Newcastle United Aktualności

Bruce zachwycony podejściem zawodnika

2020-06-21 23:39:07 Dodał: DominikaKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLSteve Bruce oddał szacunek skrzydłowemu Newcastle United, Mattowi Ritchiemu i ujawnił, że pokonał lekki uraz, aby zagrać w niedzielę.

Sroki rozpoczęły swój sezon tego popołudnia z hukiem, a drużyna Bruce'a pokonała Sheffield United 3:0 na St James' Park.

Ritchie, który dołączył do Newcastle w 2016 roku, sprawił, że mecz stał się komfortowy w 69 minucie, dołączając na liście strzelców do Allana Saint-Maximina, który zdobył pierwszą bramkę, a Joelinton poprawił wynik 9 minut później strzelając trzecią bramkę.

Bruce nie zrobił zmiany aż do 10 ostatnich minut, co wskazuje, że wszyscy gracze United są stosunkowo sprawni, mimo że to ich pierwsza rywalizacja od 106 dni.

„Trenował przez ostatnie dwa lub trzy dni. Miał lekki obrzęk, ale trenował wspaniale przez ostatnie dwa lub trzy tygodnie, więc tak naprawdę chodziło o niego” - powiedział internetowej stronie Newcastle Bruce.

„Na szczęście miał rację i jeśli jest lepszy profesjonalista niż Matt Ritchie, to jeszcze go nie poznałem. Toruje sobie drogę do twojej jedenastki przez swoje podejście”.