Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 6
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
IX Zlot fanów Newcastle United - Wałpusz 2011 - 12-16.08
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post IX Zlot fanów Newcastle United - Wałpusz 2011 - 12-16.08 

Wszystkich sympatyków Newcastle United zapraszamy do udziału w IX Zlocie kibiców. Tym razem będziemy gościć na Mazurach, a dokładniej w miejscowości Wałpusz pod Szczytnem. Spotkanie planowane jest na 12-16 sierpnia (piątek - wtorek). Przypominam, że 15 sierpnia jest dniem wolnym od pracy i przypada w tym roku w poniedziałek!

Zapewniamy nocleg w domkach letniskowych położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Wałpusz.
http://www.mazurpol.com.pl/cicha/index.html

Koszt 4 noclegów (bez wyżywienia) wynosi 145 zł od osoby - 35 zł za dobę oraz 5 zł składki, która zostanie przeznaczona na zakup zlotowego grilla.

Wpłaty, równoznaczne z uczestnictwem w zlocie, proszę kierować na konto:

Krzysztof Wiśniewski

18 1140 2004 0000 3802 5970 7932

W tytule przelewu podając nick.

Do końca lipca oczekuję od wszystkich, którzy wpłacili zaliczkę odpowiedniej dopłaty (4 noce - 100zł, 3 noce - 65 zł, 2 noce - 30 zł), a od pozostałych osób, które dopiero zdecydowały się na przyjazd całościowych wpłat - odpowiednio: 145zł, 110zł bądź 75 zł.

Osoby z dwoma albo trzema noclegami niech dadzą mi znać kiedy dokładnie są na zlocie, żebym mógł wszystko ogarnąć.

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność wpłat.

Lista uczestników:

1. Eljot - 110 zł
2. Pepel - 145 zł
3. Toony - 145 zł
4. Dajer - 145 zł
5. Woody - 145 zł
6. Lechmlody - 145 zł
7. Adonis - 110 zł
8. Decu - 145 zł
9. Nordis - 145 zł
10. Marcin - 145 zł
11. Adi - 75 zł
12. Bartek - 145 zł

Ostatnio zmieniony przez ViSNiAL vel Eljot dnia 12.08.2012 23:38, w całości zmieniany 19 razy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Własnie mój brat wrócił z weekendu na mazurach i mówił mi coś o fajnej i taniej miejscówce. Jak tylko będe miał jakieś konkretne info to dam znać.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
i co z tą miejscówką? Bo zaraz wszyscy będą czekali na info od Ciebie i temat razem ze zlotem pójdzie się...

Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj dam namiary na to. Pisze teraz pracę magisterską i temu poświecam najwięcej czasu. Ale obiecuje, że dzisiaj coś przedstawię.

Odpowiedz z cytatem
http://dombogdaniec.pl/oferta.htm Tam był mój brat. Podobno bardzo fajnie. Co prawda nie ma boiska do piłki nożnej, ale jest dużo trawy więc bramki samemu można zrobić.

Odpowiedz z cytatem
A woda zdatna do wejścia do niej jest tam choć jakaś? Bo Mazury to nie są, a raczej białostockie Podlasie...
Do szpitala psychiatrycznego w Choroszczy blisko  Wink

Odpowiedz z cytatem
Nic na ten temat nie wiem, bo w tym okresie co brat był nikt nie myślał o kąpieli. Podobno są tam 2 duże domki, z czego do jednego może wejść nawet koło 20 osób i wtedy koszt tej zabawy staję się dużo mniejszy.

