Steve Harper, Habib Beye, Steven Taylor, Sebastien Bassong, Damien Duff, Nicky Butt (c), Kevin Nolan, Danny Guthrie, Jonas Gutierrez, Mark Viduka, Oba Martins

Ławka rezerwowych: Fabricio Coloccini, Tim Krul, Ryan Taylor, Alan Smith, Shola Ameobi, Peter Lovenkrands, Andy Carroll
Mark Schwarzer, Paul Konchesky, John Pantsil, Brede Hangeland, Erik Nevland, Zoltan Gera, Danny Murphy (c), Diomansy Kamara, Aaron Hughes, Dickson Etuhu, Clint Dempsey

Ławka rezerwowych: Pascal Zuberbuhler, Andy Johnson, Bobby Zamora, Olivier Dacourt, Julian Gray, Toni Kallio, Chris Baird

Przebieg:
90+3'
Świetna sytuacja, jednak Dempsey przenosi piłkę nad bramką. Koniec meczu. Newcastle przegrywa 0-1 i musi liczyć na to, że Manchester United, mistrz kraju nie przyjedzie tylko w odwiedziny do Hull. Pozdrawiam, some1.
90+3'
Niedokładnie zawodnicy Fulham, a mina Shearera mówi wszystko o sytuacji Newcastle.
90+1'
Na spalonym Johnson. Tymczasem, Harper do Carrola, ten zgrywa do Butta... Świetnie Schwarzer!!!!!!! Kolejne fantastyczne zawody doświadczonego bramkarza.
91'
Newcastle nie ma nic do stracenia, a Fulham spokojnie przedłuża.
90'
3 minuty dolicza sędzia.
89'
Zawodnika meczu już znamy, jest nim zawodnik Fulham, Clint Dempsey. Bardzo dobrze zagrał, jak i całe Fulham.
89'
Kontra lewą stroną, jednak podanie Johnsona niecelne.
88'
Piłka znowu trafia w pole karne Fulham, Carroll odgrywa (?) do Martinsa, ten kilka metrów obok bramki.
87'
Martins z poświęceniem, jednak nadal nie ma zagrożenia.
86'
Mamy rzut wolny, jednak tradycyjnie już nie ma zagrożenia po wrzutce Taylora.
83'
Ataki Newcastle są bardzo czytelne, nie ma arytmii gry i co najważniejsze, pomysłu.
82'
Fulham to już nie ten zespół sprzed kilku lat... Tak jak i Newcastle, niestety.
82'
Fulham kontroluje już grę. Z kontrą Newcastle, jednak nic z tego nie wyszło.
81'
Frustracja kibiców i zawodników Nufc narasta. Tym razem fauluje Carroll.
80'
Mark Viduka zostanie zmieniony. Dobry mecz, jednak widać, że brakuje mu sił.
79'
Carroll przygotowany do wejścia.
76'
O BOŻE!!!!!!!!! Martins dostaje piłkę na 25m., kiwa obrońców, strzela.... Po rękach Schwarzera piłka wtacza się do bramki, jednak Hangeland wybija piłkę z linii!!!!!!!!! Najlepsza sytuacja Newcastle.
75'
Strzał Murphy'ego niecelny,. Tymczasem Andy Johnson za Nevlanda i Lovenkrands za Gutierreza. Kolejny kiepski występ Argentyńczyka.
74'
Fulham bawi się piłką, a Newcastle najwyraźniej nie starcza sił.
73'
Pokazywany Mike Ashley, właściciel nie ma zadowolonej miny, tak jak Sir Bobby Robson, pokazywany kilkanaście minut wcześniej.
72'
Po rogu nie było zagrożenia.
71'
Kamara, do Dempseya, ten na lewo do Nevlanda. Norweg z narożnika pola karnego, z trudem Harper na róg!
70'
Znowu Newcastle atakuje i znowu wali głową w mur. Dośrodkowanie Taylora łapie Schwarzer.
69'
Fulham oddala grę od pola karnego, Dempsey przewraca się w polu karnym, Webb uznał że nic nie było.
68'
Nad bramką jakieś 1,5 metra Anglik.
67'
Rzut wolny z 25m., szansa dla Ryana Taylora.
66'
Newcastle gubi się w ataku pozycyjnym, Fulham gra pressingiem.
64'
Nolan lewą stroną, spokojnie Gera oddala zagrożenie.
62'
Fulham nas wypunktowało jak rasowy bokser, nie dość że przegrywamy to i gramy w osłabieniu.
