2019-11-03 03:09:54 Dodał: MarcinKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLPrzedstawiamy oceny Sky Sports, skrót oraz wypowiedzi pomeczowe Bruce'a.

West Ham: Roberto (7), Zabaleta (5), Diop (5), Balbuena (6), Cresswell (5), Noble (6), Rice (6), Yarmolenko (4), Snodgrass (6), Anderson (6), Haller (5).

Zmiany: Lanzini (6), Fredericks (6), Ajeti (6).

Newcastle: Dubravka (7), Yedlin (6), Lascelles (7), Clark (8), Fernandez (8), Willems (7), Shelvey (8), Hayden (8), Almiron (8), Saint-Maximin (7), Joelinton (7).

Zmiany: Carroll (-), Dummett (-), Atsu (6)

Zawodnik meczu: Jonjo Shelvey

„To najlepsze 45 minut, jakie mieliśmy, odkąd jestem menedżerem. Mieliśmy 2/3 okazji, aby zakończyć grę, ale ostatnie 15 minut jeżyło włosy. Pierwsza połowa był najlepszą jaką zagraliśmy w tym roku” - powiedział Bruce.

„Powinno być 6:0 w ciągu godziny. To nie byłoby niesprawiedliwe, prawda? Mieliśmy wspaniałe okazje, których nie wykorzystaliśmy, a wtedy martwisz się: ‘Czy to się zemści?’, co prawie się stało”.

„Myślę, że byłoby to trochę niesprawiedliwe, ale w szczególności w pierwszej połowie oraz odrobinę w drugiej połowie, jedyną rzeczą, którą możesz nam zarzucić to, że nasze wykończenie musi być bardziej skuteczne”.
„Jeśli chcemy być bardzo krytyczni, pozwoliliśmy na kiepską bramkę [pierwszą], myślę, że to rozumieją. W pierwszej połowie z taką ilością szans mogliśmy zdobyć cztery lub pięć.

„Musimy być bardziej dokładni, ale widać, że są zagrożeniem, i dobrze było widzieć jak to dzisiaj robią. Musimy to robić, jeśli chcemy wygrywać mecze”.

„Stworzyliśmy kilka szans i mieliśmy wspaniałe okazje. Dzisiejszy dzień był kluczem do tego. Almiron, Saint-Maximin i Joelinton byli zagrożeniem i mogą stać się tylko lepsi”.

„Będę powtarzać, że muszą dostać czas na dostosowanie się do Newcastle, Premier League i tego, co jest potrzebne w Anglii. Jednak widać, że stanowią zagrożenie”.

Short Highlights

Komentarze:

Komentarze:

2019-11-03 05:44:47

To już 10 mecz Jolintona i moje pytanie brzmi -jak można wydać 40 milionów za takiego grajka? W Championschip można już było znaleźć lepszych graczy... Koleś nie gra nić, 40 milionów można by było kupić dwóch ASM w tej cenie o zbliżonych lub podobnych umiejętnościach

2019-11-03 08:50:12

jak już wczesniej pisałem dobrze byloby przesunać Joelintona do rezerw na mecz albo dwa, jesli tam strzelilby kilka bramek mógłby się podbudować, a tak to co mecz wychodzimy bez napastnika. Chiciaż wczoraj zaliczył chłopak asyste. Dobre i to.
niepokoi trochę samozadowolenie przy stanie 3:0 i niepotrzebna nerwowa końcówka. No i jeszcze można stwierdzić, że nasi obrońcy to postrach bramkarzy :D

2019-11-03 11:04:44

Brazylijczycy tak mają. Ja bym psów na nim nie wieszał. Początki Fabinho w Liverpoolu też były fatalne i się za głowę łapali kogo kupili, a teraz jak Brazylijczyka nie ma w pierwszym składzie to Liverpool męczy się z taka Aston Villą. Spokojnie. Ważne, że punktujemy. Generalnie zgadzam się z grzybkiem, że pomóc Joe może mecz w rezerwach, trochę zdjęcie presji, zrobienie z niego zmiennika, bo Carroll fajnie się pokazał jak wszedł i zasłużył na więcej czasu na boisku - ale myślę, że jest presja na Bruce aby grał mimo wszystko Joe, bo Mike liczy że Brazylijczyk odpali i zwróci się kasa wydana na transfer.

2019-11-03 11:14:36

Meczu nie miałem okazji oglądać, dlatego że byłem za moim polskim klubem w podróży do Kielc. Cieszy zwycięstwo, mam nadzieję że to ich podbuduje i pójdą za ciosem teraz. Nadal wierzę w Joelintona, kwestia czasu kiedy odpali.

2019-11-03 12:13:43

Joelinton wczoraj z asystą. Przy spierdolonych setkach ASM i Almirona oraz rozprezeniu przy stanie 3:0, szukalbym gdzie indziej obiektow do hejtu. Tym bardziej ze zgarnelismy 3 pkt na ciezkim terenie wiec ogolnie bym wyluzowal :)

2019-11-03 13:52:05

Zgodzę się z przedmówcą zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie na trudnym terenie, wygrywając bardzo ale to bardzo pewnie. To, że Wrst ham nie istniał do powiedzmy 75 minuty to zasługa całej drużyny. Wczoraj grała dwójka nowych pomocników i widać było jakość Hayden praktycznie czyścił wszystko przed obroną a Shelvey był przy każdym golu w dodatku piękny strzał w poprzeczkę. Ludzie przecież jakby nam wszystko wychodziło cacy to każdy mecz wygralibyśmy. Cieszmy się z tego co mamy bo powiedzmy sobie szczerze miejsce 13-15 to będzie kolejny dobry sezon. Przecież w obecnych czasach gdy zakup dobrego gracza to 20-40 milionów a takiego co zmienia oblicze klubu już jest wydatkiem około 100 mln nie mamy szans na nic więcej. Jeśli zagramy z Bournemouth tak jak z WHU to zacznę powoli zmieniać zdanie na temat Bruse'a.

2019-11-03 14:33:36

*cionek
Jaki zaś hejt? Gra piach ogladałem mecz, wraz z młodym pokoleniem w postaci mojego syna i w odpowirdzi dlaczego "ten z żółtymi włosami, nie biega tak jak ASM"od powiedziałem zwyczajnie nie wiem, by nie psuć atmosfery. Wiesz almiron i ASM wczoraj biegali po obu stronach boiska? Wiesz że Yerdin strzelił bramkę ale nie została ona uznana bo jelinton ociągał się z powrotem i pozostał za obrońcami kiedy do perfekcyjnie dogranej piłki, Yerdin pokonał bramkarza ostrzałem głową? Tak jak *grzybek 666 rezerwy na parę męczy lub ława, jest Karolina jest Muto, jest gayle a wiec problemu nie będzie