Odpowiedz z cytatem
Trochę poszperałem w necie i podzwoniłem żeby nie było

ogólnie sporo jest ośrodków z domkami letniskowymi na Mazurach, ale jest jedno ale, które w naszym przypadku ma istotne znaczenie. Praktycznie żaden nie posiada boiska do gry w piłkę - tylko siatka, jakiś ping-pong etc.

mam jedną propozycję - gadałem z babeczką od Ośrodka Stanica Wodna [tu możecie sobie pooglądać http://www.bienki.com.pl/]
jeśli chodzi o terminy i miejscówki to wygląda to tak:

wolny termin to: 12-15/16.08 [w zależności czy chcemy być do poniedziałku czy wtorku]

wolne w chwili obecnej są 3 domki po 4 miejsca czyli 12 miejscówek. Koszt jednego domku to 148 PLN, ale jest to liczone tak, że płaci się od osoby 37 PLN.

minusy jakie zauważyłem to:
-mamy tylko 12 miejsc, więc gdy będzie więcej chętnych będzie "kłopot" z ulokowaniem ich
-najbliższy sklep jakieś 4 kilometry od ośrodka [oczywiście na terenie ośrodka jest jakaś knajpka]
-płatny prysznic [nigdzie się z tym nie spotkałem]  Shocked

więcej poczytajcie sobie w linku. Trzeba rozważyć każdą propozycję, ale do szpitala psychiatrycznego w Choroszczy mi nie śpieszno....

edit: oczywiście w tym ośrodku jest boisko do gry w piłkę - ma bramki i jest trawiaste, co potwierdziłem telefonicznie bo na stronie nie ma zdjęcia tego boiska

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
To widzę że minusów więcej niż plusów. Ja dodałbym jeszcze jeden, - odległość od cywilizacji. Innym środkiem transportu niż samochodem, dotrzeć tam będzie co najmniej średnio.

Odpowiedz z cytatem
plusy też są więc nie jest źle.  co do cywilizacji to taka już specyfika ośrodków na mazurach że najczęściej są gdzieś w lesie z dala od sklepów i innych form życia Smile
wrzucajcie kolejne miejscowki to zawsze coś wybierzemy Smile Pozdro  Very Happy

Odpowiedz z cytatem

http://meteor.turystyka.pl/stanica,stare-jablonki.html

Boiska nie ma, za to są PIŁKARZYKI  Wink
Niedaleko od Ostródy, a tam jak wiadomo boiska jakieś muszą być skoro miała w tym roku zagrać na nich sama Borussia Dortmund. 10 km do krajowej siódemki to plus.

Odpowiedz z cytatem
W Słupii też było daleko do sklepu i do cywilizacji i jakoś daliśmy radę, więc nie kierujmy się tym, tylko tym, żeby była ciekawa okolica...

Odpowiedz z cytatem
Co żeś się uparł na tą odległości do sklepu? Chodziło mi to jak dotrą tam niezmotoryzowani zlotowicze skoro pks jeździ pewnie ze 3 razy dziennie, albo mniej

Odpowiedz z cytatem
http://www.hartek.pl/index.html

Odpowiedz z cytatem
jeszcze takie cos:

a dowiadywałeś się tam coś konkretnie? Bo ja choć kilka sensownych na pierwszy rzut oka miejscówek wynalazłem, to potem stawało na tym, że wszystkie weekendy mają już pozarezerwowane albo w sezonie nie wynajmują na okresy krótsze niż tygodniowe  Confused

Odpowiedz z cytatem
Dajer napisał:
jeszcze takie cos:

a dowiadywałeś się tam coś konkretnie? Bo ja choć kilka sensownych na pierwszy rzut oka miejscówek wynalazłem, to potem stawało na tym, że wszystkie weekendy mają już pozarezerwowane albo w sezonie nie wynajmują na okresy krótsze niż tygodniowe  Confused

przed chwilą tam dzwoniłem - nie ma problemu z ulokowaniem grupy 12-15 osób w terminie 12-15/16.08

mają boiska do siaty/piłki/kosza a także plac zabaw dla dzieci, to tak informacyjnie gdyby Boryc się zdecydował jechać

Odpowiedz z cytatem
to ja jestem za! zwłaszcza jeśli nie ma innych propozycji. Do Hartowca można dotrzeć również koleją z przesiadką w Iławie bądź Działdowie, więc pod tym względem też nie jest źle. Spokojnie moim zdaniem można też zostać aż do wtorku 16 sierpnia.