63'
Oznacza to, że Beye przejdzie na środek, a Taylor zagra na prawej obronie. Tymczasem Boro już tylko remisuje z Villą i tym samym podopieczni Southgate'a są w CCC już jedną nogą.
62'
Ryan Taylor za Guthrie. Średni mecz wychowanka Liverpoolu.
61'
Coloccini przygotowany do wejścia.
59'
Strata Duffa, długa piłka. Bassong nie nadąża za Kamarą i sytuacja jest dramatyczna.
58'
Nic nie wyszło, Gera sprytnie przestraszył Duffa.
57'
Gutierrez do Duffa, po zamieszaniu mamy rzut rożny.
56'
Martins w polu karnym, blokuje jego strzał zdaje się Konchesky.
55'
Guthrie z ok. 30 metrów, nad bramką.
54'
Hull remisuje z Boltonem 1-1. Craig Fagan strzelcem bramki. Zaczyna robić się naprawdę nieciekawie.
53'
Rzut rożny, tym razem nie ma zagrożenia pod bramką Fulham.
52'
Gutierrez prostopadła piłka do Martinsa, za mocno.
51'
Guthrie w pole karne, Viduka strzela... Gooool, nie! Webb nie uznaje bramki, zdaje się Nolan faulował bramkarza, problematyczna sytuacja, wg nic nie było!
50'
Newcastle nie schodzi z połowy rywala, znowu rzut rożny tym razem z lewej strony... Schwarzer mija się z piłką, Etuhu wybija z linii!!!!
49'
Doping kibiców się podnosi. Guthrie z wolnego, na głowę Murphy'ego.
48'
Newcastle całym zespołem na połowie przeciwnika... Beye faulowany na wysokości pola karnego.
47'
Beye z prawej strony... Martins z woleja, trudna piłka.... Nad bramką. To mógłby być wspaniały gol.
46'
Witam po przerwie. Mam nadzieję, że za 45 minut humory kibiców Newcastle będą lepsze. Zaczyna Newcastle.
Przerwa'
Na powtórkach widać wyraźnie, że Taylor został niepotrzebnie z tyłu, do tego nie upilnował Kamary.
45+1'
Koniec pierwszej połowy, gra wyrównana jednak wynik nie napawa optymizmem.
45'
Newcastle atakuje raz po raz, jednak Fulham gra bardzo umiejętnie w obronie i nie zamierza tracić bramki.
45'
Minutę dolicza Webb.
44'
Dośrodkowanie, piłkę otrzymuje Gutierrez, strzela, wybija Hughes na rzut rożny. Z następnego nic nie wychodzi, piłkę wybił Konchesky.
42'
Gutierrez z około 25m. jednak tylko rzut rożny.
40'
Błąd popełnił Taylor przy bramce. Nie wiem czemu został na linii, przecież Kamara strzelił tą piłkę bardzo mocno i Anglik mógł tylko wpaść z nią do bramki.
40'
Kontratak Fulham... Nevland świetnie lewą stroną, podaje do Kamary... Ten do pustej bramki strzela. Jednak czy nie było spalonego. Sędzia Webb uznał, że nie było.
39'
Kontratak Fulham, Nevland jest jednak za wolny i piłkę przejmują gospodarze.
38'
Nevland z 25m. strzela po akcji całego zespołu... Obok!! Zabrakło naprawdę niewiele.
37'
Newcastle próbuje grać na Vidukę, jednak obrońcy gości dobrze radzą sobie z piłkami.
36'
W pole karne Fulham, Nevland przewrócił się, a Dempsey nie zdążył przeskoczyć Harpera. Anglikowi jednak nic poważnego się nie stało.
34'
Gutierrez zagrywa prostopadłą piłkę, przejmują obrońcy Fulham. Argentyńczyk stara się, jednak brakuje mu tego najważniejszego podania.
33'
Beye faulowany przez Dempseya. Dośrodkowuje Guthrie, na długi słupek... Wybija Etuhu. Pomysł dobry.
33'
Gracze Fulham ostatnio jakby mieli problemy z przyjęciem piłki.
32'
Z rzutu wolnego Guthrie, prosto w ręce Schwarzera.
31'
Faul Murphy'ego na Gutierrezie. kartka dla gracza Fulham.
30'
Strata w środku Fulham. Tempo zaczyna siadać.
29'
Tymczasem Boro prowadzi z Villą 1-0. Jeśli Newcastle nie wygra, może być dramatycznie.
