24.04.2024

Newcastle United Aktualności

Wyszarpany remis. Doncaster 2:2 Newcastle

2016-07-20 23:16:52 Dodał: ?!MiSzA!?Komentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLPo wysokim zwycięstwie nad Irlandczykami, Sroki o mały włos nie uległy zespołowi z League Two w drugim teście przed nadchodzącym sezonem.

Sroki przegrywały 0:2 po pierwszej połowie i jeżeli Rafa Benitez może być z czegoś zadowolony, to z pewnością z reakcji swojego zespołu na niekorzystny rezultat.

Pierwsza bramka dla gospodarzy padła po rzucie karnym. Przewinienie w 'szesnastce ' popełnił Matz Sels, a Andy Williams nie pomylił się z jedenastu metrów.

Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, gdy Sroki pozostawiły go bez opieki przy rzucie rożnym dla gospodarzy.

Po wznowieniu gry Isaac Hayden zmniejszył dystans do przeciwnika, po rykoszecie umieszczając piłkę w bramce, a gdy wydawało się, że Sroki będą musiały uznać wyższość niżej notowanego rywala, Ayoze Perez doprowadził do wyrównanie w doliczonym czasie meczu.

Doncaster Rovers : Newcastle United 2:2