13.04.2024

Newcastle United Aktualności

Raport: Newcastle United - Wolverhampton 1:1

2019-10-27 20:00:15 Dodał: MarcinKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLPrzedstawiamy oceny Sky Sports, skrót meczu z Wolverhampton oraz wypowiedź Steve'a Bruce'a.

Newcastle United - Wolverhampton 1:1
Lascelles 37' - Jonny 73'
Czerwone kartki: Sean Longstaff 82'

Newcastle: Dubravka 5, Yedlin 6, Clark 6, Lascelles 7, Fernandez 7, Willems 6, Sean Longstaff 5, Matty Longstaff 6, Miguel Almiron 6, Saint-Maximin 6, Joelinton 5.

Zmiany: Shelvey -, Gayle -, Atsu -

Wolves: Rui Patricio 6, Doherty 8, Coady 6, Saiss 6, Traore 8, Moutinho 6, Neves 6, Dendoncker 6, Jonny 7, Jota 6, Jimenez 6

Zmiany: Neto 6, Vinagre -

Zawodnik meczu: Traore

Steve Bruce otwarcie przyznał, że Martin Dubravka powinien był lepiej poradzić sobie z dośrodkowaniem Matta Doherty'ego, które pomogło Wilkom zdobyć wyrównanie.

Słowak niedawno podpisał 6-letni kontrakt, ale rozczarowującą interwencją skierował piłkę w kierunku Jonny'ego.

„On [Dubravka] wie, że mógł spisać się lepiej” – powiedział Bruce po meczu.

„To kiepska decyzja Martina. Jeśli masz zamiar wyjść i ją odbić, ostatnią rzeczą jaką powinieneś zrobić, to skierować ją przed bramkę”.

„To trochę frustrujące. Z całej ich pracy to błąd dał im bramkę”.

"To niefortunne".

Newcastle zdobyło prowadzenie i dzielnie walczyło z Wilkami.

„To była okazja. Sposób, w jaki graliśmy w pierwszej połowie, mi się podobał, ale w drugiej połowie nie zrobiliśmy wystarczająco dużo”.

„A kiedy pojawia się czerwona karta, oczywiście starasz się chronić to, co masz”.

„Byłem zadowolony z tego, jak graliśmy w pierwszej połowie - druga połowa była co najmniej bardzo trudna”.

„Myślę, że właśnie zdecydowaliśmy, że będziemy po prostu bronić i próbować zachować to, co mieliśmy, ale nie zadbaliśmy o posiadanie piłki wystarczająco dobrze”.

„W pierwszej połowie podobało mi się, że dbaliśmy o posiadanie piłki i dobrze nią operowaliśmy”.

„Kiedy zdobyli gola, wydawało się, że trochę to nami potrząsnęło, ale na koniec była czerwona kartka”.

Bruce został zapytany o czerwoną kartkę Seana Longstaffa:

„Myślę, że to trochę surowe”.

„Mówiłem o Isaacu i tamta interwencja była kiepska”.

„Zachowanie Nevesa to inna sprawa. Kiedy tak się toczą, wiesz, że nie są zranieni, ponieważ kiedy coś się stanie, pozostajesz w bezruchu”.

„Nie kontrolował swojej stopy, ale z drugiej strony, jak miało być, gdy właśnie trafił w piłkę?”

„Z tego względu uważam, że to surowe dla chłopaka, naprawdę”.

„Czy będziemy się odwoływać? Jutro jeszcze raz to zobaczę. Jeśli to możliwe?”

„Zobaczymy”.

Komentarze:

Komentarze:

2019-10-27 20:49:06

Dwa oblicza srok. To, które chcieliśmy widzieć i to, o którym chcemy jak najszybciej zapomnieć. Mogliśmy to przegrać w końcówce, więc ostatecznie należy szanować ten punkt. Niestety Dubravka i Longstaff zawiedli... Trzeba się otrząsnąć i szukać punktów gdzie indziej. Ciężko będzie się utrzymać bez rasowego napastnika. Trzeba poszukać innego ustawienia i zestawienia składu. Inaczej niedługo na stałe zagościmy w strefie spadkowej.

2019-10-27 21:11:07

A może zamiast narzekać ciągle na Joelintona powinniśmy zrozumieć że gra z przodu sam, nie ma partnera z którym mógłby wymienić choć jedno podanie, przypomina mi jego gra Mitrovicia jak przyszedł z Anderlechtu, gdzie drużyna nie wiedziała co ma grać u McClarena. Przecież z takimi rywalami jak Wolverhampton które było po meczu pucharowym powinniśmy zagrać na dwóch napastników, niestety ten "trener" od czasu spuszczonego łomotu z Leicester boi się jeszcze bardziej ryzyka, gdzie można by to zrozumieć z drużynami Top6, ale nie z Brighton, Watford, czy dziś z Wilkami. Dałby do Brazylijczyka z przodu np. Gayle'a lub Muto, i mecz w pierwszej połowie mógłby się zamknąć przy wyniku 2:0, Wilki w drugiej moglibyśmy kontrować...

2019-10-27 21:20:19

Złamany nos boi się grać dwójka napastników i wątpię, by to się zmienilo. Do tego kompletnie brak pomysłu na Almiron, niby skrzydłowy niby podpięty pod napastnika. Albo gramy skrzydłowymi albo nie. Jeśli tak to ASM z jednej strony a z drugiej chyba Atsu
Nie wiem po co nam pięciu obrońców w meczu na własnym boisku, wilki to nie Man City czy Liverpool. Można było to wygrać ale zabrakło odwazniejszych decyzji. Błędu Dubravki to szkoda komentować. Chyba za pewnie się poczuł po podpisaniu nowego kontraktu. Widać jest bardzo nierównym bramkarzem. Potrafi zagrać genialny mecz jak przeciwko man utd, by robić takie babole jak z wilkami. Od dawna też w tej drużynie brakuje rasowego rozgrywającego a'la Cabaye

2019-10-28 00:32:34

Dubavka regres formy w tym sezonie, zgadzam się z po wyżej wypowiedziami odnośnie taktyki 5-3-3 przed kim? Wilki po maczech w europejskich pucharach bardziej przy siłach w drugiej połowie niż nasi, gdzie po 2 tyg. przerwie chyba każdy spodziewał się innego wyniku, brak środka pola aż kuje oczy, nie ma nikogo kto by przerwał akcję i brak rozgrywającego co do tego przepłaconego brazylijczyka nie jestem pewien czy strzeli nawet 5 bramek w sezonie, zapowiada się transferowy niewypał, pomyśleć że Wesley za połowę mniej do wzięcia był....szkoda że nie ma juz Pereza , przydał by się taki odgrywajacy jak Rondon😒