28'
W ataku pozycyjnym Newcastle, jednak niewiele zagrożenia pod bramką Fulham.
27'
Komentator mówił, że Owen doznał kontuzji schodząc ze schodów. Dziwne, nie powiem.
26'
Dośrodkowanie z prawej stronie, na Vidukę.,.. Ten z ok. 15 m., jednak obok bramki.
25'
Viduka do Gutierreza. Argentyńczyk schodzi do linii, jednak nawet nie popatrzył gdzie zagrywa i piłka trafia do Schwarzera.
21'
Dośrodkowanie z lewej strony, piłkę przejmuje Taylor w polu karnym... Źle to zrobił obrońca Newcastle
23'
Guthrie w pole karne, wybijają obrońcy 'Wieśniaków'.
22'
Prawym skrzydłem Beye, wywalczył rzut rożny. Bassong w polu karnym przeciwnika.
22'
Nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry.
21'
Bassong zatrzymuje Kamarę w polu karnym i wybija na rzut rożny.
20'
Gutierrez schodzi z piłką do środka, piłka trafia jednak do obrońców Fulham, którzy z niewielkimi problemami wybijają piłkę.
20'
Dempsey przewraca się w okolicy 25-30 metra, sędzia nakazuje grać dalej.
17'
Strzela Demspey z ok. 20 m., za lekko w dobrze ustawionego Harpera.
16'
Newcastle w ataku pozycyjnym, jednak traci piłkę w środku pola.
15'
Akcja Newcastle, Butt podaje prostopadłą piłkę do Martinsa, ten z 10 metrów strzela w krótki róg... Słupek ratuje Fulham!! Trzeba przyznać, że akcja mogła się podobać.
12'
Gutierrez lewą stroną, dośrodkowuje.. Niedokładnie. Na drugie stronie zamyka Beye, jednak i z tym radzą sobie obrońcy Fulham.
11'
Nolan z dystansu, 25 metrów do bramki Schwarzera, jednak spokojnie Australijczyk.
10'
Wyrównana walka w środku pola, niewiele pracy mają bramkarze.
6'
Wracam po przerwie. Na razie niewiele się dzieje, goście próbują strzelać z dystansu, zaś 'Sroki' spokojnie w środku pola.
Informacja:
Przejściowe problemy z relację. Na razie pokazują tylko koronację Manchesteru United.
1'
Wiemy, że rozpocznie Fulham.
Informacja:
Witam i zapraszam na spotkanie 37. kolejki Premier League, w którym Newcastle United podejmie na St James' Park Fulham. Goście walczą o awans do europejskich pucharów, zaś gospodarze jeszcze nie zapewnili sobie bytu w Premier League. Za 90 minut poznamy, kto będzie w lepszym nastroju po tym meczu.
Informacja:
Koniec spotkania. Wynik nie odzwierciedla przewagi Liverpoolu, na całe szczęście dla Newcastle. Z taką grą nie mamy czego szukać. Całe szczęście, nie co kolejkę będziemy grać z drużyną Liverpoolu. Pozdrawiam i (jeśli to możliwe) życzę miłego wieczoru.

Some1
Informacja:
3-0 na tablicy wyników. 3-0 dla LFC także w poprzeczkach, Gerrard nie dałby znowu szans Harperowi.
91'
Szczerze mówiąc, nawet dla mnie Shearer powoli zaczyna wątpić w utrzymanie. Newcastle ma na to szansę, jednak z taką grą nic nie zdziała, nawet w Championship. Tymczasem, Birmingham w przyszłym sezonie zagra w Premier League.
90'
Podanie do Owena, ten strzela w ręce Reiny. Wcześniej spalony.
90'
Raczej nic poważnego nie stało się z Argentyńczykiem.
90'
Pomyłka, zszedł Mascherano.
88'
Mascherano leży na boisku... Za Gerrarda N'gog.
87'
Lucas strzela trzeciego gola dla LFC po dośrodkowaniu Aurelio. Znowu fatalnie obrońcy Newcastle.
86'
Shearer zadowolony z zainteresowania kibiców. Trzeba przyznać, że chłop ma jaja przyjść do tego bagna.
86'
Piłkarze Newcastle chyba chcą jak najszybciej zakończyć tą żenadę.
85'
Babel do Kuyta, ten źle przyjmuje... Beye na aut.
85'
Shearer skandowane na trybunach.
84'
Coloccini ukarany kartką za faul na Gerrardzie. Wyraźnie zawodnikom Shearera puszczają nerwy.
82'
Strzały na bramkę: Liverpool 22 - 1 Newcastle.
