Przebieg:
Informacja:
Joey Barton i Jose Enrique, którzy ostatnio leczyli kontuzje, wracają do treningów i w najbliższych dniach okaże się czy będą mogli wystąpić w poniedziałek przeciwko Portsmouth.
Informacja:
Rozpoczęcie meczu NUFC - Portsmouth w poniedziałek 27 kwietnia o 21:00. Relację poprowadzi some1.
Informacja:
Witam. Z tej strony some1. Mam nadzieję, że będziemy świadkami emocjonującego widowiska. Faworytem bukmacherów Newcastle, ale eksperci w Anglii stawiają remis. Jak będzie, tego dowiemy się za dwie godziny.
1'
Zaczęło się.
2'
Pompey czeka na kontrę i skupia się na jakiejkolwiek zdobyczy punktowej.
3'
Długa piłka do Martinsa, ale podanie przechwycił Johnson i podał do Jamesa.
5'
Wieje nudą z boiska. Oba zespoły skupione w defensywie i skoncentrowane na tym, aby nie stracić szybko bramki.
6'
Bassong ma trochę wolnej przestrzeni, podaje... Do nikogo.
8'
Geordies na trybunach ożywili się, kiedy Martins biegł do piłki. Johnson jednak bez problemu przejmuje ją i nie ma zagrożenia.
9'
Enrique lewą stroną do Duffa, jednak za mocno.
11'
Znowu Toon w natarciu, "największy wojownik Newcastle" niedokładnie do Duffa. Irlandczyk ambitnie, jednak podanie od Anglika za mocne.
13'
Butt znowu niedokładnie, tym razem do Martinsa. Kiepski początek byłego gracza ManU.
15'
Johnson do Hreidarssona. Ten spowrotem do Anglika. Dośrodkowanie, i Crouch strzela... Harper na korner! Było blisko.
16'
Rzut rożny... Nie ma zagrożenia. Crouch faulował Bassonga w pojedynku o górną piłkę.
Informacja:
Pompey powoli się rozkręca. Belhadj lewą stroną, do niepilnowanego Croucha, jednak za mocno. Bassong przypadkowo wybija na rzut rożny.
Informacja:
Informacja:
Bassong ukarany żółtą kartką.
22'
Pompey w natarciu, rośnie przewaga podopiecznych Harta. Nugent przepuszcza podanie. Chyba myślał, że Crouch jest obok.
24'
Staramy się grać długimi piłkami, jednak za mocno. Panowie, może jakieś spokojniejsze rozegranie?
26'
Enrique lewą stroną, nic z tego nie wychodzi. Hiszpan po sprincie utyka i konieczna będzie zmiana, chyba.
27'
To już pewne, Hiszpan dostaje owację za 27 minut gry. Za niego Guthrie.
28'
Shearer za szybko wprowadza zawodników po kontuzji, najpierw Taylor teraz Enrique.
28'
Atakujemy lewą stroną, piłka do Owena, tem do Smitha. Zablokowany. Shearer reklamuje rękę któregoś z zawodników Pompey.
30'
Ależ okazja!!!! Strzał z 15 metrów zablokowany, piłka leci wolno... Viduka nie zdążył! Szkoda, najlepsza okazja Srok.
31'
Z rzutu rożnego nic nie wyszło. Po zejściu Enrique Newcastle wyraźnie się ożywiło.
32'
Butt utyka. Jesteśmy świadkami meczu chodzącego szpitala - Newcastle z Pompey.
33'
Pompey stara się wykorzystać przewagę zawodnika. Strzela Davis z narożnika pola karnego. Ładnie, jednak Harper na róg.
34'
Po rzucie rożnym nie było zagrożenia. Butt wraca do gry. Anglikowi na szczęście nic nie jest.
34'
35'
Strata Pompey w środku. Kontra nieudolnie wyprowadzona, jednak Newcastle znajduje szansę na strzał. Viduka metr nad bramką. Jednak Nufc gra odważniej i brawa za to.
