Newcastle United Aktualności

Piękne zakończenie! Newcastle United - Chelsea Londyn 3:0

2018-05-13 19:32:46 Dodał: MarcinKomentarze: 0

Serwis Newcastle United - NUFC PLNewcastle United zakończyło sezon pozytywnym akcentem pokonując Chelsea Londyn.

Newcastle zdominowało pierwszą połowę, zdobywając prowadzenie, gdy Dwight Gayle w 23 minucie dobił głową piłkę po tym jak Courtois wybił strzał Jacoba Murphy’ego.

Następnie Ayoze Perez podwoił prowadzenie, zmieniają lekko tor lotu strzału Jonjo Shelvey'a (59’).

Perez znów tam gdzie trzeba, aby skierować piłkę do bramki Chelsea na 3-0 (63’).

Newcastle United - Chelsea Londyn 3:0