83'
Newcastle zamknięte na własnej połowie. Tym razem próbował Aurelio, jednak znowu Harper broni.
82'
Nadal nie mogę się nadziwić, czemu Barton, w krytycznym momencie sezonu, dostaje czerwoną kartkę za kompletnie bezmyślne zadanie... Na 99,999% sezon dla Bartona jest skończony, bo nie wierzę, żeby Anglik pauzował mniej niż 3 mecze.
81'
Z rzutu rożnego Gerrard, nic nie wyszło.
81'
Solidna porcja gwizdów dla Owena.
80'
Owen za Vidukę. Nolan za Martinsa.
80'
Kolejna kontra, na róg Duff. Tymczasem Alonso znoszony na noszach, za niego Lucas
79'
Rzut wolny przy samym narożniku boiska. Gerrard do Arbeloy... Ten źle...
78'
Shearer sam nie wie, co się stało.... Zdziwiony kompletną bezmyślnością wygwizdywanego teraz Bartona.
77'
Barton fatalnie fauluje Alonso... Co to miało być???? Zwykły idiota i zasłużona czerwona kartka.
76'
Babel lewą stroną.. Mnóstwo przypadkowości w zagraniu Holendra i nic nie wyszło.
76'
Owen dostaje ostatnie instrukcje od Iana Dowie.
75'
Alonso podaje na 50m... Świetne podanie, jednak Babel nie przyjął piłki.
75'
Owen przygotowuje się do wejścia na boisko, Carroll również.
72'
Znowu LFC, piłka od Babela do Steviego G. Ten strzela minimalnie obok!!!!!! Newcastle statystuje.
74'
Liverpool w natarciu: Alonso znowu strzela, tym razem z 20m.... POPRZECZKA ZNOWU!! Hiszpan ma pecha, Harper byłby znowu bez szans.
71'
Owen chyba najgorzej się czuje z rezerwowych LFC. Tymczasem jest szansa dla NUFC: Barton z wolnego dośrodkowuje... Piłkę wyłapuje Reina.
70'
Alonso do Babela, ten wystawia piłkę Gerrardowi.. Anglik potężnie z ostrego kąta... Broni Harper! Kapitan LFC jeszcze reklamował zagranie ręką któregoś z graczy Newcastle, jednak sędzia nakazuje grać dalej.
69'
Prawie 70 minut minęło, a Newcastle wciąż bez celnego strzału na bramkę Reiny.
68'
Kibice Newcastle mimo nieciekawego rezultatu, świetnie bawią się na Anfield. Jedyni z Newcastle, którzy w tym sezonie nie zawiedli...
67'
Benayoun świetnie prawą stroną... Alonso do Mascherano.. Ten obok bramki.
66'
Benayoun z prawej strony, dośrodkowuje. .. Kuyt strzela. Spokojnie Harper.
65'
Wydaje się jednak, że nic poważnego Anglikowi się nie stało.
65'
Butt leży na boisku. Problemy z kostką po starciu z Alonso.
64'
Liverpool nie atakuje tak jak w pierwszej części gry. Podopieczni Beniteza wyraźnie oszczędzają siły.
63'
Viduka faulował któregoś z obrońców Liverpoolu.
63'
Babel za Rierę. Dobry mecz Hiszpana.
62'
Żółta kartka dla Smitha. Anglik wyraźnie spóźniony.
61'
Babel przygotowuje się do wejścia na boisko.
61'
Ogólnie to Barton jest pierwszy do zmiany. Anglik nie jest w pełni sprawności i to widać.
60'
Barton i Beye próbują... Fatalnie... Kibice LFC kwitują zagranie tego pierwszego śmiechem, słusznie zresztą.
60'
Coloccini fantastycznie wyłuskał piłkę, do Smitha.. Ten się przewraca, jednak nic nie było. Kontra LFC, Benayoun do Gerrarda, ten jednak niecelnie.
58'
Gra Newcastle ogranicza się do przeszkadzania Liverpoolowi, ew. do długich nieudanych piłek.
58'
Duff na lewym skrzydle. Dośrodkowuje.... Do nikogo.
57'
Newcastle ogólnie strasznie boi się Gerrarda. Kiedy kapitan LFC na piłkę, nikt nawet nie stara mu się przeszkodzić.
56'
Znowu fatalnie Beye, jednak teraz skończyło się tylko na strachu. Od bramki Harper.
56'
Gerrard z narożnika, Viduka na kolejny róg.
