Nastepny mecz

Newcastle United

Koniec sezonu -:-
 
01.07.2017
St. James' Park, Newcastle

Ostatni mecz

Newcastle United

Chelsea Londyn 3-0
 
13.05.2018
St. James' Park, Newcastle

Tabela Championship

LpDrużynaMeczePunkty
1.Manchester City 38100
2.Manchester United 3881
3.Tottenham Hotspur 3877
4.Liverpool FC 3875
5.Chelsea Londyn 3870
6.Arsenal Londyn 3863

Cała tabela

Logowanie

 
 

Przypomnij hasło

Zarejestruj się

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?
Zrób to teraz i zostań pełnoprawnym użytkownikiem Serwisu Newcastle United!

 

Newcastle United Aktualności

Newcastle przegrywa w sądzie

2017-10-04 20:01:39 Dodał: DiegoKomentarze: 0

Serwis Newcastle United - NUFC PLKilka miesięcy temu urzędnicy podatkowi wraz z policją zrobili nalot na biura między innymi Newcastle United doszukując się ewentualnych nieprawidłowości czy przestępstw na tle podatkowym. W związku z tym aresztowany został Lee Charnley, którego dom również został przeszukany, jednak po kilku godzinach wypuszczono go wolno.

Wszystkie dokumenty, komputery i telefony komórkowe należące do klubu zostały przejęte przez urząd. Dziś prasa podała, że Newcastle przegrało sprawę przejęcia wszystkich rzeczy w High Court of Justice (odpowiednik Sądu Najwyższego - dop. red.) i teraz zastanawia się nad odwołaniem od wyroku.

Klub wątpił w legalność tychże przeszukiwań i przejęcia mienia przez Urząd Podatkowy (HMRC - HM Revenue and Customs), jednak dwójka sędziów odrzuciła wniosek Newcastle.

"Wszystko zostało wykonane zgodnie z prawem" - stwierdzają zgodnie sędziowie. - "Informacje, które zgromadziło HMRC miało pewne nieprawidłowości, jednak nie były one aż tak istotne. Jesteśmy przekonani, że dowody i fakty ujawnione przez te dowody dostarczą uzasadnionych podstaw do przekonania, że Newcastle United brało udział w przestępstwie".

"Nie oznacza to jednak, że przestępstwo zostało popełnione. Po zakończeniu śledztwa wszystko zostanie wyjaśnione".

Rzecznik HMRC dodał: - "Jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji sądu w sprawie, którą szczegółowo badamy. Nie komentujemy indywidualnych spraw ani bieżących dochodzeń".

Oświadczenie klubu tymczasem brzmi tak:

"Biorąc pod uwagę ustalenia sądu, jesteśmy rozczarowani tą decyzją. Rozważamy wszystkie możliwe opcje z naszymi doradcami, włączając w to odwołanie się od tej decyzji".


Źródło: Sky Sports / NUFC.co.uk

 

Wróć do newsów


 

Zaloguj się i dodaj komentarz:

 

Login:

 

Hasło:

 

Treść:

 

Regulamin