36'
Szybkie tempo meczu. Butt faulowany przez Croucha w walce o górną piłkę.
38'
Podanie do Martinsa na lewym skrzydle. Rzut rożny. Guthrie z narożnika... Duff strzela z narożnika pola karnego, James świetnie broni. Browo Toon!!!
39'
Po rzucie rożnym Viduka strzela nad bramką.
40'
Trzeba przyznać, że Australijczyk próbuje i chwała mu za to.
40'
Jest okazja. Davis fauluje Martinsa na skrzydle. Guthrie w mur.
41'
Rzut rożny dla Newcastle. Nie ma zagrożenia, Viduka fauluje w walce o górną piłkę.
42'
Rzut rożny dla Portsmouth. Dośrodkowanie w okolice 7. metra, Harper piąstkuje.
43'
Wybicie trafia pod nogi Oby, jednak ten plącze się o własne nogi. Nigeryjczyk wywalczył aut.
44'
Pompey zamknięte, co chwilę szanse dla Newcastle. Dosrodkowanie Beye do Martinsa, Nigeryjczyk fatalnie z 10 metrów. Skromnie licząc, jakieś 3m nad bramką.
45'
W poprzednich meczach Newcastle patrzyło jak gra przeciwnik. Teraz nie można odmówić im zaangażowania.
Informacja:
Kolejny róg dla Pompey. Davis w narożniku.
45'
Hreidarsson kłóci się z arbitrem i żółta kartka.
45+1'
Krótko rozegrany róg, nic nie wyszło
45+2'
Koniec pierwszej połowy. Na razie gramy dobrze, jednak brakuje tego najważniejszego, strzelonej bramki.
Informacja:
Strzały na bramkę 8-3 dla Newcastle. W celnych 1-1. Remis także w rzutach rożnych: 5-5.
46'
Na boisku wybiegają obie ekipy. Zobaczymy, co się stanie..
46'
Newcastle zdaje się bez zmian.
46'
Rozpoczęło Pompey.
46'
Ależ akcja Newcastle!!! Martins i Owen wymienili ze sobą podania. Nigeryjczyk w polu karnych piętą do Viduki, Australijczyk lekko i w środek bramki. James nie miał z tym najmniejszych problemów.
47'
Pompey próbuje, piłka do Belhadja. Harper wychodzi i spokojnie łapie piłkę.
49'
Chwila spokoju na boisku. Newcastle klepie piłkę między obrońcami.
49'
Krzyżowa piłka do Martinsa. Oba potyka się i bez problemu obrońcy wybijają.
50'
Świetna akcja Pompey, piłka do Croucha. Coloccini niebezpiecznie, jednak wybija piłkę spod nóg Anglika!! Nie ma faulu.
52'
Długa piłka do Martinsa. Nigeryjczyk do Viduki na wolne pole.. Spalony. Szkoda tej akcji, było trzech na jednego.
52'
Próbuje rozdzielać piłki Owen, jednak Beye nie przyjmuje.
54'
Ajjj!!! Było blisko!!! Podanie do Martinsa, Nigeryjczyk przejął piłkę i lobuje.... Zdecydowanie za lekko.
55'
Newcastle nastawia się na kontry, na jednak bez większych efektów. Strzał Davisa z 30m. daleko od bramki Harpera.
55'
Mike Ashley i D. Llambias na trybunach. Właściciel chyba zadowolony z poczynań Newcastle.
58'
Ręka w polu karnym Pompey Duffa.
59'
Johnson w pole karne... Spokojnie Harper... Golkiperzy spisują się dziś bardzo dobrze.
60'
W ataku pozycyjnym Newcastle.
61'
Szarpana gra z obu stron. Mnóstwo strat.
62'
Duff w pole karne... Prosta piłka do Jamesa, ten jednak wypuszcza ją przed siebie!! Fatalny błąd, jednak bez skutków ubocznych.
63'
Zdecydiwanie najlepsza okazja dla Newcastle. Viduka leżąc podaje do Owena. Ten sam na sam z Jamesem strzela prosto w niego. Załamani kibice Newcastle, tylko róg.