55'
Błąd w środku pola, przejmuje piłkę Riera, do Kuyta... Ten źle. Liverpool ponownie atakuje, skończyło się na rogu.
55'
Świetne kryżowe podanie Smitha na prawo, do Bartona. Były gracz MC beznadziejnie dośrodkowuje.
54'
Realizator pokazuje modlących się kibiców Newcastle. Czekają chyba na cud.
53'
Liverpool wymienia między sobą piłki. Strzela Mascherano z ok. 30m, jednak za lekko i w środek bramki.
52'
Viduka znowu na spalonym, znowu też Australijczyk niezadowolony z decyzji arbitra.
51'
Kibice Newcastle na Anfield jednak nie załamują rąk: zawodnicy mogą liczyć na doping swoich wiernych kibiców.
50'
Gerrard z pięty do Riery. Wybijają obrońcy. Dluga piłka, Bassong podaje do Gerrarda, ten zza pola karnego obok bramki.
49'
Newcastle próbuje przejąć inicjatywę, jednak podania między obrońcami to chyba nie najlepszy sposób na osiągnięcie przewagi.
48'
Obie strony zaczęły spokojnie..
47'
Shearer przypomina trochę chmurę burzową... Wyraźnie niezadowolony z poczynań klubu, który kocha.
46'
Aurelio długa piłka... Kuyt źle przyjmuje, jednak nie zmienia to faktu, że obrona znowu fatalnie się zachowała.
46'
Gutierrez za Lovenkrandsa. Duńczyk starał się, jednak Arbeloa razem z Mascherano skutecznie uprzykrzali mu życie
46'
Tyle przemyśleń. Zaczynamy drugą połowę!
Przerwa'
Eksperci zdziwieni taktyką 4-3-3 Shearera. Zawodnicy są do tego wyraźnie nieprzyzwyczajeni, szczególnie obrońcy. Zresztą, Big Al mówił o zmianie w kwestii walecznośći zawodników, a nie zmianie taktyki.
Przerwa'
Ian Dowie narzekał w przerwie na decyzje dot. spalonych, szczególnie bramki na 1-0. Benayoun raczej na nim się nie znajdował, i nie zmienia to faktu, że Liverpool mógł prowadzić znacznie wyżej.
Przerwa'
Po przeanalizowaniu powtórek jestem pewny, że tym razem ;) nie Colo był winny utraty drugiej bramki. To Beye zgubił krycie.
45'
Kibice Newcastle załamani postawą swoich pupili... Koniec pierwszej połowy: Liverpool 2 - 0 Newcastle. Raczej nie ma się co nastawiać na punkty w tym spotkaniu.
45'
Minuta doliczona.
44'
Dominacja Liverpoolu bezsprzeczna. Jednak trzeba przyznać, że Newcastle nie postwiło wysoko poprzeczki.
43'
Agger z 30-35m. świetnie strzelił. Bardzo dobra interwecja Harpera. Duńczyk ma petardę w nodze niczym kiedyś Riise.
43'
Krótko wykonany rożny. Wybijają obrońcy Nufc.
42'
Liverpool jest dwie klasy lepszy... Kolejne dośrodkowanie Riery, Duff na róg.
41'
Świetnie Mascherano wyłuskał piłkę. Kontra Liverpoolu. Strzał Gerrarda zablokowany, piłka do Riery... Hiszpan z woleja obok bramki. Strzał nie mógł zagrozić bramce Harpera.
Informacja:
Drugą bramkę strzelił Kuyt szczupakiem. Zdaje się, że Coloccini nie upilnował Holendra.
39'
Spokojnie Liverpool. Alonso z 25m..... POPRZECZKA!!!! Świetnie uderzył Hiszpan, Harper byłby bez najmniejszych szans.
38'
Świetne podanie z głębi pola. Viduka strzela, minimalnie nad bramką. Spalony... Mark ma pretensje i słusznie, bo był równo z obrońcami LFC.
37'
Znowu dośrodkowanie Riery z lewej strony... Tym razem Harper łapie piłkę...
37'
Lewą stroną Riera... Podanie wzdłuż bramki wybijają obrońcy.
36'
Czy podopieczni Shearera poza pierwszymi 15 minutami udowodnią, że potrafią walczyć mimo przeciwności? We'll see...
35'
Newcastle górnymi piłkami, do Viduki... Ten źle przyjął piłki i od bramki Reina.
34'
Strata LFC w środku pola, piłka do Lovenkrandsa na lewą stronę. Poradził sobie z nim Arbeloa.
