Newcastle United Aktualności

Hanley i Clark po meczu

2017-02-04 22:38:49 Dodał: DiegoKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLGrant Hanley

"Wyniki takie jak ten dzisiejszy zawsze smakują lepiej, gdy można było pomóc w jego zrealizowaniu. Wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz. Derby jest w czołówce tabeli i z tego, co pamiętam, są w niej już dłuższy czas.

Pod koniec meczu poczuli presję i zaczęli grać długie piłki, co chyba nie jest w ich stylu. Dlatego też menedżer postanowił wpuścić Jamaala Lascellesa i dzięki temu mieliśmy na środku trzech wysokich obrońców, którzy potrafią grać głową. Musieliśmy pokazać trochę ducha i charakteru. Atmosfera po poprzednim meczu nie była najlepsza, więc nie ma nic lepszego niż odbicie się w ten sposób.

Tutejsi fani są genialni, co tydzień zapełniają cały stadion, a po takim meczu jak z QPR to jest istotne. Miło jest wygrać i wrócić na właściwe tory, na których chcemy się utrzymać

Być może mając w pamięci środowy wieczór, menedżer chciał, abyśmy pozostali skoncentrowani i zorganizowani. W pierwszej połowie byliśmy i wygrywaliśmy wszystkie pojedynki i byliśmy po prostu lepsi.

Miło było dostać kilka minut na boisku, w dodatku obok Ciarana. On jest doświadczonym i inteligentnym zawodnikiem i zawsze stara się zorganizować obronę, co jest ważne grając na jej środku. Jest kilku świetnych graczy w tym klubie, więc nieważne jest obok kogo grasz, bo wiesz, że każdy tutaj jest naprawdę dobry i to jest przyjemne."

Ciaran Clark

"To był wielki mecz, kolejny w tym tygodniu, i chcieliśmy go wygrać. W środę byliśmy bardzo blisko zwycięstwa, ale niestety niefortunnie się nie udało i w szatni byliśmy bardzo rozczarowani. Ale szybko wróciliśmy na właściwą ścieżkę. Wiedzieliśmy, że kilka dni później gramy kolejny mecz i wiedzieliśmy, że musimy się odbić. Na szczęście nam się udało.

Chcieliśmy tego, chcieliśmy zachować czyste konto i chcemy tego dokonać w tylu spotkaniach, ilu się da. Po wpadce z Queens Park Rangers to było dla nas niezwykle istotne i dokonaliśmy tego jako zespół. Wszyscy pokazaliśmy dzisiaj prawdziwy wysiłek i walkę. To było trudne, szczególnie w ostatnich 15-20 minutach, ale udało nam się utrzymać prowadzenie i wygrać, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Myślę, że w całym meczu byliśmy dobrze zorganizowani i ograniczaliśmy im okazje do zdobycia bramki. Na końcu udało im się nas postraszyć, ale DeAndre zdołał wybić piłkę z linii bramkowej i jesteśmy zadowoleni ze zdobycia trzech punktów. Mieliśmy kilka szans, szczególnie w pierwszej połowie. Chcieliśmy zaatakować ich od pierwszych minut i maksymalnie utrudnić im zadanie, co nam się udało.

Matt dał sobie dzisiaj radę z tym strzałem. Dobrze się odchylił, ale ostatecznie nie ma to znaczenia, jak piłka wpadnie do bramki. Pokazaliśmy prawdziwą walkę i mamy nadzieję, że będziemy to kontynuować. Stwarzaliśmy sobie szanse i to jest najważniejsze. To był dobry występ."

Źródło: NUFC.co.uk