64'
Carroll za Vidukę.
65'
Beye na prawym skrzydle. Nieudane to dośrodkowanie (?)
65'
Pennant za Nugenta.
66'
Oba z 25m. prosto w ręce Jamesa.
67'
W odpowiedzi Crouch przenosi piłkę nad bramką Harpera.
68'
Okazja na kontrę, jednak podanie od Butta przejmuje któryś z obrońców Pompey.
69'
Do zmiany przygotowany Jonas.
70'
Świetnie pod presją Belhadj, założył 2 'siatki' piłkarzom nufc. Strzał jednak wyraźnie mu nie wyszedł.
71'
Gutierrez za Butta. Shearer stawia wszystko na jedną kartę.
72'
Z dystansu Guthrie, jednak strzał zablokowany.
73'
Kontra Pompey, z dystansu Davis... Świetnie Harper. Bardzo dobre spotkanie Anglika. Rzut rożny.
74'
Pennant w narożniku, na długi słupek.. Wybijają obrońcy nufc.
75'
Trener Pompey zerka nerwowo na zegarek. Chyba już czeka na koniec. Tymczasem kartka dla Johnsona.
77'
Dośrodkowanie z lewej strony, Carroll nad bramką. Trzeba pochwalić Duffa, lewa strona wyraźnie lepsza od prawej.
78'
Rzut rożny dla Pompey. Pennant w pole karne, następnie strzał zablokowany i wybita piłka.
79'
Carroll w odpowiedzi, w ręce Jamesa.
79'
Pompey nie czeka z założonymi rękami, strzał Croucha z 16 metrów wprost w ręce Jamesa. Spory błąd obrony, która do tego dopuściła.
80'
Długa piłka do Martinsa, Nigeryjczyk pada przed polem karnym. Sędzia nakazuje grać dalej.
81'
Znowu jesteśmy świadkami rwanej gry. Alan wyraźnie niezadowolony.
82'
Kolejny rożny dla Pompey. Pennant w pole karne, Hughes strzela... Słupek ratuje Newcastle!!!!! Ależ szczęście Newcastle!
83'
Martins niepotrzebnie przestał pilnować słupka. Mogło być 0-1.
85'
Newcastle bezradne na własnej połowie, Pompey spokojnie rozgrywa piłkę. Zawodnikom Shearera wyraźnie brakuje sił.
86'
Johnson prawą stroną mija 2 rywali, ale nie wywalczył nawet rzutu rożnego.
87'
Tylko cud sprawiłby, żeby Newcastle wygrało ten mecz.
87'
Podopiecznych Harta nie satysfakcjonuje remis, tym razem Belhadj z dystansu. Od bramki Harper.
88'
Pierwsi fani Srok opuszczają St James' Park.
88'
Na spalonym Davis.
89'
Carroll niebezpiecznie w pojedynku z Johnsonem. Żółta kartka dla zawodnika Newcastle.
89'
Ostatnie minuty spotkania, a bramek jak nie było tak nie ma.
90'
Gra w środku pola. Newcastle nie gra tak, jakby miało nóż na gardle.
90'
Faulowany Hreidarsson na wysokości bramki Harpera z lewej strony. Nic nie wyszło z rzutu wolnego.
91'
Ostatnie minuty meczu, Johnson wywalczył rzut rożny.
92'
Długa piłka, Carroll uprzedzony przez Jamesa.
93'
Chyba ostatnia akcja w meczu. Do piłki podchodzi Guthrie. Strzał Colocciniego z 15m. nad bramką.
94'
Modlitwy kibiców Newcastle nie pomogły, Sroki znowu tracą punkty i tylko remisują z Pompey 0-0. Pierwsza połowa dobra, zaś po zejściu Viduki atak kompletnie niewidoczny. Raczej nie mamy czego szukać w przyszłym sezonie w Premiership. A za tydzień Liverpool na Anfield. Dziękuje za uwagę, some1.