34'
Zawodnicy Liverpoolu coraz bardziej spokojni o zwycięstwo.
33'
Arbeloa do Kuyta na prawej stronie... Holender wzdłuż bramki. Nie zdążył jednak Benayoun.
32'
Z narożnika Gerrard. Było groźnie przez obrońców i bramkarza, którzy nie wybili wcześniej piłki.
32'
Rzut rożny dla LFC. Zablokowane dośrodkowanie Riery.
31'
Lovenkrands przed chwilą miał bliskie spotkanie trzeciego stopnia z bannerem reklamowym :). Nic nie jest Duńczykowi.
30'
Już wróciłem. 2-0 dla Liverpoolu. Strzelcem bramki Kuyt.
Informacja:
Relacja mi padła. Mam na chwilę przejściowe problemy... Przepraszam za kłopot.
Informacja:
Agger z lewej strony. Benayoun ośmiesza obrońców... Strzela z 10m... Broni Harper.
26'
Liverpool złapał wiatr w żagle, a Newcastle chyba podłamane straconą bramką.
25'
Trzeba stwierdzić, że obrona Newcastle w tamtej sytuacji na poziomie podwórkowym. Z taką grą nie ma co marzyć o utrzymaniu.
24'
Teraz nie ma czego bronić, kibice Newcastle liczą na ataki na bramkę przeciwnika.
Informacja:
Bramkę strzelił oczywiście Benayoun. Dość kontrowersyjna sytuacja.
24'
Newcastle gubi się. Kuyt strzela... Gooooooolll. 1-0 Liverpool.
22'
Świetnie Liverpool z klepki... Podanie na lewe skrzydło. Zagrożenie na chwilę oddalone.
20'
Newcastle stara się, widać, że Shearerowi udało się coś przekazać zespołowi.
19'
Gerrard znowu próbuje zaskoczyć Harpera... Tym razem obok bramki Srok.
18'
Odpowiedż Newcastle. Barton do Lovenkrandsa... Nic nie wyszło, choć podanie było ładne.
18'
Aurelio dośrodkowuje z lewej strony, do Kuyta. Holender fatalnie pudłuje z ok. 8m.
17'
Rzut rożny, Gerrard z narożnika... Zagrożenie oddalone.
17'
Gerrard z 20 m., Harper dobrze broni.
16'
Chyba każdy spodziewał się innego początku spotkania.
16'
Kuyt na prawym skrzydle. Holender podał jednak do nikogo.
16'
Gerrard, piłka uderzona z kozła... Broni Harper.
15'
Tylko ostrzeżenie dla Argentyńczyka. Rzut wolny z ok. 30 m.
14'
Kuyt do Gerrarda. Coloccini faulował kapitana Liverpoolu.
14'
Trzeba przyznać, że bramkarz Newcastle pokazał, że się umie kiwać.
13'
Bassong niebezpiecznie podaje do Harpera. Kuyt bliski przejęcia piłki.
11'
Sporo faulów z obu stron, szarpana gra.
12'
Riera fauluje na lewym skrzydle.
10'
Podanie do Kuyta, Holender nie doszedł do piłki.
9'
Barton fauluje w środku pola.
8'
Liverpool trochę zaskoczony naporem Newcastle.
7'
Aktywny Martins, wywalczył aut.
6'
Newcastle częściej na połowie L'poolu jednak na razie nic nie wychodzi z tej teoretycznej przewagi.
5'
Błąd Aggera. Podanie do Martinsa, ten faulowany przez Carraghera.
5'
Obie drużyny spokojnie rozpoczęły mecz. Jakby badali swoje siły.
4'
Riera do Kuyta. Spalony Holendra.
3'
Gra w środku pola. Na razie nic ciekawego.
2'
Nic nie wyszło. Strzał Smudgera zablokowany.
2'
Podanie do Martinsa na 20m. Strzela. Po nogach obrońcy na rzut rożny.
1'
Gerrard ogrywa Colocciniego i pada w polu karnym. Nie ma jednak jedenastki.
1'
Zaczynamy!
0'
You'll Never Walk Alone na Anfield
Informacja:
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Liverpool na pewno jest zdecydowanym faworytem, podopieczni Beniteza ostatnio wygrali na wyjeździe Hull, jednak czy zdobędą 3 punkty z Newcastle. The Reds zawodzili u siebie, remisując u siebie z Hull, Stoke czy Fulham. Czy też Newcastle ma szansę na chociaż punkt? Zobaczymy za 2 godziny.