Nastepny mecz

Newcastle United

Koniec sezonu -:-
 
01.07.2017
St. James' Park, Newcastle

Ostatni mecz

Newcastle United

Chelsea Londyn 3-0
 
13.05.2018
St. James' Park, Newcastle

Tabela Championship

LpDrużynaMeczePunkty
1.Manchester City 38100
2.Manchester United 3881
3.Tottenham Hotspur 3877
4.Liverpool FC 3875
5.Chelsea Londyn 3870
6.Arsenal Londyn 3863

Cała tabela

Logowanie

 
 

Przypomnij hasło

Zarejestruj się

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?
Zrób to teraz i zostań pełnoprawnym użytkownikiem Serwisu Newcastle United!

 

Newcastle United Aktualności

Rafa Benitez spodziewa się pracowitego okna transferowego

2018-05-12 17:50:05 Dodał: MarcinKomentarze: 0

Serwis Newcastle United - NUFC PLRafa Benitez spodziewa się być "zajęty" podczas letniego okna transferowego, przygotowując się do przekształcenia Newcastle United w drużynę, która może konkurować w górnej części tabeli, poprzez dodanie do składu jakości.

Rozmowy o przyszłości Hiszpana pozostają jeszcze nierozwiązane, a Hiszpan mówi, że "rozmowy" z dyrektorem zarządzającym Lee Charnleyem będą kontynuowane w nadchodzącym tygodniu. Transfery będą odgrywać znaczącą rolę w takich dyskusjach.

Chociaż Benitez poszukuje budżetu, aby móc konkurować, ale nie tylko faktyczna siła nabywcza frustruje Hiszpana.

Zamiast tego menedżer Newcastle United chce elastyczności i całkowitej kontroli nad wszystkimi decyzjami w sprawie transferów. W tej chwili ma on ostatnie słowo w sprawie potencjalnych nowych lub odchodzących zawodników, ale sposób, w jaki dokonuje się transakcji frustruje go.

Zeszłego lata Benitez miał możliwość transferu bramkarza Willy'ego Caballero, a także umowę wypożyczenia napastnika Chelsea Tammy’ego Abrahama.

Jednak żaden z transferów nie zmaterializował się, być może przez biurokrację w strukturze klubu, mimo że Benitez uważał, że umowy były zgodne z budżetem uzgodnionym z właścicielem Mike'em Ashleyem.

Idąc dalej, Hiszpan chce wiedzieć, że będzie miał swobodę kupna kto mu się podoba w ramach swojego budżetu; dlatego jeśli chce wyłożyć dwie trzecie swojej puli transferowej na najwyższej klasy napastniku, szuka zapewnień, że może to zrobić. Szuka również jasności, czy jego budżet będzie obejmował wynagrodzenia, opłaty za podpisanie i opłaty agentów.

"Musimy być bardzo zapracowani, ponieważ ta kadra, jak już wcześniej powiedziałem, nie miała wcześniej doświadczenia w Premier League. Mamy to teraz" - powiedział Benitez, gdy zapytano go na konferencji przed meczem z Chelsea, czy spodziewa się pracowitego okna transferowego.

"Mamy 24 graczy w składzie, kilku z nich zakończy kontrakty, mamy trzech wypożyczonych zawodników, więc będziemy musieli zrobić zakupy”.

"Nie powiedziałbym, że napastnik jest priorytetem nr 1, ale powiedziałbym, że musimy dodać jakość do dobrych graczy, których już mamy".


Źródło: Chronicle

 

Wróć do newsów


 

Zaloguj się i dodaj komentarz:

 

Login:

 

Hasło:

 

Treść:

 

Regulamin