6.Manchester United 2847

Newcastle United Aktualności

Trofeum dla Srok! Newcastle 2:1 Braga

2012-07-29 09:25:11 Dodał: mamutKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLNewcastle United zdobyło pierwsze trofeum w tym sezonie. Po zwycięstwie 2:1 nad Bragą Sroki zdobyły Trofeu Internacional de Futebol do Guadiana.

Pierwsza połowa meczu nie była zbyt ciekawa i na pierwszego gola trzeba było czekać na drugie 45 minut. Na prowadzenie w 64. minucie wyszli podopieczni Alana Pardew, po faulu Beto na Marveaux, sędzia wskazał na jedenasty metr. Do karnego podszedł Demba Ba - uderzenie okazało się nieskuteczne i bramkarz Bragi obronił pierwszy strzał, ale nie miał szans przy dobitce senegalskiego napastnika, który zdobył drugiego gola podczas przygotowań do sezonu.

Prowadzenie Srok nie trwało długo, cztery minuty później portugalski klub przeprowadził ładną kombinacyjną akcję, Ruben Amorim pokonał Stevena Harpera i na tablicy wyników widniało 1:1.

W 73. minucie pięknym i perfekcyjnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Ryan Taylor, dając zwycięstwo Newcastle w meczu oraz turnieju.

Newcastle United 2:1 SC Braga

Bramki: Ba 64', R. Taylor 73' - Amorim 68'

Czerwona kartka: Douglao

Newcastle United: Steve Harper; Danny Simpson, Fabricio Coloccini (c), James Tavernier, Ryan Taylor; Sammy Ameobi (Gabriel Obertan '88), Cheick Tiote (Yohan Cabaye '72), Jonas Gutierrez, Sylvain Marveaux; Papiss Cisse, Demba Ba (Haris Vuckic '86)

SC Braga: Beto, Baiano, Douglao, Paulo Vinicius, Luis Alberto, Ruben Amorim, Carlao, Paulo Cesar (c), Ismaily, Manoel, Djamal