Nastepny mecz

Newcastle United

Sheffield United -:-
 
14.03.2020
St. James' Park, Newcastle

Ostatni mecz

Southampton FC

Newcastle United

0-1
 
07.03.2020
St. Mary's Stadium, Southampton

Tabela Championship

LpDrużynaMeczePunkty
1.Liverpool FC 1543
2.Leicester City 1535
3.Manchester City 1532
4.Chelsea Londyn 1529
5.Wolverhampton 1523
6.Manchester United 1521

Cała tabela

Logowanie

 
 

Przypomnij hasło

Zarejestruj się

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?
Zrób to teraz i zostań pełnoprawnym użytkownikiem Serwisu Newcastle United!

 

Newcastle United Aktualności

Premier League odmawia komentarza

2020-05-12 13:45:58 Dodał: mamutKomentarze: 1

Serwis Newcastle United - NUFC PLSky Sports informuje, że Premier League odmawia komentarza na temat doniesień sugerujących, że do siedziby angielskiej ekstraklasy, dotarły dokumenty łączące Arabię Saudyjską z nielegalnym przesyłaniem transmisji telewizyjnych.

Przejęcie Newcastle United przez konsorcjum kierowane przez Mohameda bin Salmana oczekuje obecnie na wynik testów Premier League dla właścicieli i dyrektorów. Po tym, jak Mike Ashley zgodził się sprzedać klub za 300 milionów funtów, jedynie to stoi na drodze do zmiany właściciela.

Wczoraj dotarły informacje, że do siedziby PL miały być dostarczone dokumenty potwierdzające, że Saudowie biorą czynny udział w kradzieży sygnału od katarskiej stacji telewizyjnej beIN Sport. Na zapytanie na ten temat przez Sky Sports, Premier League odmówiło komentarza.

Przewodniczący grupy parlamentarnej do spraw piłki nożnej wezwał brytyjski rząd do wzięcia udziału w kontroli przejęcia Newcastle United przez inwestorów z Arabii Saudyjskiej.

Henry Winter z 'The Times' twierdzi, że nie ma większych szans, że rząd zaangażuje się w przejęcie Srok. Według dziennikarza przejęcie klubu dojdzie do skutku, a jedynie co może stanowić problem, to zamieszanie z kradzieżą sygnału stacji beIN Sport.

 

Komentarze:

 
piotrm piotrm 2020-05-12 20:43:52

Wszyscy już doskonale wiemy, że trwa śmieszny test właścicieli i dyrektorów. Tylko problem w tym, że my czekamy na jego werdykt który niby ma być w tym tygodniu. Niech te leśne dziadki się tam pośpieszą.

 
 

Wróć do newsów


 

Zaloguj się i dodaj komentarz:

 

Login:

 

Hasło:

 

Treść:

 

Regulamin