Odpowiedz z cytatem
No i z Żuromina będziesz miał blisko Very Happy
Jak dla mnie to wygląda to wszystko co ajmniej poprawnie. Jestam ZA.

Odpowiedz z cytatem
No i z Żuromina będziesz miał blisko Very Happy.

zawsze chciałem zobaczyć Żuromin z bliska  Twisted Evil

jeszcze Ośrodek Wczasowy SUS
W odpowiedzi na Pana telefon przedstawiam propozycję wyjazdu do Ośrodka SUS Rybitwy w terminie 12-16.08.2011r. W tym terminie mamy wolne domki typu Mazur 12,13,22,23,24. ( 4 osobowe, 4 tapczany, łazienka, zastawa stołowa, TV, czajnik elektryczny, lodówka). Dla informacji podaje iż domki 22-24 są z niewyremontowaną łazienką.
Koszt pobytu w podanym terminie:
Osoba dorosła – 192zł za cały nocleg w domkach 12 i 13
Osoba dorosła – 188zł za cały nocleg w domkach 22-24

Dodatkowe opłaty w Ośrodku w Rybitwach (płatne na miejscu):
- opłata klimatyczna
- parking dla samochodów osobowych 4 zł/doba
- ewentualnie pies/kot 15 zł/doba
-wypożyczenie sprzętu pływającego:
*rower wodny, łódź spacerowa, kajak – 7zł /godzina
*łódź rybacka – 20zł /doba (80zł/cały turnus)

W załączniku wysyłam strukturę Ośrodka w Rybitwach. Po rozmowie z Kierownikiem Ośrodka informuję iż na terenie Ośrodka nie ma boiska do gry w piłkę nożną. Znajduje się tylko boisko do gry w piłkę siatkową.

http://www.scribd.com/doc/56139309/rybitw-doc-ogolna-1

lipa, że brak boiska do nogi....

Dodano po 36 minutach:

kolejny ośrodek:

Ośrodek Wypoczynkowy Ostrów Pieckowski
http://www.piecki.eu/

dzwoniłem - mają wolne miejsca w interesującym nas terminie dla grupy 12-16 osób
jest boisko do piłki nożnej

resztę do zobaczenia na podanej wyżej stronie
za domek 4 os 160 zł ale mają pełny sanitariat w środku [łazienka+prysznic+umywalka]

Dodano po 16 minutach:

kolejny:

Ośrodek Wypoczynkowy Wagabunda
http://meteor.turystyka.pl/wagabunda-mikolajki,mikolajki.html
http://www.wagabunda-mikolajki.pl/

dzwoniłem - są domki jak dla nas np 3 sztuki po 4 osoby ale z możliwością dostawienia łóżka żeby były 5-osobowe, czyli daje to nam 15 miejsc
ceny:
za 4 os - 190 zł
za 5 os - 210 zł

boiska do piłki nie ma ale ten ośrodek jest w Mikołajkach tylko po drugiej stronie jeziora, więc wystarczy przeprawić się na drugą stronę i tam jest stadion oraz Orlik.  Z tego co mi miła pani powiedziała premier jeszcze stadionu im nie zamknął a i Orlik póki co nie jest zaorany  Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Dwie ostatnie miejscówki to moim zdaniem bardzo ciekawe propozycje. Jedna na skraju Mikołajek, więc bliskość "cywilizacji". Piecki natomiast to mniejsza mazurska mieścina, jeszcze bardziej oddalona od miejskiego zgiełku, co też ma swoje plusy.

Czekamy na dość szybką opinię innych, chyba że mamy o wszystkim decydować w gronie 3-4 osób? Trzeba bowiem wreszcie na coś się zdecydować i pilnie zarezerwować.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 6
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny