnie powiedzialem

Odpowiedz z cytatem
Miałem się już nie udzielać w tej kwestii, ale jako jeden z wielu zostałem wywołany zdaniem:

[quote="Dajer"]Myślę, że wątek czyta wiele osób i one już sobie z tego wszystkiego wnioski wyciągną.[/quote]

Mój jest taki, że darzycie się z Marcinem jakąś niechęcią. Nie wiem, o co Wam poszło i kiedy to było, ale na ten moment dla mnie to nie istotne. Z tego co widzę, to staracie się jeden drugiego udupić i zastanawia mnie jedno - czemu ma to służyć? Mieliśmy tu omawiać kwestie związane ze Stowarzyszeniem, a zrobiła się z tego wojna Dajer - Marcin. Ale co ja się będę wypowiadał, w końcu daję ostrzeżenia i bany wszystkim, tylko nie sobie. Ale Dajer nie wiesz o tym, że jak sam dałem sobie ostrzeżenie to straciłem uprawnienia redaktora i nie mogłem pisać newsów. Fakt, nie powinienem pisać tego, co napisałem i żałuję, że tym jednorazowym wybrykiem poniekąd otworzyłem puszkę Pandory. Peace.

Odpowiedz z cytatem
[quote="Papug"]To juz nie mozna sie zgadzac?  Ja moge to wszystko podsumowac parafrazujac tytul film ' prywatna wojna Dajera'[/quote]
parafrazując Twoje słowa: "to już nie można się nie zgadzać?"

[quote="Serrano"]Mój jest taki, że darzycie się z Marcinem jakąś niechęcią[/quote]
Pisałem już to, wiec powtórzę kolejny raz. To, co piszemy w tym temacie to żadne personalne niechęci, tylko wymiana poglądów. Jedna osoba ma inne spojrzenie na to wszystko od drugiej i tyle. Nie ma co doszukiwać się jakiś prehistorycznych konfliktów, bo ich nie ma...

a reszta spraw? o reszcie pogada się na zlocie. Oby tylko rozmówców nie zabrakło  Wink

Odpowiedz do tematu Strona 6 z 7
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny