6.Manchester United 3353

Newcastle United Aktualności

Formalność. Newcastle 2:0 Cheltenham

2016-08-23 22:57:25 Dodał: ?!MiSzA!?Komentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLKompromitacji nie było. Sroki pokonały niżej notowanego rywala 2:0, acz zwycięstwo przepłaciły kontuzjami.

Bramki Ayoze Pereza tuż przed i tuż po przerwie zapewniły Srokom awans do kolejnej rundy Pucharu Ligi. Cieniem na sukces zespołu kładą się kontuzje, którym uległo dziś aż pięciu zawodników.

Jeszcze w pierwszej odsłonie spotkania boisko z powodu urazów opuścić musieli Rolando Aarons i Aleks Mitrovic. Dla Serba dzisiejszy pojedynek był pierwszym po odsłużeniu czterech meczów zawieszenia. Napastnik na murawie przebywał jednak jedynie 38 minut. Po zderzeniu z jednym z rywali podczas walki w powietrzu narzekał na zaburzenia wzroku i z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu zakończyć musiał dzisiejszy występ.

W miejsce Mitrovica na boisku pojawił się Dwight Gayle, ale i on nie dotrwał do końca spotkania. Napastnik przez chwilę występował z bandażem na głowie, ale ostatecznie odesłany został prewencyjnie do szatni.

Z bandażem na głowie grać zmuszony był także Ayoze Perez, aczkolwiek nie przeszkodziło mu dwukrotnie trafić do bramki rywala.

Jakby nieszczęść było mało, na kłopoty z pachwiną w trakcie spotkania narzekał Grant Hanley.

Newcastle United : Cheltenham Town 2:0